41

Re: NARKOTIKAI

niu ir su rykste ne blogai big_smile jaustu visa savaite jei ne ilgiau big_smile

42

Re: NARKOTIKAI

narkomanas tai nebutinai zmogus kuris vartoja narkotikus...narkomanu vadina netgi tuos kurie tarkim yra priprate prie kavos..:) narkomanas tai tas zmogus,kuris negali gywenti be kazko,kas teikia jam malonuma,palengvejima,kas suteikia jam dziaugsma.. big_smile:]

43

Re: NARKOTIKAI

niu tai reiskia visi zmones narkomanai nes negali gyventi be sekso :?

44

Re: NARKOTIKAI

taip big_smile jie seksomanai big_smile:D:D:D

45

Re: NARKOTIKAI

bet ne narkomanai big_smile

46

Re: NARKOTIKAI

savotiskai galima juos priskirt narkomanam.. big_smile wink

47

Re: NARKOTIKAI

niu jop tai reiskia kat visas pasaulis vieni narkomanai :? tai ka daryti daba :?

48

Re: NARKOTIKAI

narkasintis big_smile:D:D:D ka ka ??:D:D:D:D

49

Re: NARKOTIKAI

niu  ir po to kaip apsinarkasini ka veikti blaivytis :?

50

Re: NARKOTIKAI

geriau kai blaivytis nereikia wink big_smile

51

Re: NARKOTIKAI

zoles pabandziau gal kokiu 17, tai ir dabar keleta kart metuose buna kad parukau.. nu ir chemijos (amfetamino, ratu) teko ismegint, bet daugiau po to karto ir nevartojau.. ir netraukia visai.. geriau alaus kokio pagert :::512:::536:::535:::538:D

52

Re: NARKOTIKAI

Viktorija, 18 parašė:

visiskai evaldai tau pritariu big_smile as irgi ne tik zolytes traukus..:) kokso dar nebandzius bet siule ne viena karta...draugas neleido.. smile gal ir teisingai,veliau paragausiu,sake per maza.. big_smile:D:D o seip gyvenime tikrai reikia viska isbandyt big_smile bus bent ka anukam papasakot big_smile:D:D:p

-senele senele, kodel musu mamytei vilko gomurys ?
-aa, anukeliai, cia todel, kad mes jaunystej koksa sniojom ;]

53

Re: NARKOTIKAI

Egidijus, 24 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

naaaa... as nepamenu ko ir kd  ir kur pirma kart pavartojau ... bet tai leme, turbut mano veikla/hobis/uzsiemimas ... bet ne apie tai ... as manau, kad alkoholis tas pats kaip ir drugsai, bet jis legalus ir ji gali 13metis laisvai pirkti ... pradejes nuo mixo, alaus, vyno, po to jau ir degtine, vodka, galu gale samane, adekolonas, jis tampa nuo to priklausomas ... taip pat ir su drugsais, cia zole, ratai, gaidys, koxas, heras ir t.t. kuo tuoliau tuo baisiau ... tiek alkoholis tiek drugsai kenkia zmoguj, ir nuo tu ir nuo anu gimsta nesveiki vaikai ... manau, egidijau isgeres 100 gr brendzio nemanai, kad nusirisi iki adekolono... as taip pat, uzsimetus rata, ar per sunkia sesija pauoscius gaidzio, taip pat nemanau, kad leisiuosi hera ... manu, kiekvienas turi savo nuomone i tai, bei valia ar nevalia, paslysti ar ne ... juk su alkoholiu taip pat, kaip ir su narkotikais ... tai del ko drugsia taip smerkiamsi?lengvi drugsai, zole, ratai, gaidys, labai paplite tarp jaunimo, visam pasaulyje ... 13mete apsinuodijo alkoholiu ir mire ... ar 1 mete perdozavo gaidzio ir mire, kox skirtumas ko, ji mire ... nzn ar kas mane suprato ... bet keikvienam teise duota rinktis, kuo save nuodyti: alkoholiu, cigaretem, ar drugsais ...

nemalk sh... brangioji!!!!!!! big_smile tai ka as vartoju, viskas yra legalu wink tai ka tu vartoji (kartais) visgi nera legalus dalykas wink big_smile jauti skirtuma? :V big_smile big_smile big_smile big_smile


CIA ESME LEGALUME??? KAIMO JAPAS LAKA SAMANE - JI LEGALI? BET CIA NIEKO, JUK JIS ALKOHOLIKAS, O NE NARKOMANAS ... MAZDAUG TOKIA ISVADA SEKTU, TAVO POZIURIU ... OLANDIJOJ DRUGSAI LEGALUS, KA AS KALTAS, KAD VARGANA LT BE GALO ATITOLUS, VISKUO, IR SAVO MENTALITETU ... SO? DAR KARTA PASIKARTOSIU, ISGERES egidijau, 100 GR BRENDZIO ESI GARANTUOTAS, KAD NEBUSI ATEITI KAIP TAS SENIS, KUR LAKA SAMANE ... AS TAIP PAT - KAZKO LENGVO PAVARTOJUS ESU GARANTUOTA, KAD NESIGRIEBSIU HERO AR KT SUDO ... ... ...

www.fotki.com/famouse

54

Re: NARKOTIKAI

mane juokina jusu kalbos, apie kvailuma,apie rykste ar odini botagely ... kaip sako mano mama "SU DIRZU IS VAIKO NIEKO NEISMUSI" - ir ji buvo velniskai teisi ... ura, mano mamai, akd niekada manes nemuse!!! xe xe xe;)

55

Re: NARKOTIKAI

Snieguole, 21 parašė:

mane juokina jusu kalbos, apie kvailuma,apie rykste ar odini botagely ... kaip sako mano mama "SU DIRZU IS VAIKO NIEKO NEISMUSI" - ir ji buvo velniskai teisi ... ura, mano mamai, akd niekada manes nemuse!!! xe xe xe;)

man tavo poziuris kazkoks labai kvailai vaikiskas. lygini zmogu kuris atsigeria brendzio su savo placiu narkotiku bandymu-vartojimu. manau tavo mentalitetas bukas.vien kalbant apie salutinius poveikius tavo organizmas manau ir taip paveiktas ir neskiesk kad nera skirtumo tarp alkoholio ir narkotiku

56

Re: NARKOTIKAI

palaikau ne snieguoles puse smile ar koks ten vardas bebutu. alkoholio nepalyginsi su narkotikais. prie alkoholio nepriprantama taip greit ir taip ziauriai kaip viena du kartus pabandzius narkotiku. is vis, zmones, nejaugi jus nemokat linksmintis BE svaiglu ?!

57

Re: NARKOTIKAI

ji ne sneguole ji sandra

58

Re: NARKOTIKAI

dar idomesnes nuomones ... arunai, ten buvo kaip pavyzdys, del to dirzo - juoko forma ... o ne mano vaikiskai kvailas poziuris i tai ... niekur nesakiau, kad alkoholis ir drugsai visiskai tas pats ... tik uzsiminiau apie tai, kad yra panasumu tarp to, PANASUMU!!!

siaip, kas kaip nori, tas taip ir linxminasi, kiekvienas turi teise rinktis, kaip save nuodyti, drugsais, alkoholiu, cigeretem ar kuo ...

59

Re: NARKOTIKAI

visi norai ribojami istatymu ;]
pvz kolumbijoj uz kokaino ar heroino turejima mirties bausme.lietuvoj aisq gal perlengvi istatymai. jei butu mano valia tokias paneles busimas invalidu gimdytojas ir seip tusovnas mergas beskraidancias po klubus su ratais i kokia istaiga reiktu guldyt

60

Re: NARKOTIKAI

joa, o baxurai? ju i kokia istaiga neguldyt? ka paneles, negali tusintis? is kokio vidurio kaimo tu esi? panele niekad nieko nevartojus, pastoja nuo baxuro, kuris vartoja, vakas gimsta sveikas??? apie ka kalba eina? manau, kai busiu pasiruosusi gimdyti, mano poziuris i drugsus bus seniai pasikeites ... bet db man tik 21 m ... ka man vaikais apsikraut, sedet namie, skalbt, valgyt daryt?na jau ne!!! nuo 17kos mano pasaulis sukasi aplink muzika ... aplink privacius vakarelius ... mano tox hobis / darbas ... jis begalo kartais buna man zalingas ... tai ka, man db viska mesti, parduoti, prisidaryti vaiku ir namie kukuoti???Arunai, tau tik 20, o kalbi kaip mano senelis ... liudna ... sad