121

Re: NARKOTIKAI

gali per daug nesigailet nes **** nuo speedo panasus atchodai buna. sekancia diena turi gert relaniuma, bromezepama ar panasu suda. na jei plastelino 100g turi tai aisku i pyraga idet negaila:) bet man vis tiek kepniai tik geru dalyku gadinimas:) va nebent grybu nuoviras patinka, patasko linksmai:)

122

Re: NARKOTIKAI

nu jo:D uzplykyti grybukai gud big_smile nu o del plastelino pyragelio uztektu man i 30gramu:D o tai speedas **** shuds tada jei reik relaniumo sad nes relaniums gy nuo shirdies !!! tai as jau geriau tramadolo pagersiu:D

123

Re: NARKOTIKAI

ralaniumo reikia kad adchodai lengvesni butu, nes kai reik eit miegot tai zopa buna. siaip relaniumas raminamieji, kai visa pacioka ipisi tai ir migdomieji. **** siaip geras dalykas tas relaniumas **** kainuoja 1.50 o tasko nesveikai:D:D tik **** atminti labai pravalo buna kad neatsimeni ka visa savaite veikei. cia buvo tik karta atsmenu kad nusipirkau 12 pacioku kaune o atsigavau po 8 dienu palangoj:D:D po to karto biski uzrisau su vaistais:D:D

124

Re: NARKOTIKAI

nu **** big_smile as panasiai su vaistais gliucinausi gan ilgokai:D o relaniumas **** bishky bijau shirdy susigadynt sad seip butu akujenai bet ner pa mani airijoje tokiu jauciu reik is lt veztys:D bet recepto reik jauciu sad aaaaaaaaaaaaaa big_smile

125

Re: NARKOTIKAI

recepto reik:D:D:D bet lietuvoj cia maza problema:D relaniumas ir panasus **** sirdziai nekenkia, **** as jau 4 metus varau, nuejau sveikatos pasitirint tai **** kepenis inkstai sirdis sako kaip nauji ****:D tik **** galva sunkiai veikia bet bilobilis viska sutvarko:D:D:D **** zajabis kad as cia toks ne vienas **** atsirado maladec vaikinuku kaip evaldas:D

126

Re: NARKOTIKAI

bleeeeeeeee tai **** big_smile o tu lashus perki ar tabletes ??????? big_smile nes reiks man atrodo krovyni pasidaryt su relanimu:D  uztrutysiu vsus airius big_smile ir pac skraidysiu:D  **** niekad nezinojau kad relaniumas taip patashko:)

127

Re: NARKOTIKAI

**** kazkaip svirksto bijau, bet durciaus nebent heros kai gyvent nusibos:D:D:D siaip dar yra vienas ir galingas ginklas tai bromezepam 6mg tabletes. jos atomine:D:D megstu toky kokteily i stikline 0.3 ipisi finlandios vodkos ir nuskandini 10 bromezepamo tableciu:) fantastika

128

Re: NARKOTIKAI

nu **** big_smile **** nekalbek nes neturiu as ce tokiu vaistu big_smile big_smile big_smile  nu jo shvirkshtas bus kai uzpis gyvet big_smile bet bus shvirkshtas ant stogo ir poto ate big_smile ziuresim gal ihstikro ihsmoksiu skrist big_smile

129

Re: NARKOTIKAI

susilaikau.... jei jau asmuo taip atsipalaiduoja ir jaucia kaifa tai ko aiskint kitam zmogui kad tu blogai darai nedaryk taip,juk jis sau gyvena,save zaloja,aisku skaudu kaip brangus zmogus iklimsta i tai ,bet juk nepabandes nesuzinosi .tad gyveni viena karta ir reik viska ismegint:)

130

Re: NARKOTIKAI

man jie patinka ir jie man patinka ir patiks:p

131

Re: NARKOTIKAI

na audriau keiktis savo nuomone reiskiant tai jau tikrai nebutina smile va as tai nesuprantu kam skirta sita diskusija ir ka cia norima issiaiskinti? vieni uz naturalius produktus, kiti uz chemija, treti ziegnojasi vos  cigarete isvyde , bet kaip zinia retas lietuvis stikliuko atsisako wink tai kame visgi problemos? pasiula yra ( gal ir ne pati geriausia kaip jau kazkas minejo ) paklausa irgi..... beje ar nepamirstate mielieji kad priklausomybes yra ne tik narkotikams alkoholiui ir cigaretems bet ir azartiniams zaidimams bei brangiajam internetui? ;)taip kad **** cia vieni kietiems protu ir verciau jau pagalvokit ka jus galite padaryti kad narkotiku lietuvoje butu kiekvieno skoniui ir piniginei wink

132

Re: NARKOTIKAI

ka tu cia norejai pasakyt taip ir nesupratau:D tu man gali paaiskint savo paskutiny sakiny nes **** nieko neikirtau:D tipo siulai mum tapt barygom?:D

133

Re: NARKOTIKAI

galbut.... kiekvienam juk savo , argi ne taip?:)

134

Re: NARKOTIKAI

kas galbut?

135

Re: NARKOTIKAI

geriau jau ash vaiksciosiu su melyna nosim nuo alkoholio nei prie tu **** priprasiu, pabandziau nepatiko ir viskas big_smile

136

Re: NARKOTIKAI

del kazkokio sudo

137

Re: NARKOTIKAI

O kaip ta dalyka pavadint? Grazesnio zodziaus nesuradau wink

138

Re: NARKOTIKAI

**** pyragas kur pyragas vos matosi pro aguonas xDDDDDDDDDDDDDDDDD

139

Re: NARKOTIKAI

Audrius, 21 parašė:

gali per daug nesigailet nes **** nuo speedo panasus atchodai buna. sekancia diena turi gert relaniuma, bromezepama ar panasu suda. na jei plastelino 100g turi tai aisku i pyraga idet negaila:) bet man vis tiek kepniai tik geru dalyku gadinimas:) va nebent grybu nuoviras patinka, patasko linksmai:)

o pas mano mociute tokiu vaistu pilna ;]

140

Re: NARKOTIKAI

Arunas, 20 parašė:
Audrius, 21 parašė:

gali per daug nesigailet nes **** nuo speedo panasus atchodai buna. sekancia diena turi gert relaniuma, bromezepama ar panasu suda. na jei plastelino 100g turi tai aisku i pyraga idet negaila:) bet man vis tiek kepniai tik geru dalyku gadinimas:) va nebent grybu nuoviras patinka, patasko linksmai:)

o pas mano mociute tokiu vaistu pilna ;]

gerai kad amzius tavo mociutei netrugdo linksmintis:D