41

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as ir turiu wienoje ausyje 2 o kitoje 1...sejp dar kur nors noreciau....:):):::452:::104:::138

42

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

turiu tris is viso an ausu..kai uzaugsiu didele, daugiau kur noreciau..:))))

43

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as tai kol kas tjuriu tik 2 skilutes ausyse, bet labai nuoriu antro auskaro ausyje...:-D

44

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Hm... O kajp jum antakyje..? Ash tej dbr labaj labaj noriu i lupa ir i antaki, tik visu pirma noreciau paklaust zinanciu: ar isiverus tose vietose auskarus, like randaj lb pastebimi?

45

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

liezuvy dar ne tik kad daug nervu bet ir labai greit gali buti uzkretimas nes ten daug bakteriju...:(

46

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Skaidre, 15 parašė:

Hm... O kajp jum antakyje..? Ash tej dbr labaj labaj noriu i lupa ir i antaki, tik visu pirma noreciau paklaust zinanciu: ar isiverus tose vietose auskarus, like randaj lb pastebimi?


ir i ka panasi busi tiek prisiverusi? :V i vaiksciojanti magneta big_smile big_smile big_smile

47

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Nju gelaj gelaj, kaj geriau viska apgalvojau- noriu tik antaky... tongue O nju ir geraj, kad panashi i magneta- gal "prisimagnetuosiu" ka nors gero... big_smile

48

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Kiek beskaityciau temas apie auskarus, vis niekaip suprast negaliu, kam ausu papuosalais nukarstit visa kuna...? Kaip suprast man toky grozy? big_smile

49

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as tai turiu ausyse 6, bamboj viena, merginos kiek gyja bamboj auskaras? Kazkas sake kad puse metu, bet man bega is ten kazkas bet nepasakyciau kad puliai, ar ir jum tas pats?

50

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as ta auskara jau kokis 9-10 men. turiu

51

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Skaidre, 15 parašė:

Nju gelaj gelaj, kaj geriau viska apgalvojau- noriu tik antaky... tongue O nju ir geraj, kad panashi i magneta- gal "prisimagnetuosiu" ka nors gero... big_smile


jo jo prisimagnetuosi koki infekcija wink big_smile

52

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man tai pvz grazu kai auskariukas bamboje ir nosyje beje antaky neblogai atrodo bet visur kitur per ziauru

53

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as ruosuos vertis y bamba auskara mano srauges veres ir niréko sako juk ce baisaus tik kaip isure ira baisu tik po to jau kaip ivere ta auskara jau kitaip jauties bent as manau kad y bamba auskaras yra grazu:)

54

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as esu isiverus y antaki auskara galiu tik tiek pasakyt jok yra grazu kazkirék baisu kaip idure bet po to tikrai nesigailesihttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1305  stai ce yra mano foto kur matos auskaras

55

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as turiu ausyse isviso 4 skyles. is pradziu turejau po viena abejose, bet su drauge isivereme dar dvi, ir viskas ciki piki:) kolkas niekur auskaru verti nebenoriu. o man grazu ir bamboje ir antakyje:)

56

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

tjuriu 4 ausyse: wienoj 3 ir kitoj 1:):) kolkas daugiau nenoriu

57

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as pati is viso 6 auskarus turiu ir nieko pavojingo ten nematau;] rejkia tik rupintis zajzdele ir vertis pas profesionala;D

58

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

As labai noriu auskaro i liezuvi tik daug kas sako,kad svepluosiu...ar tai tiesa?

59

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

bamboj,ausyse....o einat laikui dar isiwersiu ir i nosyte ,liezuvi...gal ir dar i antaky...seip pavojinga bamboj ...nes kj supuliuoja ir nevalai to auskaro gali buti kraujo uzkretimas...nu bent taip girdejau..

60

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

neswepluosi tik kj iskart isiwersi liezuvis istins bet cia laikina