21

Re: NARKOTIKAI

niekada nebandziau ir nebandysiu. nax man ta zole ir kita chui.... :V uztraukiu nikotino prifarsiruota cigarete isgeriu brendzio 100gr ir davolnas big_smile big_smile

22

Re: NARKOTIKAI

VIKTORIJA tada tu esi KVAILA !!!!!!!!!!!! nepyk neisisizeisk ....... kas pas jus panas galvoj dedasi ??????? jums vaikus gimdyt reieks o ne kokius invalidus sad ar jei ishvis tu vaiku susilauksi ???
vyrams galima jei vyras negales apvaisint tam yra SPERMOS BANKAS :::223

augustinai:D joa big_smile ishgerus norisi parukyt big_smile :::223

23

Re: NARKOTIKAI

naaaa... as nepamenu ko ir kd  ir kur pirma kart pavartojau ... bet tai leme, turbut mano veikla/hobis/uzsiemimas ... bet ne apie tai ... as manau, kad alkoholis tas pats kaip ir drugsai, bet jis legalus ir ji gali 13metis laisvai pirkti ... pradejes nuo mixo, alaus, vyno, po to jau ir degtine, vodka, galu gale samane, adekolonas, jis tampa nuo to priklausomas ... taip pat ir su drugsais, cia zole, ratai, gaidys, koxas, heras ir t.t. kuo tuoliau tuo baisiau ... tiek alkoholis tiek drugsai kenkia zmoguj, ir nuo tu ir nuo anu gimsta nesveiki vaikai ... manau, egidijau isgeres 100 gr brendzio nemanai, kad nusirisi iki adekolono... as taip pat, uzsimetus rata, ar per sunkia sesija pauoscius gaidzio, taip pat nemanau, kad leisiuosi hera ... manu, kiekvienas turi savo nuomone i tai, bei valia ar nevalia, paslysti ar ne ... juk su alkoholiu taip pat, kaip ir su narkotikais ... tai del ko drugsia taip smerkiamsi?lengvi drugsai, zole, ratai, gaidys, labai paplite tarp jaunimo, visam pasaulyje ... 13mete apsinuodijo alkoholiu ir mire ... ar 1 mete perdozavo gaidzio ir mire, kox skirtumas ko, ji mire ... nzn ar kas mane suprato ... bet keikvienam teise duota rinktis, kuo save nuodyti: alkoholiu, cigaretem, ar drugsais ...

24

Re: NARKOTIKAI

Evaldas, 21 parašė:

VIKTORIJA tada tu esi KVAILA !!!!!!!!!!!! nepyk neisisizeisk ....... kas pas jus panas galvoj dedasi ??????? jums vaikus gimdyt reieks o ne kokius invalidus sad ar jei ishvis tu vaiku susilauksi ???
vyrams galima jei vyras negales apvaisint tam yra SPERMOS BANKAS :::223

augustinai:D joa big_smile ishgerus norisi parukyt big_smile :::223

nu as juk ju nevartoju kiekviena diena...man dar toli iki tu gimdymu jei ka...ziuriu pagal tave tai bernam galima viska o panom tai tik sedet namie ir vaikus ciuciuot...:{

25

Re: NARKOTIKAI

ne bandziau ir ne bandysiu (tikiuosi)

26

Re: NARKOTIKAI

tikekis nes jai pabandysi tai jau ir tikejimas nepades big_smile

27

Re: NARKOTIKAI

del zoles dar suprantu, bet kaip laidusis gali vartoti kad ir ratus tai nelabai.... nekalbu apie narkomanija ar vaikus invalidus o apie paprasciausius atchodus. uzsimetus rata ar po vitaminino bent jau man kelias dienas kalenu dantimis, sirdus dauzosi lyg begiociau nors ir jeigu tuo metu guliu lovoj ir ziuriu telika, sunku uzmigt, dingsta apetitas,atbunka visi pojuciai ar dar kokia mini depresija uzpuola. O nuo zolytes ryte atsibundu lyg naujai gimes, nei pachmielo nei atchodu smile

28

Re: NARKOTIKAI

patirtim kiek matau nesiskundi big_smile

29

Re: NARKOTIKAI

nedaug turiu patirties, tiesiog stengiuosi is visko daryti isvadas

30

Re: NARKOTIKAI

ir is ko dazniau dari isvadas ar is savo patirties ar is kitu big_smile

31

Re: NARKOTIKAI

ir is ko dazniau dari isvadas ar is savo patirties ar is kitu big_smile

32

Re: NARKOTIKAI

tu cia nori mane pavadint narkomanu, ar tiesiog domiesi mano aplinkos suvokimu?

33

Re: NARKOTIKAI

is vis, kas jusu suvokimu yra narkomanas?!

34

Re: NARKOTIKAI

ce paprast narkomanas tas kuris vartoja narkotikus ir negali be ju big_smile

35

Re: NARKOTIKAI

Augustinas, 18 parašė:

tu cia nori mane pavadint narkomanu, ar tiesiog domiesi mano aplinkos suvokimu?


nieks taves nevadina narkomane tik is kur tiek ziniu pas tave :?

36

Re: NARKOTIKAI

Snieguole, 21 parašė:

naaaa... as nepamenu ko ir kd  ir kur pirma kart pavartojau ... bet tai leme, turbut mano veikla/hobis/uzsiemimas ... bet ne apie tai ... as manau, kad alkoholis tas pats kaip ir drugsai, bet jis legalus ir ji gali 13metis laisvai pirkti ... pradejes nuo mixo, alaus, vyno, po to jau ir degtine, vodka, galu gale samane, adekolonas, jis tampa nuo to priklausomas ... taip pat ir su drugsais, cia zole, ratai, gaidys, koxas, heras ir t.t. kuo tuoliau tuo baisiau ... tiek alkoholis tiek drugsai kenkia zmoguj, ir nuo tu ir nuo anu gimsta nesveiki vaikai ... manau, egidijau isgeres 100 gr brendzio nemanai, kad nusirisi iki adekolono... as taip pat, uzsimetus rata, ar per sunkia sesija pauoscius gaidzio, taip pat nemanau, kad leisiuosi hera ... manu, kiekvienas turi savo nuomone i tai, bei valia ar nevalia, paslysti ar ne ... juk su alkoholiu taip pat, kaip ir su narkotikais ... tai del ko drugsia taip smerkiamsi?lengvi drugsai, zole, ratai, gaidys, labai paplite tarp jaunimo, visam pasaulyje ... 13mete apsinuodijo alkoholiu ir mire ... ar 1 mete perdozavo gaidzio ir mire, kox skirtumas ko, ji mire ... nzn ar kas mane suprato ... bet keikvienam teise duota rinktis, kuo save nuodyti: alkoholiu, cigaretem, ar drugsais ...

nemalk sh... brangioji!!!!!!! big_smile tai ka as vartoju, viskas yra legalu wink tai ka tu vartoji (kartais) visgi nera legalus dalykas wink big_smile jauti skirtuma? :V big_smile big_smile big_smile big_smile

37

Re: NARKOTIKAI

niu ir ka nori tuo pasakyti kat daba ja suimsi uz taim big_smile uz nelegalu vartijima big_smile

38

Re: NARKOTIKAI

tureciau teise ir suimciau wink big_smile big_smile  ir uz kvailuma rykste nuplakciau per nuoga uzpakali ;D ;D ;D ;D

39

Re: NARKOTIKAI

tai reiskia ne labai turi teises big_smile niu o del to kvailumo tegu mokosi jai nori is savo klaidu jos reikalas big_smile  niu o nuoga uzpakali nuplakti rykste tai ir as neatsisakyceu big_smile

40

Re: NARKOTIKAI

o gal visgi geriau odiniu botageliu :V :V :V jo taip butu geriau big_smile big_smile big_smile