161

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

sorri, buvau dinges porai dienu, biskuti buvau uzsimines kur eisiu ketvirtadieni, tai tai ir suede tiek laiko..
o dabar klausykit kaip su parkofke ten? saugu masina laikyt per nakti? (kai ne savo masina, tai nejauku labai wink )
poto dar.. jei puse atmazatsa ir susirinksim koki 5i tai uz sale vistiek turesim sumest? big_smile tik jau kitokias sumas? o siaip viskas daugiau maziau mane tenkina.. tik kad db siaip visokiu problemeliu yra gyvenime, nu neesme.. wink

162

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

ir sugrizo smile as tai iki kioskelio sulaksciau ir cigareciu tevui nupirkau smile

163

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

na nemanau kad taip ims ir tik 5 zmones ateis, wien su manim ateis tikrai 100% jau 6 zmones, plius Tautwydas, plius Gina, jau 8 dabar yra 100 % kurie ten bus. manau 20 minimum susirinks tikrai.
jei jau taip gausis (o ne manau kad taip bus) kad ateis 5 zmones (nors jau 8 tikrai ateis) tai tada atsakysim ta sale ir warysim i bara koki ar kawine. bet cia tikimybe 0.1%
taigi manau susirinks ne maziau 20 zmoniu ir wisi nueisim i ta sale, gausis po 12 litu, o jei ateis 24 tai po 10 LT taip kad nematau as dideles bedos. tiesiog bukit truputi didesni optimistai, zmonems idomu, jie nori ateiti, susipazinti, praleisti laika kartu, pabendrauti, ir manau  taip ir bus smile

164

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

o laura20 uzmirsai wink jis tikrai bus nes jis ir uzvede sita visa reikala big_smile

165

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

na wa tai jau 9 tikrai ateis 100%. o siaip dauguma man pranes penktadieni ar tikrai ateis nes as cia kalbu kurie tikrai ateis itaukti i sarasa yra, o penktadieni suzinosiu dar kas tikrai ateis. taip kad atsipuskit ir laukit sestadienio, tausokit sawe smile daugiau sypsokites, atsineskit gera nuotaika ir pamatysit bus wiskas ciki piki big_smile

166

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

nelabai tikisi kad bus daug zmoniu nes kurie organizuoja ir zmones kurie sutiko visi nurimo vienam i kaima kitam kitur dar kitam mociute mirsta ir taip toliau.Lauras20 nepatariu seip statyti masinos esme del ko?del to kad aptvarkys arba apibruzins isgere vaziuodami seip pats galvok tik patariau paprasciausiai.

167

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

Juste sakai atsinesti gera nuotaika jeigu po darbo penktadieni vos kojas jausiu dar nuotaika:)butinai busiu jeigu tik viskas pasiseks visviena ant dienu praneswiu jeigu nieko nepasikeis tai busiu.Del boulingo nebandziau jo zaisti galesime pabandyti bet kai alaus pripusiu tai manau atrodys futbolo kamuolys:)O tai mes ten visa para iki ryto busime>?

168

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

siaip LAURAS20 pazadu asmeniskai apmoket tavo mielo vabaliuko stovejimo islaidas ir savo kailiu atsakau uz jo sauguma big_smile

169

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

Laimis, 23 parašė:

Juste sakai atsinesti gera nuotaika jeigu po darbo penktadieni vos kojas jausiu dar nuotaika:)butinai busiu jeigu tik viskas pasiseks visviena ant dienu praneswiu jeigu nieko nepasikeis tai busiu.Del boulingo nebandziau jo zaisti galesime pabandyti bet kai alaus pripusiu tai manau atrodys futbolo kamuolys:)O tai mes ten visa para iki ryto busime>?

MEETAS SESTADIENI!!!!

170

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

Masina pasistatyt tai nznau ten kur.. siaip as tai be masinos varysiu nes jei kokio sidriuko ikalsiu vairuot visviena negalesiu.. tai kam tos parkes.. sale isnuomota 2 valandom tai iki 00.00 gali zaist paskui jei noresit 1 val dar prasitt galima. paskui kad Sekmadieni darbas gali namo kas kably pagaus galima bus i koki kluba nuvaryt nes barbakan tai centre yra. visiems geranoriskai sutinkantiems bus pranesta kas kaip kur ir kiek pinigu pasimt kaip apsirenkt ir pan. Jei kyla klausimai kreipkites i organizatorius asmeniskai.
Asmeniskai Laimi sakei tau per brangu ir dar  tau  boulingas - prasta mintis tai  abejoju ar mes tave meete sutiksime.

171

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

del masinu nesiparinkit wisada statom uz SMC aiksteleje niekada dar nieko joms nenutiko, o kaip Gina sake tai busim boulinge 2 walandas beto ir bilijardas yra, kas ko nores.
o LAIMI kas tu per bernas kad zadi prisigerti??? manai nors wiena panele nores su tawim bendrauti?? truputi keisk poziuri i gywenima, laime slypi ne wien alkoholyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jei tu nesugebi pabendrauti su zmonem blaiwas tai tada uzuojauta tau smile
ir beje niekas newercia tawes zaisti, ir manau butu geriau jei tu neitum i meeta. na bent jau mano sarase tawes tikrai nebus, nes as gerbiu zmones kurie mane gerbia o tu negerbiu nieko is wis, tik alkoholi. tu daugiau cia apie nieka kita ir nesneki tik apie prisigerima. jei tawo gywenime dziaugsma suteikia alkoholis o ne gera kompanija tada prasau neik i si meeta nes jis tikrai ne tawo stiliui. gali surengti kita meeta sawo tam bare kur tu sakei gali isnuomoti ir ten surinkti wisus geriancius ir prisigerti. sekmes.

172

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

nu dieve mano nematau nieko blogo kad laimis nenori boulingo zaist. nemanau kad delto reikia zmogui neleist dalyvaut meeta.lai ateina kas nori. na bent mano tokia nuomone.o jei zmogus nori atsipalaiduot su alaus bokalu tegu.tebuna prakeiktas tas kruis alkoholio ten nevartos isvis big_smile

173

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

nu nu pala pala jis ruosiasi per dwi walandas 10 bokalu alus isgerti, ka as zinau kas jis per zmogus, kamuolius ruosiasi metyti, gal dar tegu dauzyti wiska pradeda. lauzyti, manau merginos bijotu eiti i meetus jei ten wisi tokie rinktusi, as nieko nesakau tegu ateina bet mes darom sarasa pas mane jis nepaklius i sarasa jei pas kitus paklius tegu jie uz jo weiksmus ir buna atsakingi.

174

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

gerai nedalybausiu,nesikisu.organizuokites patys

175

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

na taip tau lengwa sakyti kai tu ten nebusi, as neiciau ir man butu dzin kas ten susirinktu, o dabar as zinau kas ateis ir as ten busiu, ir nemanau kad kas pageidautu tokio issisokelio.
kas be ko mes isgersim kas alaus 2 bokalus  kas sidro kas ka megsta, bet per dwi walandas 10 buteliu alaus tai cia reikskias mes rengiam masini pijokawima o ne meeta susitikima pabendrawima.
wiskas sita tema issemta ir nenoriu apie nieka daugiaukalbeti, ateina wisi faini malonus bendrauti norintys zmones kurie itraukti i sarasus ir wiskas.

176

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

:-D jau vieta tiksliai zinom, siandiena patvirtinau, kad ateisime, tai musu lauks:)  Nesipykit mielieji zmones..

177

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

nesipykstam, jis tiesiog sumaise zmones apie kuriuos kalbam, poto jau atsiprase manes, taip kad wiskas okey smile
tai saunu kad patwirtinai smile
manu susirinks nemazai zmoniu.

178

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

super..  !!! na as ryt arba siandiena po darbo viesiems issiusiu susitikimo vieta..

179

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

O gal galima butu adresa tiksliai suzinoti kur ten ta sale?

180

Re: nedrasiu ir kukliu vyru klubas organizuoja meeta vilniuje !! :D~

chabreyte... visgi ispupola man meete sudalyvaut smile nors karteli smile ech... big_smile galbut ir kvailai ziuresis  snargliuke tokiame grandu susitikime, bet... na nebuciau as jei ten nepabuvociau big_smile