321

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Mm 4 ausyse,nosyje,liezuvuje ir bamboje.   

322

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

veriantis namu salygomis tikrai gali but pasekmiu, jei veriama "atzagariomis rankomis"...

323

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Visus savo auskarus veriausi tik salonuose wink savo kuno nepatikiu "apgrubnabiams" big_smile

324

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Manau kad jej zinau gera specelista kur ejti wertis auskarus tj tikraj nebajsu. turiu ash bamboj, liezuwy, ir nosy, labaj grazu ir kaj y liezuwy ywere buwo bishky uztines  paskuj praejo shiaip nera saudus dalykas nes kajp sakiau, jej geras specelistas tj uzshaldo ir geraj praweria smile

325

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu ausyse , vienoj 2,kitoj 1 , ir bamboj wink

326

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu bamboj ir nei kiek nesigailiu lb lb grazu ir vaikinams patinka dar noreciau i liezuvi tik tevai ir gimines priestarauija td turesiu siek tiek meteliu paluketi

327

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

..o as turiu tris ausyse ir viena liezuvy..cia kazkas rase, kad uzsaldo ir viskas gerai-priesingai veriant i liezuvi negalima saldyti!

328

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Reda, 14 wrote:

  nes pasekmes gali but nelb kokios.


gali nosis uzpuliuoti ir uzkresti krauja ir iki babaigos gali tekti  nosi anputuoti :::818 patinka? :::818

329

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Rugilė, 15 wrote:

Manau kad jej zinau gera specelista kur ejti wertis auskarus tj tikraj nebajsu. turiu ash bamboj, liezuwy, ir nosy, labaj grazu ir kaj y liezuwy ywere buwo bishky uztines  paskuj praejo shiaip nera saudus dalykas nes kajp sakiau, jej geras specelistas tj uzshaldo ir geraj praweria smile

oi drauge :::036 kokius patarimus dalini :::818 na nepriestarausiu jei tai profisonalas pvz vertis kokioj nors ligonilei big_smile tai gal ir as isiverciau sau i apatine lupa:V ar virsutine big_smile:D:D ka manai :::b18 ar buciuotum big_smile:D:D:D:D????

330

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Auskarai auskariukai... pas mane ausyse penki blizga... Ir dar sesta turiu, bet nesakysiu kur... :::629

331

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

;D na as turiu bamboj, nosyje ir ausyse.. siandien isiveriau i liezuvy.. big_smile kolkas viskas gerai smile tongue

332

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

o as turiu tik ausyse ir bambikej:)
nors jei mano valia tai ir nebuciau isiverus.. nes baile esu..
bet i ausis tetis nuvede kai dar 2 kl buvau ir priverte..
o i bamba tai per 19 gitmadieni prisinekejau kad nesu baile ir tikrai issiversiu...tai kita dien apo gimtadienio prabudus ir galvojus ar sapnas ar is tiesu turiu eit isivert... nuejau ir isiveriau:)0
ir irodziau kad nebaile vis tik as;D

333

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man labai grazu i liezuvi taciau mama leido tik i lupa taigi turiu... tai yra turiu lupoj ir ausyse po viena...

334

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

busiu sena boba bambekle, bet jau savo 12m vaikui parodyciau dirza, jei isivertu auskara i kokia lupa ar liezuvi. ausys ok, bet jau ne kitos nesamones=P

335

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

pries pradedant eit i mokykla teveliai nuvede ir i vere auskariukus i ausytes,kokioj 4turbut klasei nuejau ir isiveriau viena antra auskariuka smile, dar lb noriu i bamba,bet deja maniskis neleidzia smile jam atseit negrazu smile zinau kad meluoja big_smile gaila mano bambos smile

336

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu auskariuxa matot

337

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Pries du metus nepilnai turėjau bamboj.
Dabar kolks trys ausyse,po viena lupoj,liezuvy ir antaky.

338

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nu as turiu antaky ir lupoj
man grazu as weriuos ir tikraj wiskas ok
ausyse ir turiu tikraj ne 2 xD

339

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Ausytese 3 , virs lupos ir bamboj :::322

340

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

broliai lietuviai palaikykit savus
nors karta gyvenime ir prabalsuokit

Monika V

http://www.thelondonpaper.com/cs/Satellite/london/fashion/article/1157149839882?packedargs=suffix%3DArticleController