241

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 parašė:
Edvardas, 24 parašė:
Evaldas, 21 parašė:

joa su tepalu batu darydavo tokius wink o siaip paragaukyt po skutimosi losjona wink
p.s esu ragaves neutral

tai būtų mano degradacijos dugnas.. daugiau jau tikriausiai nebenusirisčiau..

edvardai kai i vena acetona saudysi tada jau busi degradas;)

toj srity aš visiškai žalias. acetonas man nieko nesako big_smile

242

Re: NARKOTIKAI

jau vaikinas metuose esi o apie gerus dalykus dar nieko nezinai;) jau ir tau laikas narkotikus pradet vartot:D

243

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 parašė:

jau vaikinas metuose esi o apie gerus dalykus dar nieko nezinai;) jau ir tau laikas narkotikus pradet vartot:D

Koks tikslas pradėt? Kas nuo to pasikeis?

244

Re: NARKOTIKAI

uzvartok pamatysi;)

245

Re: NARKOTIKAI

nu **** reik paragaut daug ko wink gy viena kart gyvenime gyvenam:D

246

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 parašė:

uzvartok pamatysi;)

Tu man nors vieną priežastį pasakyk, dėl kurios turėčiau pradėtvartot?


247

Re: NARKOTIKAI

pasauly kitom akim uzmatysi:D

248

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 parašė:

pasauly kitom akim uzmatysi:D

neįtikinai big_smile

249

Re: NARKOTIKAI

as ir nesistengiu, kiekvienas pasirenka ka vartot:D del manes gali kad tik ir vandeny distiliuota gert:D

250

Re: NARKOTIKAI

Evaldas, 21 parašė:
Aldis, 23 parašė:

ui gauja... ui nekenciu narkomanu .. ui juodai.. ui ........ man vapsie apsiputes zmogus i zmogu nepanasus, pijokas kaip pijokas pliad, prigeres svirguliuoja da ka nors, o tie plia.. akys stiklines **** pajmios... .. pac su zole traukes gal 5~10 kartu is ju gal tik efekta ant linxmumo 2 kart tepajutau, kiti visi kartai mieguistumas, laiko suletejimas ir bloga savijauta, todel as konkreciia pries juos! va snapsas yra snapsas plia.. o te yra dziundziu ismislas chemiklaus ryt...

meluoji:D zole - naturalus produktas o ne hemija;) beje viena ja rukant mazeja vezio susirgimo atvejis;) ir skatina smegenu veikla;) t.y padeda mastyt .... aisku netapsi vunderkindu bet smegenys dirbt labaiu pradeda;)

nepyk evaldai bet cia biski nusisnekejai, kad zole skatina smegenu veikla, kaip tik stabdo, ir naikina smegenu lasteles, pasiskaityk.. vartojent zole galimybe susirgti plauciu veziu nuo 5 iki 10 kartu didesne, pablogeja atmintis ir t.t. nu as nesakau kad pati esu pries, bandzius daug ko, bet tokios kaip ir priklausomybes, kaip daugelis sneka neturejau smile

251

Re: NARKOTIKAI

inesa daug teorijos prisiskaitei, o praktikos neturi:D tai geriau jau nesnekek;)

252

Re: NARKOTIKAI

ne tau zinot kiek as praktikos turiu, ir neturiu cia as kuo girtis, ar yrodinet kad esu bandzius ta ta ar ta.. tiesiog nematau tame prasmes, o tiesiog paneigiau klaidinga teiginy ir tiek..

253

Re: NARKOTIKAI

tai ir sakau kad maziau girkis;)

254

Re: NARKOTIKAI

Inesa, 18 parašė:
Evaldas, 21 parašė:
Aldis, 23 parašė:

ui gauja... ui nekenciu narkomanu .. ui juodai.. ui ........ man vapsie apsiputes zmogus i zmogu nepanasus, pijokas kaip pijokas pliad, prigeres svirguliuoja da ka nors, o tie plia.. akys stiklines **** pajmios... .. pac su zole traukes gal 5~10 kartu is ju gal tik efekta ant linxmumo 2 kart tepajutau, kiti visi kartai mieguistumas, laiko suletejimas ir bloga savijauta, todel as konkreciia pries juos! va snapsas yra snapsas plia.. o te yra dziundziu ismislas chemiklaus ryt...

meluoji:D zole - naturalus produktas o ne hemija;) beje viena ja rukant mazeja vezio susirgimo atvejis;) ir skatina smegenu veikla;) t.y padeda mastyt .... aisku netapsi vunderkindu bet smegenys dirbt labaiu pradeda;)

nepyk evaldai bet cia biski nusisnekejai, kad zole skatina smegenu veikla, kaip tik stabdo, ir naikina smegenu lasteles, pasiskaityk.. vartojent zole galimybe susirgti plauciu veziu nuo 5 iki 10 kartu didesne, pablogeja atmintis ir t.t. nu as nesakau kad pati esu pries, bandzius daug ko, bet tokios kaip ir priklausomybes, kaip daugelis sneka neturejau smile


vajtajtaj wink nemokam medicinos tyrynet ? big_smile zole rukant be tabako sumazeja vezio tikimybe nes zoleje yra preparato kuris stabdo vezio augima;) taip kad;) o vat jie su tabaku tai nestabdo;) ir del smegenu veiklos big_smile tai skatina smegenu veikla tu pradedi kanors galvoti mastyti ir t.t wink aisku netampi nobelio laureatu;) bet faktas kad ji skatina;) nu nevisai ish dalies wink bet jauciu supranti kame esme;)

255

Re: NARKOTIKAI

kas protingas ir ruko zole supras:D

256

Re: NARKOTIKAI

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1255

257

Re: NARKOTIKAI

1 karta terukiau nepatiko ir daugiau nebandysiu

258

Re: NARKOTIKAI

gina tai tik pretekstas kad zole negerai:) jei teisingai supratau:D bet ce labaiu uzrashas tiktu ja sjel ecstazy wink

laima o tokiom kaip tu ir i snuky duot reik uz rukyma:D aciu dievui pabandei ir neberukai;)

259

Re: NARKOTIKAI

**** tokie debilai tik zmones klaidina kad nuo narkotiku vos ne mirt galima, laima gal tau dave saluskes suo pienem sumaisytos tai ir nepatiko, o normalus ratai visiems turi patiks toks jau cia dalykas;)

260

Re: NARKOTIKAI

oi, blyn...paragwom wa chai prie kelias valandeles..DA WEED..:) gerule buvo...na, bet tokios stiopros geriau netraukti...po to taip uzvelka, kad prie zhemes trauke...uff...