401

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

4 ausyse ir 1 bamboj..dar no i liezuwi,bet bijau..

402 (redagavo Carlas, 17 2010-11-17 15:56)

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Merginom sutinku tik  ausyse, o vyrai su auskairais man i **** nesa.... Sory bet ce mano nuomone.

403

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Du tradiciniai, 1 tragus, 1 antakyje.

404

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

manau kad merginom tai taip bet tik ausiteja o jau vyram tai tikrai ne

405

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

O vel sita tema cia jau rasiau ,davai kakartokim .I 1 cm odoje iverti 7 auskarus ir taip per visa uzpakalio plota.

406

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

veriu auskarus Eddytattoo salone Vilniuje smile jeigu turit pageidavimų ar klausimų - visad galit man parašyti, mielai pakonsultuočiau ir padėčiau :::126

407

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Pas mane ausyse tik:) Bet vis noriu ir bamba prasidurt,idomu tikriausiai nemalonu kai duria...)

408

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Pati turiu 2 vienoj ausi, viena kitoj (kitos uzgijo) Ir lirzuvyje- labai dziaugiuosi smile

409

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

per abi ausis 6 auskarai, taciau ne visose jau nesioju, nes darosi per daug jau:D antaki turejau pora metu, db jau nera:D liezuvyje turiu tongue

410

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu ausyse 6 auskarus, bet tebenesioju tik 3:D kazkada turejau ir nosyje...

411 (redagavo Kregzdute, 30 2011-11-15 00:46)

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

auskariukais pasipuosusi ausytes, kiekvienoje po viena nes man tai grazu,  ir labai grazu  auskariuka bambuteje turiu smile va :)ppp

412

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Turiu liezuvyje auskariuka;) ir nesutinku jei kas sako kad liezuvyje auskaras negrazu vien del to kad kiti jo nemato;D svarbu man grazu ir tinka ;D

413

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Mielieji verkite kur norite, bet.......paneles nelieskite bambu.....reiketu daug aiskinti, bet tai tikrai pavojinga sveikatai......suprantu, kad mamu pamokymai nusibode smile , taciau gal pacios daugiau apie tai pasidomekite...

414

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Turiu dvi skyles ausyse ir tūrėjau auskarą lūpoj, tačiau išsivėriau, nes trukdė chore dainuoti.Taigi ateiti tikrai planuoju vertis vėl į lūpa, nes man gražu.

415

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

na as turiu ausyse ir noriu vel i liezuvi:)

416

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

4 ausyse, vienas bamboje, vienas nosyteje...norma smile

417

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

vienoi ausi 3 kitoj 2 man lb grazu smile nors turiu dar bamboje ir kremzleje

418

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

čia nuo pačio žmogaus priklauso smile Pati turiu keleta auskarų netradicinėse vietose smile Nei trukdo, nei maišo smile Žmogaus kūnas, o kaip jis jį įsivaizduoja, taip ir tiuninguoja tongue

419

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Stai dabar mes zinome, ka pas kiek ir kur big_smile
o jeigu rimtai, visi pribombastai yra tik pribombastai.. jeigu zmogui tai teikia dziaugsmo (lisnas kabliukas, svoris), tai vualia smile Tatoo, auskarai, pudros(kremai)...
Svarbiausia, kad zmogus gerai jaustusi.... o svarbiausia antra puse nesusibraizo big_smile
Man asmeniskai tai visai grazu..
Deja visas grozis slypi paprastume ....  Bet mes cia apie auskarus(brangenybes) big_smile

420

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Šita tema ir skirta pasisakyti apie auskarus tongue Kiekvienas žmogus kaip sugalvoja taip ir pristato savo kūną, svarbiausia atrodyti, taip kaip nori pats žmogus, o ne aplinka smile Kam patinka auskarai, kam patinka tatoo, kam patinka abu smile Tarp kita ko auskarai nėra BRANGŪS, bet vėl tai priklauso nuo to kaip žmogus įsivaizduoja, kaip tas auskaras turi atrodyti smile Tik dėl vieno sutinku, svarbu, kad žmogus gerai jaustųsi smile