361

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Na, as turiu 6 auskarus: 3 kairioj ausy, 1 antaky, 1 nosy ir viena lupoj. Na, gal kam ir nepatinka, bet man tai normaliokas :-)

362

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

dar va pamirsau pamineti, kad tuneli turejau, nors ir dabar dar tebeturiu, nes nera uzsitraukes iki galo wink)

363

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Na turiu tik keturis, trys kairėje ausy ir vienas dešinėj ausy, ir man užtenka:::b18

364

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Turiu 6 smile
Liezuvyje, bamboje, tris desinej ausy ir viena kaireje ausy big_smile

365

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as turju du auskaru lupoj ir man taj yra grzu dar norecjau i nosi ir liezuvi
jug visi esam skirtingi nevajksosim kajp vienas kito dublerej

366

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Viskas gražu, jei su saiku smile

367

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as taip pat manau, kad turi buti tam tikros ribos, jei ju neperzengi tada viskas gerai:)

368

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man asmeniškai daug auskarų nėra labai gražu, ypač kai jie visur ant veido.. manau reikia jausti saiką, o ir pagalvoti apie ateitį vertėtų.
turiu tik ausyse ir tuo džiaugiuosi. smile labiausiai patinka maži sidabriniai auskariukai, gaila, kad paskutiniu metu galiu nešioti tik auksinius..

369

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turejau spenelyje

370

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Aukse, turejo stipriai skaudet manau...

371

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nu nusisnekat kad i liezuvi pavojinga...turiu ir niejko

372

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as turiu bamboj ir man labai grazu:D

373

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Aš dabar labai norėčiau į liežuvį ar prie lūpos. ;DD Hmm...

374

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Aš tai turiu liežuvyje ir lūpoje...tiek lūpoje tiek liežuvyje man tas auskaras nemaišo...tikrai...viskas priklauso tik nuo žmogaus organizmo,kaip jis priims tą auskariuka smile

375

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

2 ausyse

376

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as turiu auskara bamboje ir ausyse...dar labai noreciau i nosi....bet geriau pagalvojus kazkada gali atsibosti ir jo nebenoresiu o kaikuriems poto lieka randai....negaliu but visiskai tikra kad man taip nenutiks...

377

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu 8 auskarus, bet nesakysiu kur ;D
Bamboj kas antra turi... Todel gailiuosi, kad ir as ten turiu.. big_smile o visa kita ausyse...grazu smile

378

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nesvarbu kad turi kas antra.veriausi juos ne del kitu o del saves nes man yra grazu wink

379

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Renata, 18 parašė:

nesvarbu kad turi kas antra.veriausi juos ne del kitu o del saves nes man yra grazu wink


saunu, kad turi savo nuomone.. ;D

380

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

tie auskarai padeda subalansuot galva, kaip automobilio rata (ten granmais 5, 10, 15, 20, ...) nenuostabu, kad vienoj ausyje tenka matyt:::961 pas merginas net 5-6 auskarus cia gal tam kad i "sona" perdaug nenukryptu:::608
  Jei vaikinas su auskaru, tai subobejimas! o jei dar ir su dviem, tai jau biseksualas arba jo tokia orentacija, vienu du su tokiu pirtyje geriau niekada nelikt:::810:::044:::044