261

Re: NARKOTIKAI

jei kas domisi ne tik ratais ar kitu sudu uzsukit http://www.forum.lt/anestezija/ geru dalyku suzinosit, aisku reiks prisimint zmogaus anotomija, nes galit greit kojas uzverst;)

262

Re: NARKOTIKAI

nju man kaijp ir rasaij buwo kad koxsosu coca cola isgeriau...

263

Re: NARKOTIKAI

mant tikrai gaila klausyt tokiu istoriju kai geria kola su kosu. jei tu tik zinotom kiek tavo manomo kokso yra grynumas daugiausiai 10 procent. taigi tu mergaite suda uz dideliu pinigus geri jau geriu ratu ikalk. nebent jau labai nori savo fyfom padruskem pasigirt kad koksa bandei ir kaip tau fainai buvo;)

264

Re: NARKOTIKAI

na as kaij geriau koksa su cola.... as nezinojau kad man duoda kola gerti su koksu. o tas kuris man dawe tos kolos jis kiekwiena diena waroja taijp kola su gramu kokso..

265

Re: NARKOTIKAI

ech tas jaunimas- paikas ir naivus...

266

Re: NARKOTIKAI

geriausiu atveju tavo tas draugelis speeda su kola gera, sakyk i diena jis 200 koksui skiria arba jau labai turtingas tavo kaimas, arba eiline daunu saika kuriuos barygos apipisineja;)

267

Re: NARKOTIKAI

Na as zinau kaijp yra su tuo mano draugu. nebutinaij tas tawo vadinamas kaijmas tjuri buti turtingas, o as zinau ka jis wartoja ir kiek wartoja ir.... daugiau negaliu nieko pasakyti.... (PASLAPTIS)

268

Re: NARKOTIKAI

nejuokink tu manes yra vaikai turtingu tevu kur vakarui 5 kokso gramus uzsisako desimt mergu 50 ratu ir tusinasi iki samones netekimo, vazineja masinom kuriom pas tave mazeikiuose kiesiene nebent vazineja:D

269

Re: NARKOTIKAI

aij nebutina buti turtingu tevu waijku... seijp tam mano drauguij is kuriogeriau kola yra 20metu ir jis senaij negywena su tewaijs

270

Re: NARKOTIKAI

nu va va vaikinukas nuo grandines nutruko i tam kad gyventu dyleriu patapo.. va taip buna kai nebrandylos suaugusius zhaist pradeda, po to mergaiciukes ivairiu sh.. sheria, girdo ir tai kokainu vadina... Vika paprashyk jo kad tau paragaut duotu to "kokso", jei skonis kartokas- amfetaminas, jei shiek tiek burnyte atshaldys, tai- "geras"

271

Re: NARKOTIKAI

jo mergaite klausyk Saro jis su el Padrino viena ranka musa, jis kokso dievas

272

Re: NARKOTIKAI

na as nenoriu narkotiku bandyti... su tuo koksu ce buwo netyce nes pati nezinojau ka geriu tik weliau man tepasake... taij jau geriau net nebandyt... wino karto uzteko...

273

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 пишет:

jo mergaite klausyk Saro jis su el Padrino viena ranka musa, jis kokso dievas

na ne Dievas ash tikrai augi, bet, tiesiog zhinau apie ka rashau. Nemegstu tusciazodziaut ir patirties ish forumu nesisemiu smile
juk pats zhinai liaudies ishminti...;)

274

Re: NARKOTIKAI

megsti koksa?

275

Re: NARKOTIKAI

karta paragaves negali sustot;)

276

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 21 пишет:

megsti koksa?

neuzhdirbu tiek, kad suzhinociau ar ji megstu big_smile

277

Re: NARKOTIKAI

koksa vartoja tik pizonai kuriems svarbiau pasigirt kad isgali nusipirkt kokso, jiems poveikis maziausioj vietoj. kiti veikejai mano kad koksas labai jau svarus narkotikas cia tik viena tiesa yra apie svaruma kad jis greit iseina is organizmo ir ji sunku aptikt. pati kokso gamyba primena pati gaidzio gaminima kad tik vietos efedrino naudojami kokmedzio lapai, naudojama ta pati sieros rugstis, acto rugsties anhidridas ir daugelis kitu sudu. tai va jum ir kokaino svarumas. 99.999 procento kokso kainos sudaro jo atgabenimas, jis pats gaminamas is bevercio sudo. koksas yra madingas nes ji vartoja turtingi verslininkai muzikantai ir kitos zvaigzdes, o musiskis jaunimelis bando bent kiek but panasus i juos ir pavaidint pries mergas. naktim lomina magus is masinu kad dienom su mergom galetu koksa maisyta su kreida ir analginu paniuchint;)

278

Re: NARKOTIKAI

Evaldas, 21 пишет:

nu ir kas smile) as pvz pirma kart bandziau parukyt vaje gal kokius 4-5metus atgal smile poto dar smile) po kiek laiko:)) o pries 3metus daznai rukau ir kas ?:) puikus atsipalaidavimo budas parukius paklausyt muzikos, smile) aisku ratai ir priot smile)
nu ka valgiau ir grybu, valgiau ir piragaiti ir ? smile viskas ce tvarkoi smile) tik vat da neprisiruosiau koko smile nors siule bet sakiau ne sad poto gailejausi smile o kas ? gyveni viena karta naudokis proga smile siaip neturesi valios  busi narkomanas :PP as pvz galiu rukyt galiu ne :PP  galiu valgyt galiu ne smile) nuo zmogaus priklauso o ne nuo narkotiko smile)

tai tu dalbajobas narkusha:{}

279

Re: NARKOTIKAI

Marius, 23 пишет:
Evaldas, 21 пишет:

nu ir kas smile) as pvz pirma kart bandziau parukyt vaje gal kokius 4-5metus atgal smile poto dar smile) po kiek laiko:)) o pries 3metus daznai rukau ir kas ?:) puikus atsipalaidavimo budas parukius paklausyt muzikos, smile) aisku ratai ir priot smile)
nu ka valgiau ir grybu, valgiau ir piragaiti ir ? smile viskas ce tvarkoi smile) tik vat da neprisiruosiau koko smile nors siule bet sakiau ne sad poto gailejausi smile o kas ? gyveni viena karta naudokis proga smile siaip neturesi valios  busi narkomanas :PP as pvz galiu rukyt galiu ne :PP  galiu valgyt galiu ne smile) nuo zmogaus priklauso o ne nuo narkotiko smile)

tai tu dalbajobas narkusha:{}

taikliai pastebeta wink
visi taip sako, galiu rukyti galiu ne, o kai reikia visiskai risti ir nebeiseina kazko tai big_smile big_smile big_smile

280

Re: NARKOTIKAI

kas cia supermamu forumas? sudrausmint vaikinuka norit:D o tu dalbajobas kuris moka sustru zodziu prie kompo parasinet eik geriau morka pagrauzk maziau cia balsa keles;)