81

Re: Liūdniausias filmas

nu gal ir paziuresiu gal netaip viskas blogai kaip atrodo :?

82

Re: Liūdniausias filmas

miuziklai kaka smile

83

Re: Liūdniausias filmas

niu ka nelabai smile Miuziklai istikruju yra geris wink

84

Re: Liūdniausias filmas

aisku skonio reikalas wink bet cia baisiau nei indu filmai smile

85

Re: Liūdniausias filmas

bent jau "Mulen Ruze" muzika tikrai geresne negu kokiam indu filme, nes ten perdainuojamos dainos gan zinomu atlikeju, tokiu kaip "Nirvana", Eltono Dzono, Madonos, o Nicoles Kidman ir McGregoro duetas isvis nerealus smile

86

Re: Liūdniausias filmas

man taj buvo ir bus visada TITANIKAS na ir kas su manim sutiks:(:::616

87

Re: Liūdniausias filmas

Jurgita, 25 parašė:

bent jau "Mulen Ruze" muzika tikrai geresne negu kokiam indu filme, nes ten perdainuojamos dainos gan zinomu atlikeju, tokiu kaip "Nirvana", Eltono Dzono, Madonos, o Nicoles Kidman ir McGregoro duetas isvis nerealus smile

aha.

88

Re: Liūdniausias filmas

man liudniausias... em... "man on fire" smile

89

Re: Liūdniausias filmas

"Requiem For a Dream", "žalia mylia" ir t.t

90

Re: Liūdniausias filmas

o man labai liudnas filmas,tai "Troja"tikrai verkiau.

91

Re: Liūdniausias filmas

Viena yra liudniausias, kita,- filmas kuris paveike..
Liudniausias gal a walk to remember
sukrete daug requiem for a dream, nuostabus protas, prazutinga audra, nors pastaroji prie liudniausiu.. daug susimastymo sukele milion dollar baby..  mashinistas panasiai paveike kaip ir kovos klubas- palygint su nuostabiu protu nieko gero, bet siaip neblogi..

tiesa esu keistuolis, taciau zalia mylia manes nepaveike taip, kaip daugeli jusu cia esanciu.. wink gal del to jog ten buvo siek tiek fantazijos ir persijunge emegenys i pasaku rezima, o nuo pasaku neverkdavau..
na dar jusu tema pervertus dar dadesiu filmu, paveikusiu mane:
cruel intentions
american history x
siaip mane dar the others paveike nemaloniais siurpuliukais.. mintis irgi labai idomi..
ir dar 100 first dates ar kazkaip panasiai romantiskas ir man pabaiga buvo ne tokia holivudine wink

92

Re: Liūdniausias filmas

NU SU MILION BABY TU TEISUS,TIKRAI IGI LIUDNAS FILMAS,BUVAU PAMIRSUS,TIKRAI GERAS FILMAS,NETIKETA PABAIGA........

93

Re: Liūdniausias filmas

Danger Mind ar kaip jis ten(is coolio-paradise klipo) ten tai geras filmas paskui Laumzirgis smile
dar Marimar ir teletabiai :DDD

94

Re: Liūdniausias filmas

Patys liudniausi matyti kinai tai Filadelfija ir Modigliani...  aisku liundnu, geru ir paveikianciu yra nemazai, gal tokie kaip Tobulas Pasaulis, Gyvenimas yra grazus, a walk to remember ir here on earth (pastarieji truputi panasus), gladiatorius, nors liudnas jis tik finale, na bet siaip unreal kinas, dar medisono grafystes tiltai, ruduo new yorke, narsioji sirdis....

95

Re: Liūdniausias filmas

Nekenciu Liudnu Filmu. Ypac TITANIKO !!!

96

Re: Liūdniausias filmas

Simonas, 19 parašė:

Nekenciu Liudnu Filmu. Ypac TITANIKO !!!

as galvojau, kad niekada neskaitysiu liudnu knygu, bet pasirodo klydau......nes kai zinai, kad gerai baigsis...kazkaip nebelaibai ir idomu skeaityti...kas vyksta taip pat kaip ir rutina juk nusibosta;)

97

Re: Liūdniausias filmas

Auris, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o dar viena prisimenia kazkaip ten vadinosi su "ANNE"
apie hitleri kara kaip zmones zudidavo ten apie viena seima kuri slepesi kad ne nunuzuditu
bet ne pavyko visem isgyvent itk tevuj tai va ir sitas labai liudnas buvo

o "Gyvenimas yra grazus" matei? smile Panasaus stiliaus, tik apie zydus hitlerio lageryje:) ir isgyveno tik vaikas sad

evelina manau kalbi apie filma, kuris yra sukurtas pagal knyga "Anos Frank dienorastis" skiciau ir knyga ir filma ziurejau, o taip pat zydu muziejuje izraelyje siai seimai skirta daug demesio... tikrai idomu ir greaugu ziureti, kai filmas paremtas tikrais faktais... filmas gyvenimas yra grazus atspindi 1944m. holokausta ir ypac grazios prancuzaites pasiaukojima sunui ir vyrui... dar is siu filmu geras butu "sindlerio sarasas" ir "pionistas"

98

Re: Liūdniausias filmas

Auris, 19 parašė:

na kaip cia pasakius ar laimingai... :? Laimingai dalinai, nes visa seima tai prarado... sad

tu klysti tame filme buvo nusautas tik tetis, o mama isgyveno... juk filmo gale vaziuodamas su tanku jis pamate mama

99

Re: Liūdniausias filmas

"a walk to remember" yra labai geras filmas, taip pat graudus yra "laiskai is juros", taciau knyga skaityti idomiau, if only graudus filmas, o zalia mylia turbut graudziausias... daugelis cia paminetu filmu yra labai graudus...

100

Re: Liūdniausias filmas

Lina, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o dar viena prisimenia kazkaip ten vadinosi su "ANNE"
apie hitleri kara kaip zmones zudidavo ten apie viena seima kuri slepesi kad ne nunuzuditu
bet ne pavyko visem isgyvent itk tevuj tai va ir sitas labai liudnas buvo

o "Gyvenimas yra grazus" matei? smile Panasaus stiliaus, tik apie zydus hitlerio lageryje:) ir isgyveno tik vaikas sad

evelina manau kalbi apie filma, kuris yra sukurtas pagal knyga "Anos Frank dienorastis" skiciau ir knyga ir filma ziurejau, o taip pat zydu muziejuje izraelyje siai seimai skirta daug demesio... tikrai idomu ir greaugu ziureti, kai filmas paremtas tikrais faktais... filmas gyvenimas yra grazus atspindi 1944m. holokausta ir ypac grazios prancuzaites pasiaukojima sunui ir vyrui... dar is siu filmu geras butu "sindlerio sarasas" ir "pionistas"

jo apie si filma kaip tik ir pasakojau smile
kai pamaciau tai norejau knyga perskaityti bet nezinau is kur gauti pirkti nesinori