81

Re: NARKOTIKAI

inga, tau tik 16ka, savaite, menesi rukius zoles, is kur zn, kad nenoresi ratu, gaidzio ir pan? kai tau tik 16ka viska nori isbandyti ir kai jaunas esi iklimpt labai paprasta ... as pati visa ta s... vartot pradejau bent jau td, kai mano organizmas buvo subrendes ... ir as jo daug bei daznai nevartoju ... kd noriu per tusus, td geriu, kd noriu, td paimu rata, kd noriu ii vis balivutele bunu, ir visais atvejais, man buna gera tusintis, nes geras tusas priklauso ne nuo drugsu, nuo muzikos, ir esanciu zmoniu jame wink

82

Re: NARKOTIKAI

Faktas. Aš jau daug ką bandžiau. Bet visada tvirtai žinojau, kad mokėsiu save nugalėt, net jei ir norėsi tą išbandymą pakrtot. Taip ir buvo. Išbandyta viskas nuo žolytės ir ratų iki amfos ir hero. Vien tik smalsumui patenkint. Daugiau niekam. Po kartą ar du. Ir ne už vieno neužsikabliavau. Šitą tvirtai žinau. Jau kokie 3-4 mėnesiai tik žolytės karts nuo karto patraukiu. Ir tas labai retai. Ir nė velnio nesigailiu, kad kažkada viską išbandžiau. Išbandžiau ir suvokiau, kad man to nereikia. Žinau, kad daugumai irgi.
Taip, taip. Tūso kokybė priklauso tik nuo kompanijos. Ir limonadą geriant galima pasilinksmint labai smagiai.

83

Re: NARKOTIKAI

sakei pris stiprius drugsus? heras - pakankamai stiprus, kaip tavo nesubrendusiam organizmuj - kosmaras ... po keliu metu pamatysi pasekmes wink
negaliu taves teisti, nes as uz tai, kad kiekvienas renkasi pats kaip save zudyti ...

84

Re: NARKOTIKAI

AŠ ir esu prieš stiprius. Nemanau, kad vienas kartas gali pakenkt organizmui. AŠ savęs nežudau. Tai buvo tik bandymas. Gal kvailas ir vaikiškas, bet pakankamai veiksmingas, kad suprasčiau, koks tai bullshitas.

85

Re: NARKOTIKAI

Snieguole, 21 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Snieguole, 21 parašė:

naaaa... as nepamenu ko ir kd  ir kur pirma kart pavartojau ... bet tai leme, turbut mano veikla/hobis/uzsiemimas ... bet ne apie tai ... as manau, kad alkoholis tas pats kaip ir drugsai, bet jis legalus ir ji gali 13metis laisvai pirkti ... pradejes nuo mixo, alaus, vyno, po to jau ir degtine, vodka, galu gale samane, adekolonas, jis tampa nuo to priklausomas ... taip pat ir su drugsais, cia zole, ratai, gaidys, koxas, heras ir t.t. kuo tuoliau tuo baisiau ... tiek alkoholis tiek drugsai kenkia zmoguj, ir nuo tu ir nuo anu gimsta nesveiki vaikai ... manau, egidijau isgeres 100 gr brendzio nemanai, kad nusirisi iki adekolono... as taip pat, uzsimetus rata, ar per sunkia sesija pauoscius gaidzio, taip pat nemanau, kad leisiuosi hera ... manu, kiekvienas turi savo nuomone i tai, bei valia ar nevalia, paslysti ar ne ... juk su alkoholiu taip pat, kaip ir su narkotikais ... tai del ko drugsia taip smerkiamsi?lengvi drugsai, zole, ratai, gaidys, labai paplite tarp jaunimo, visam pasaulyje ... 13mete apsinuodijo alkoholiu ir mire ... ar 1 mete perdozavo gaidzio ir mire, kox skirtumas ko, ji mire ... nzn ar kas mane suprato ... bet keikvienam teise duota rinktis, kuo save nuodyti: alkoholiu, cigaretem, ar drugsais ...

nemalk sh... brangioji!!!!!!! big_smile tai ka as vartoju, viskas yra legalu wink tai ka tu vartoji (kartais) visgi nera legalus dalykas wink big_smile jauti skirtuma? :V big_smile big_smile big_smile big_smile


CIA ESME LEGALUME??? KAIMO JAPAS LAKA SAMANE - JI LEGALI? BET CIA NIEKO, JUK JIS ALKOHOLIKAS, O NE NARKOMANAS ... MAZDAUG TOKIA ISVADA SEKTU, TAVO POZIURIU ... OLANDIJOJ DRUGSAI LEGALUS, KA AS KALTAS, KAD VARGANA LT BE GALO ATITOLUS, VISKUO, IR SAVO MENTALITETU ... SO? DAR KARTA PASIKARTOSIU, ISGERES egidijau, 100 GR BRENDZIO ESI GARANTUOTAS, KAD NEBUSI ATEITI KAIP TAS SENIS, KUR LAKA SAMANE ... AS TAIP PAT - KAZKO LENGVO PAVARTOJUS ESU GARANTUOTA, KAD NESIGRIEBSIU HERO AR KT SUDO ... ... ...

www.fotki.com/famouse


vartok i sveikata ir toliau jei tau taip patinka wink o as i ta sh... savo svariu ranku nekisiu big_smile big_smile big_smile

86

Re: NARKOTIKAI

valio tau !!! :-D

87

Re: NARKOTIKAI

Linas, 18 parašė:
Evaldas, 21 parašė:

nu ir kas smile) as pvz pirma kart bandziau parukyt vaje gal kokius 4-5metus atgal smile poto dar smile) po kiek laiko:)) o pries 3metus daznai rukau ir kas ?:) puikus atsipalaidavimo budas parukius paklausyt muzikos, smile) aisku ratai ir priot smile)
nu ka valgiau ir grybu, valgiau ir piragaiti ir ? smile viskas ce tvarkoi smile) tik vat da neprisiruosiau koko smile nors siule bet sakiau ne sad poto gailejausi smile o kas ? gyveni viena karta naudokis proga smile siaip neturesi valios  busi narkomanas :PP as pvz galiu rukyt galiu ne :PP  galiu valgyt galiu ne smile) nuo zmogaus priklauso o ne nuo narkotiko smile)

na as kazkodel tai nemanau.. aso vaidinti nereikia nas su subine muses dar niekas nepagawo... bet as tai kategoriskai pries visus narkotikus. Bevaliai net nuo cigareciu atprasti negali o ka jau kalbet apie stipreni bruda :?


nu niekas nesigiria\nevaidina jokio aso....... jus varot kad mes degradave ir t.t nu as tau pasakau kad NE viskas tuom pasakyta....
o tu pac rukai cigaretes ????? bandyk atprast ir pasakyk kaip sekasi jei rukai ir bandai nustot rukyt!
o pries stipresnius ir AS !

88

Re: NARKOTIKAI

Inga, 16 parašė:

Faktas. Aš jau daug ką bandžiau. Bet visada tvirtai žinojau, kad mokėsiu save nugalėt, net jei ir norėsi tą išbandymą pakrtot. Taip ir buvo. Išbandyta viskas nuo žolytės ir ratų iki amfos ir hero. Vien tik smalsumui patenkint. Daugiau niekam. Po kartą ar du. Ir ne už vieno neužsikabliavau. Šitą tvirtai žinau. Jau kokie 3-4 mėnesiai tik žolytės karts nuo karto patraukiu. Ir tas labai retai. Ir nė velnio nesigailiu, kad kažkada viską išbandžiau. Išbandžiau ir suvokiau, kad man to nereikia. Žinau, kad daugumai irgi.
Taip, taip. Tūso kokybė priklauso tik nuo kompanijos. Ir limonadą geriant galima pasilinksmint labai smagiai.

o cia tai GYVENIMO TOPAS:D big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile 16metu tu esi ishbandzius daug..... valio sekmes gyvenime smile nepamirshk prie zoles neprioprantama???? taciau jau karts nuo karto vel arukai... beje tau tik 16 ! suprask savo amziu. o hero.... o tai gal zuteks svaigt.... abejoju ..... 14-15m... hero ....... nu gerai 16 ........ dazniausiai nuo hero po pirmo- antro karto priprnatama.........

ha ha haaaaaaaa
LOL :::223 :::223 :::223 :::223 :::223

89

Re: NARKOTIKAI

rukyti atpratau be didesniu rupesciu po 7m o del narkotiku zolyte aikum nieko blogo o viso kitko nepripazystu visiskas se

90

Re: NARKOTIKAI

as pries....:)

91

Re: NARKOTIKAI

as sakau NARKOTIKAMS  NE bet padlos jie manes NEKLAUSO big_smile

92

Re: NARKOTIKAI

o man patys drugsai sako ne, pet as padla ju neklausau, xe xe xe :::139

93

Re: NARKOTIKAI

kas tas GAIDYS ?? pirma karta sitam forume isgirdau. Snieguole-Sandra praplesk akirati.

94

Re: NARKOTIKAI

gaidys / amfa / amfetaminas ... uostomi milteliai, ne tik uostomi galima su gerimu susimaisyti, galima su svirkstu susileisti, brrrrrr ... gaidys - padeda isigilinti i kokia veikla, pvz gali ismokti puikiai per nakty egza, dalyko, kuriame nesigaudai, esi be galo komunikabilus,judrus, energingas,  baxurams apsisniojus gaidzio sunku myletis, arba paprasciausiai nusislapinti ... panos labiau i gaidy linkusios, nes nuo jo lieknejama, zodziu, nevalgai, nemiegi ... as jo esu vartojus tik td, kai reikejo parasyti kursini per nakty 100 lapu, ir gavau 10 tuka wink bet po to nemiegojau 3 paras, bei nieko nevalgiau ... brrrrrrrr ...

95

Re: NARKOTIKAI

kas tas gaidys?

96

Re: NARKOTIKAI

a dabar supratau smile

97

Re: NARKOTIKAI

as nesu nieko vartojus bet gal ratu reiktu pabandyt:)

98

Re: NARKOTIKAI

pirma karta ilgam atsiminsi big_smile

99

Re: NARKOTIKAI

cia man?? o kan atsiminti reiks?

100

Re: NARKOTIKAI

pirmas kartas buna 10 kartu efektyvesnis negu pirmas smile nezinau, taip draugai pasakojo big_smile