21

Re: Neleagalu

tai gerai kad taves viktorija ne pagavo wink

22

Re: Neleagalu

Mentuj nugara apspjoviau ;|

23

Re: Neleagalu

Virsijau greiti: N kartu..
Kiti KET taisykliu pazeidimai: N kartu
Pagautas buvau: 0 kartu..
kas dar?.. geidziau svetimo turto ar svetimos moters.. kazkelintas dievo isakymas smile)
nea o siaip viena karta riesuta pavogiau, kai buvo gal 5i metai.. poto viena cd pavogiau nes labai ten mada buvo juos vogt, o as taip to cd norejau.. poto dar budavo jog nueidavau ten kur daug cd parodydavau kuriu reikia ir man juos pavogdavo ir parduodavo uz maza kaina.. wink
Bandziau girdyt nepilnamecius: N kartu.. ;]

aj vnz supratau, jog per daug dorai gyvenu! laikas keistis! viskas nuo ryt busiu banditas ;]
ai dar viena syki dalyvavau rekete tokiam neblaivo zmogaus.. bet nenoriu zemintis cia ir pasakot buvau 12metis gal koks tai kitaip suvokimas tada dirbo.. wink
o dar prisiminiau.. audio kaseciu juostas tampydavom tarp stulpu gatves tverdavom... wink dar ish supuvusiu obuoliu trobele apmetem...
viskas rasykit nuosprendi, daugiau nieko blogo padares neesu wink

24

Re: Neleagalu

Jurgita, 14 parašė:

Mentuj nugara apspjoviau ;|

pirma jis pareigunas, antra jis mus saugo.. trecia o buvo verta? smile

25

Re: Neleagalu

nugirdziau darbu mokytoja per ilgaja pertrauka ;D iejes pas ji i kambariuka tumara su vodkos bonka ;DDDDDD

26

Re: Neleagalu

Lauras, 20 parašė:
Jurgita, 14 parašė:

Mentuj nugara apspjoviau ;|

pirma jis pareigunas, antra jis mus saugo.. trecia o buvo verta? smile

jis labai letai ejo o ash skubejau ir jis mane nervavo...tai ka daryt?>:!

27

Re: Neleagalu

Labai blogai laurai big_smile

28

Re: Neleagalu

Pora isdauztu langu ir sejp visokiu nesamoniu:D

29

Re: Neleagalu

neblogai smile

30

Re: Neleagalu

nu jie su knyga duot mokytojui per galva nelegalu tai tada sakau ir as jei tai nelegalu:
uzrakinua lietuviu kalbos mokytoja kabinete big_smile buvo juoko daugiau nei asaru:D
p/s asaru buvo is juoko tevas pac juokesi ir nieko nesake:D

31

Re: Neleagalu

Naudoju nelegale programine yranga :DDD cia ciuju diziausias pas mane nusikaltimas :DDD

32

Re: Neleagalu

xD wah

33

Re: Neleagalu

Ovydas, 19 parašė:

Naudoju nelegale programine yranga :DDD cia ciuju diziausias pas mane nusikaltimas :DDD

man net gi baisu pasidare smile

34

Re: Neleagalu

Cia kokie 90 procentu, piratai :DDD

35

Re: Neleagalu

       

36

Re: Neleagalu

Vladi kaip cia sugebejai tuscia posta parasyti? :DDD

37

Re: Neleagalu

arba parase ka kvailo ir laiku susigriebe paredaguot ;]

38

Re: Neleagalu

nu gerai visi tie kas turi teises ir nelaiko ju stalciui pridekit ranka prie sirdies ir pasakykit teisybe ar nepazeidinejat KET? (KET- keliu eismo taisykles red. past.)

39

Re: Neleagalu

Ovydas, 19 parašė:

Cia kokie 90 procentu, piratai :DDD

dar baisiau big_smile

40

Re: Neleagalu

Lauras, 20 parašė:

nu gerai visi tie kas turi teises ir nelaiko ju stalciui pridekit ranka prie sirdies ir pasakykit teisybe ar nepazeidinejat KET? (KET- keliu eismo taisykles red. past.)

prideje prie sirdies dauguma pasakytu kad beveik visus istatymus yra sulauze ir ne tik ket bet ir dievo ir seip konstitucija ir dar kanors big_smile
pvz visi mokytojai pazeidzia konstitucine zodzio laisves teise