421

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Pirmas auskaras buvo į nosį, vėliau lūpa ir galiausiai prasidūriau ausis, nes gavau dovanų auskariukus į ausis smile dabar ausyse 3 turiu.

422

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Bamboje 1 , liežuvi 1 , ausyse 3 wink

423

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu ausyje ir man uztenka smile

424

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Ant vienos ausies 5 - i, ant kitos vienas smile

425

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Va šitų tai turiu daugiau nei proto big_smile
4 lūpoj(dabar tik 1 nešioju), 1 nosyj ir 1 nosies pertvaroj, 2atakyj(kartais įsivariu), po 3 kiekvienoj ausyj (kartais įsiveriu... smile ), 1 sprande. smile

426

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

kaireje ausy 3 smile desineje 2 smile turejau bamboje, ir nosyje bet jau nebe sad

427

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

hmmm... ziuriu kiek nekokiu atsiliepimu cia, ypac is vaikinu... nematau tame nieko blogo siaip... pas mane pacia ju tikrai nemazai... beveik 20 turiu... ir nieko, nei kokia ranka nukrito, nei ka... tik va skrendant kur nors, idomu buna, kai pradedu pypset visa, kai pro skanerius einu big_smile

428

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Turiu išvis penkis: vienas dešinėje ausyje, trys kairėje ir liežuvyje :}

429

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nėr kvailiau kai į putę įsiveria

430

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

va, sakiau, kad nesupras niekas big_smile
kaip sakoma, delskonio nesigincysi tongue

431

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

3kaireje ausyje,2desineje,1nosyje ir 1bamboje

432

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

9 auskariukai:
4 dešinėje ausyje, 3 kairėje ausyje, bamboje ir liežuvyje smile

433

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Kai suaugę save žaloja, tai dar pusė bėdos. Man baisiausia, kai salone kankina kūdikius, durdami skylutes auskarams įverti. Kūdikiai ir vaikai savaime gražūs, tik jų mamos kaip Pietų Amerikos aborigenės. Ir priedo dar sadistės.

434

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Pridursiu. Tos ar tie, kurie turi auskarus liežuvyje, švepluoja. Jų nemalonu klausyti ir sunku suprasti, ką kalba. O kaip su kramtymo procesu? Jiems ką, geležies trūksta? Tada tegu deda sąvaržėlę į arbatą.

435

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Algimantas parašė:

nėr kvailiau kai į putę įsiveria

O tas kvailumas kame?

436

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Marija parašė:

Kai suaugę save žaloja, tai dar pusė bėdos. Man baisiausia, kai salone kankina kūdikius, durdami skylutes auskarams įverti. Kūdikiai ir vaikai savaime gražūs, tik jų mamos kaip Pietų Amerikos aborigenės. Ir priedo dar sadistės.

Su šituo teiginiu drįsiu sutikti, nes taipogi nesuprantu, kaip galima žaloti savo vaiką. Viena mamytė man yra atsakiusi: "Juk mergaitė, baik tu, vis tiek norės." Tačiau mano dukra yra pareiškusi kategoriškai - jokių auskarų, nors pati jų turiu ne tik ausyse.

437

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

As turiu tris smile
Du vienoj ausy ir viena kitoj.
Kazkada kai jaunas buvau buvo madinga dabar vis neprisiverciu issvert

438

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

8 smile 4vienoje ausy, 1-kitoje, virs lupos, liezuvyje ir bamboje smile aij, dar turejau kazkada nosyje smile
joo, idomu, ar keliaujant lektuvu problemu nesudarys roll

439

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

4:) Tarpvietėje, apyvarpėje, kapšelyje ir varpos galvutėje..

440

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Rasa parašė:

hmmm... ziuriu kiek nekokiu atsiliepimu cia, ypac is vaikinu... nematau tame nieko blogo siaip... pas mane pacia ju tikrai nemazai... beveik 20 turiu... ir nieko, nei kokia ranka nukrito, nei ka... tik va skrendant kur nors, idomu buna, kai pradedu pypset visa, kai pro skanerius einu big_smile

na uztat apciupineja visa nuo galvos iki koju... irgi malonumas.. big_smile