41

Re: Liūdniausias filmas

"Lopas Adamsas". Man jis liūdniausias. Ir geriausias. Ir linksmiausias. Ir dar visoks kitoks -iausias. Myliu.

42

Re: Liūdniausias filmas

vistiek visu laiku geriausias filmas yra "saules asaros" nors ner jis labaj liudnas bet ner toks kliedesys kaip daugelis:::314:::329

43

Re: Liūdniausias filmas

o dar viena prisimenia kazkaip ten vadinosi su "ANNE"
apie hitleri kara kaip zmones zudidavo ten apie viena seima kuri slepesi kad ne nunuzuditu
bet ne pavyko visem isgyvent itk tevuj tai va ir sitas labai liudnas buvo

44

Re: Liūdniausias filmas

man "gerasis vilas hantingas" nzn anglisko varijanto ;] bet ten yra tikrai superiniu scenu. ir isvis pats geriausias mazo biudzeto filmas, kur vaidina geriausi aktoriai ;]

45

Re: Liūdniausias filmas

zalioji mylia, if only, cruel intentions (ypac galas), artificial intelligence ... ir daug kitu...

46

Re: Liūdniausias filmas

Apolonas 13 ar kaip ten jo pavadinimas

47

Re: Liūdniausias filmas

man ir zalioji milia dar titanikas...:-[:-[:-[:-[

48

Re: Liūdniausias filmas

niekad nesusimąsčiau, koks filmas liūdniausias.bet dabar prisiminiau, kad labai liūdnas buvo rusų senas filmas "Juodasis Bimas, Baltoji ausis". labai gaila šuns buvo, i ka verkiau, ka verkiau:-[

49

Re: Liūdniausias filmas

dar armagedonas

50

Re: Liūdniausias filmas

Evelina, 17 parašė:

o dar viena prisimenia kazkaip ten vadinosi su "ANNE"
apie hitleri kara kaip zmones zudidavo ten apie viena seima kuri slepesi kad ne nunuzuditu
bet ne pavyko visem isgyvent itk tevuj tai va ir sitas labai liudnas buvo

o "Gyvenimas yra grazus" matei? smile Panasaus stiliaus, tik apie zydus hitlerio lageryje:) ir isgyveno tik vaikas sad

51

Re: Liūdniausias filmas

nea ne maciau :?
o tas filmas apie kuri as pasakojou tai ten irgi apie  zydu seima buvo

52

Re: Liūdniausias filmas

nu manasis tai prancuzu statybos regis;) ir ten tevas patekes su sunum i vokiska lageri, kad vaikas labai nepanikuotu, pradejo jam pasakot kad cia tokia stovykla - zaidimas. Laimes tas kuris surinks daugiausia tasku. O taskus reik rinkti gerai atliekant darba. O pagrindinis prizas didelis tankas... smile Vaikas patikejo ir isgyveno big_smile Ant pacio galo atvaziavo amerikieciai ir jis atsisedes ant tako parvaziavo namo... smile

53

Re: Liūdniausias filmas

laimigai baigesi
bet manau butu idomu paziureti

54

Re: Liūdniausias filmas

na kaip cia pasakius ar laimingai... :? Laimingai dalinai, nes visa seima tai prarado... sad

55

Re: Liūdniausias filmas

Evelina, 17 parašė:

laimigai baigesi
bet manau butu idomu paziureti

taip nuzude motina,teva ir dar belekiek pazystamu,draugu liko vaikas 6metis vienas ;]
na mano supratimu nedaug laimes

56

Re: Liūdniausias filmas

Arunas, 20 parašė:
Evelina, 17 parašė:

laimigai baigesi
bet manau butu idomu paziureti

taip nuzude motina,teva ir dar belekiek pazystamu,draugu liko vaikas 6metis vienas ;]
na mano supratimu nedaug laimes

big_smile~ big_smile~ big_smile~ Gera supratima turi big_smile~

57

Re: Liūdniausias filmas

nu as gi netaip turiu galvoje laimingai
o kitaip

58

Re: Liūdniausias filmas

Evelina, 17 parašė:

nu as gi netaip turiu galvoje laimingai
o kitaip

aaa nu jeigu apie TA KITA laimes supratima kalbam kurio as turbut nesuprantu tai tada jo laimingas tas vaikas ;]

59

Re: Liūdniausias filmas

nea
turiu galvoje baisiai bet parasiau laimingai
supranti?

60

Re: Liūdniausias filmas

mhm perkeltine prasme ji turejo omenyje:) dabar isikirtau smile