41

Re: Ispudingas pasimatymas

jei pasimatymo metu staiga pasiulytu isvykti i kelione ir jei vaikinas man patiktu manau kad sutikciau.  tiesiog reiketu pabendrauti su siulytoju smile

42

Re: Ispudingas pasimatymas

Sutikciau zinoma... Su revolveriais kisenese, kalashnikovu lagamine, granatomis rankineje ir dar pageidautina pora naikintuvu pasoneje. Tik bijau, kad per muitine nepraleis.... :::a55

43

Re: Ispudingas pasimatymas

na nizinau man ispudinagas ti buvo tik nezinau ra verta prasitart geda:::003>>>o tie kalasnikovai ti geras:::034:::034:::034

44

Re: Ispudingas pasimatymas

Isvada viena: Lietuvaites yra super isgazdintos, ir jokiu gyvu nesutiktu!
Na stai, o zmogus tik norejo kazka gero kitam padaryti, pasidalinti dziaugsmu ir ispudziais.
Na ir kas belieka paprastam jaunuoliui, vaziuoti vienam... sad
Manau kad visupirma reikia suprasti zmogu, ir pagalvoti ar tai tikrai tiesa...
Tiesiog mes nematom ir nemastom, o kas nemastydami kazkur "uzbrenda" poto ir sako NE NE NE... NIEKADA... ir zada vaziuoti konesu tankais...
Keista...

45

Re: Ispudingas pasimatymas

Come on kas nori i Malaizija? Statau

46

Re: Ispudingas pasimatymas

Tomas, 27 parašė:

Come on kas nori i Malaizija? Statau

Aš:=D

47

Re: Ispudingas pasimatymas

O cia kas kam ka stato? :::127

48

Re: Ispudingas pasimatymas

mm... na kazkada sutikau vaziuoti i palanga su nepazistamu vaikinu... o del kitos salies, manau suabejociau big_smile

49

Re: Ispudingas pasimatymas

manau mergina neturinti smegenu gal ir sutiktu... na avantiura... smagu delei... bet ir tikruju is kur gali zinoti, kad po dieviska sypsena, nesislepia velniukas...

50

Re: Ispudingas pasimatymas

tai yra gerai jei vis dar yra merginu turinciu savisaugos inkstinkta.... bet is kitos puses kada dar nesamones kresi... senatve... smile

51

Re: Ispudingas pasimatymas

O as sutikciau, kazkaip pasitikiu savo sestuoju jausmu- manau neapgautu wink Juk gyvenam viena karta wink

52

Re: Ispudingas pasimatymas

tik po to neverk kad pasinaudojo ar kokia as buvau kvaila.... kartais pervertiname savo sestuosius jausmus...

53

Re: Ispudingas pasimatymas

Arunas, 20 parašė:

as vaziuociau betkur ;]
svarbu kad veza.
jei kuri mergina pasiulys mielai sutiksiu ;]

bachuriuks siula panom kaip psimatima, o vaikina tik tekimba big_smile wink

54

Re: Ispudingas pasimatymas

keisti orientacija siais laikais darosi madinga

55

Re: Ispudingas pasimatymas

gal dar kasnors kurnors siulo? big_smile

56

Re: Ispudingas pasimatymas

kolione i svecarija,lauke +30 prisiparkuoji,pakyli keltuvu,issinuomoji slides nusileidi,pakeliui dar sustoji atsigerti karstos arbatos,nusileidi atiduodi slides,i masina,i kelta dar asigeri kavos suvalgai pica,ir namo Mmmmmm

57

Re: Ispudingas pasimatymas

Nevaziuociau big_smile

58

Re: Ispudingas pasimatymas

Osvaldas, 19 parašė:

As sutikciau smile jei dar alaus pasiulytu... prie keliones big_smile

nu asiku hebra ir mane paimkyt , tai kokios bobos pasimatyme nes netryse busim :::818
KAS DAR NORIT VA Aruna paimsim ir papuga smile


Julija, 19 parašė:

Tikrai nevaziuociau su nepazistamais.

ir sita paimkim gera ,teoriskai ir vienos uztenka :::a45

59

Re: Ispudingas pasimatymas

Mindaugas, 27 parašė:

Isvada viena: Lietuvaites yra super isgazdintos, ir jokiu gyvu nesutiktu!
Na stai, o zmogus tik norejo kazka gero kitam padaryti, pasidalinti dziaugsmu ir ispudziais.
Na ir kas belieka paprastam jaunuoliui, vaziuoti vienam... sad
Manau kad visupirma reikia suprasti zmogu, ir pagalvoti ar tai tikrai tiesa...
Tiesiog mes nematom ir nemastom, o kas nemastydami kazkur "uzbrenda" poto ir sako NE NE NE... NIEKADA... ir zada vaziuoti konesu tankais...
Keista...

"nemokamu pietu nera" arba dar galiu pasakyti kitaip "siais laikais veltui nei i snuki negausi" todel mergeles nutrutgalves araba siaip gerokai trinkteltos pamastykite.

60

Re: Ispudingas pasimatymas

asmeniskai as nevaziuociau pagalvokit kas da vaikinas jei nepazistamai panelei siulytu i kelione vaziouti, mano mnymu net nemastanyt pirma pana gali taip pat apvogti ir visokiu nesamoniu prikresti ir antra kokio velnio vaikinas kviecia nepazistama pana ka neturiu tokiu draugiu su kuriom galetu keliauti ar ar jis konsreciai is jos kaskotai tikisi tai manau pana turetu ne tik apie savisaugos inkstinkta galvoti bet ir apie savigarba.... kaip sakoma nieko nagauni dykai.....:::216