141

Re: NARKOTIKAI

Na as irgi bandziau zolytes bet ir nesu kabli pagaves ant jos buna kiti ruko as tik ziurovas pabunu nes nenoriu ir kalbina kad imciau duma bet ne.Bandziau ir ratuka viena bet **** buvo nepatiko man tas poveikis bet gaidys ir ratai buvo seip. o nuo to laiko apvaliu nesimetu tik dumus perkam su draguais ir ramu.
Pazvengiam paprikolinam pasimegaujam gyvenimu apsisvaigine, bet kai jau sugalvojam kad ir pinigo yra tai pradedam gert o jau kaip geriam tai uz tevyne pilam.Bet man alkoholis nepatinka nes poveikis sudinas ir vemti galima o nuo zolytes taip gera atsipalaiduoji ir nezadu mesti niekada.geriu tik vasara nes karsta o ziema seip ratu sezonas skaitosi bet mano draugyjoje arba gaidy **** arba zole ruko o as susilaikau ir gaidzio nebandes ir nebandysiu. truputi daug parasiau bet man taip yra nes patinka spaudyt mygtukus klaviaturos kai apsipalines sedziu. idomiai labai big_smile man patinka. o kaip jum nezinau man tie netrukdo kurie smerkia ar draudzia. manes nepagavo o jei ir pagaus tai tiek to . jei pagaus tai tik su dumais o ne su chemija. CHEMIJA ****!! GERIAU MOTINOS GAMTOS UZAUGINTAS AUGALAS.Juk uzdraustas vaisius tai skanesnis tai ... junm sprest bet man visai nesvarbu. noresiu mesiu noresiu nemesiu. smile smile

142

Re: NARKOTIKAI

na buvo laikas kai teko realiai daug vairuoti tai visada turejau 1/4 amfetamino kisenej , nes niek daugiau taip nepadeda islikti budriam , o siaip teko zoles patraukti ir heros pabandyt bet jokio idomumo ... galiausiai priejau isvados kad alkoholis geriau ir laimingai gyvenu jau 2 metukus big_smile

143

Re: NARKOTIKAI

Tautvydas, 20 parašė:

na buvo laikas kai teko realiai daug vairuoti tai visada turejau 1/4 amfetamino kisenej , nes niek daugiau taip nepadeda islikti budriam , o siaip teko zoles patraukti ir heros pabandyt bet jokio idomumo ... galiausiai priejau isvados kad alkoholis geriau ir laimingai gyvenu jau 2 metukus big_smile

va jums kvaili zmones gyvas pvz. kad pavartojus heros gaidzio ar zoles zmogus nedegraduoja. tad geriau baikit spangt.

144

Re: NARKOTIKAI

o man ****...man neleidhzia rukyt bet duoda poost xD~

145

Re: NARKOTIKAI

Jurgita, 14 parašė:

o man ****...man neleidhzia rukyt bet duoda poost xD~

ryza ir dar zolia pucia, kas per jaunimas auga.

146

Re: NARKOTIKAI

Jaunoji karta bent ne deltonikai.

147

Re: NARKOTIKAI

NARKOMANIZMAS

148

Re: NARKOTIKAI

Jurgita, 14 parašė:

Jaunoji karta bent ne deltonikai.

netik ryza bet ir kiaura.

149

Re: NARKOTIKAI

manyk ka nori...bet turiu prashyma...priesh kur eidamas uzhsimesk koky maisha ant galvos ir negazdink zhmoniu...achiu.

150

Re: NARKOTIKAI

Arvydas, 16 parašė:

Na as irgi bandziau zolytes bet ir nesu kabli pagaves ant jos buna kiti ruko as tik ziurovas pabunu nes nenoriu ir kalbina kad imciau duma bet ne.Bandziau ir ratuka viena bet **** buvo nepatiko man tas poveikis bet gaidys ir ratai buvo seip. o nuo to laiko apvaliu nesimetu tik dumus perkam su draguais ir ramu.
Pazvengiam paprikolinam pasimegaujam gyvenimu apsisvaigine, bet kai jau sugalvojam kad ir pinigo yra tai pradedam gert o jau kaip geriam tai uz tevyne pilam.Bet man alkoholis nepatinka nes poveikis sudinas ir vemti galima o nuo zolytes taip gera atsipalaiduoji ir nezadu mesti niekada.geriu tik vasara nes karsta o ziema seip ratu sezonas skaitosi bet mano draugyjoje arba gaidy **** arba zole ruko o as susilaikau ir gaidzio nebandes ir nebandysiu. truputi daug parasiau bet man taip yra nes patinka spaudyt mygtukus klaviaturos kai apsipalines sedziu. idomiai labai big_smile man patinka. o kaip jum nezinau man tie netrukdo kurie smerkia ar draudzia. manes nepagavo o jei ir pagaus tai tiek to . jei pagaus tai tik su dumais o ne su chemija. CHEMIJA ****!! GERIAU MOTINOS GAMTOS UZAUGINTAS AUGALAS.Juk uzdraustas vaisius tai skanesnis tai ... junm sprest bet man visai nesvarbu. noresiu mesiu noresiu nemesiu. smile smile

o tai sakai kiti ruko o as tik ziurovas ir nenori rukyt bet poto rashai kad rukai:D idomu:D apsispresk kas geriau:D o cia ir heroinchiku atsirado ir 14meciu mergu kurios poocia....... LOL atety bus amen lietuvai sad

151

Re: NARKOTIKAI

Tautvydas, 20 parašė:

na buvo laikas kai teko realiai daug vairuoti tai visada turejau 1/4 amfetamino kisenej , nes niek daugiau taip nepadeda islikti budriam , o siaip teko zoles patraukti ir heros pabandyt bet jokio idomumo ... galiausiai priejau isvados kad alkoholis geriau ir laimingai gyvenu jau 2 metukus big_smile

heros vartojai ir neuzkabino? hmmm o tai tu leidais rukei uostei ?

152

Re: NARKOTIKAI

ko jus ant tos heros stumiat, geras ji dalykas tik vartot reik moket;)

153

Re: NARKOTIKAI

na ir kaip ja reikia vartot?

154

Re: NARKOTIKAI

Arunas, 20 parašė:

na ir kaip ja reikia vartot?


hera reik tik rukyt bet nedazniau kaip karta i men, jei dazniau, anksciau ar veliau preisi prie sprico. o kaip zinia svirkstas nelabai gerai, ypac jei dalinies su svetimais, t.y. triperio nesiotojais. be to retas kuris saudosi i vena moka normaliai susileist, pasigauna visokiu infekciju, ranka pradeda gangrenuot o tada jau ****. va taip ir dingsta ivairios galune;) tai va prisiminkit kvailieji zmones hera galima tik rukyt ir ne dazniau kaip i men. amen

155

Re: NARKOTIKAI

geriau nerukyt to shudo ! geriua jau koksa pauostyt negu gera wink hera shit - koksas priot wink

156

Re: NARKOTIKAI

tikrai sutinku kad koksas geriau, gerai tau kai airijoj gyveni kokso kokybe gera, cia lt kai kokso ivezima i kontroliuja pora zmoniu kurie gali is 1g normalaus padaryti 3g levus. cia aritmetika paprasta **** pardavinet gera koksa jei gali leva vis tiek niekas is kitur negaus. va ka reiskia monopolis darai ka nori;)

157

Re: NARKOTIKAI

Geriau jau isvis nieko nevartokit, imkit pavyzdi is Julytes:D)

158

Re: NARKOTIKAI

smile Siandien pas bendradarbi uzsilenke nuomininkas nuo heros ziaurus tas gyvenimas...

159

Re: NARKOTIKAI

niekad nebandziau ir tubrut nebandysiu big_smile

160

Re: NARKOTIKAI

oi ne jau ne narkotikai fuiiii:{}