61

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Danguole, 20 parašė:

As labai noriu auskaro i liezuvi tik daug kas sako,kad svepluosiu...ar tai tiesa?

neswepluosi...

62

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Ieva, 17 parašė:
Danguole, 20 parašė:

As labai noriu auskaro i liezuvi tik daug kas sako,kad svepluosiu...ar tai tiesa?

neswepluosi...

tai gerai :-D tikiuosi neskaudes kai pradurs :? bijau skausmo....

63

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man skaudejo ishtino 2sav. bet daba ore big_smile tik liko antaky vel sustvarkyt big_smile

64

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

reiks bandyt i liezuvi pareksiu kai durs,bet uztai svajone issipildys...:-D

65

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

As turiu 3 kaireje ausyje,1 desineje,bamboje ir liezuvyje smile Manau,kad gana daugiau nebesiversiu smile

66

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Saule, 24 parašė:

As turiu 3 kaireje ausyje,1 desineje,bamboje ir liezuvyje smile Manau,kad gana daugiau nebesiversiu smile


bet kat foto pas tave tiek auskaru nematau kaskaip nei bamboje nei triju ausije big_smile gal pastave kokie uzsimaskave jie :?

67

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

sauliau nesikabink prie zmoniu wink
noreciau labai lupoje

68

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Sauliau tu kvailas is tikruju..jeigu tavo mazos smegeneles nesuvokia tai senos foto..ir is vis smirsk nuo manes kiek gali toliau...

69

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

oho kokia arsi pas psichatra apsilankyk sako padeda big_smile o apie smegenu turi tai geriau patylesiu abejoju ar tu juo pati gali didziuotis big_smile kat tiek auskaru susisabacint tai pirmas sakyciau tavo bukumo pozymis wink

70

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

mano sesuo snd isiwere y liezuwi..

71

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Martyna, 12 parašė:

mano sesuo snd isiwere y liezuwi..

na ir kokie pojuciai?

72

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Sauliau,apsilankysiu kartu su tavimi..

73

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

zmones nesipykit gyvenkim draugiskai smile

74

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

danguole,teisingai!

75

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

l;jkl;l

76

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Nu man tay i liezuvi yra grazu, taciau pati nesiverciau ;p
seyp turiu bamboj, ir trys skyles ausyse ;> ketinu eit durtis dar viena arba dvi.

77

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Viskas turi būti su saiku. Aš esu įsivėręs į kairę ausį mažą žiedą ir šalia mažyti auskariuką (jo nuotraukose net nesimato), atrodo visai gražiai smile Draugai iš pradžių to nesuprato, dabar patys pritaria, kad man tinka smile Bet daugiau niekur tikrai nesidurčiau ir kam to reikia? Turiu du ir užtenka! Norėjau labiau išsiskirt, tai tatuiruotę padariau. Tiesa, dabar mano auskarų niekas net nepastebi, visi vėpso į tatoo big_smile
Mergina buvusi norėjo sau į antakį įsivert, tai labai man tokia mintis nepatiko. Merginoms patariu vertis nebent į nosį mažytį, visai gražiai atrodo smile Visur kitur - veido bjaurojimas. Aš jau nekalbu apie visokias ten intymias vietas, tai po to kyla problemų su vaikų maitinimu krūtimi, nes auskaras buvo ir pan. Į bambą kai kurioms tinka, bet aš to nepripažįstu.

78

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

grazu visur tik su proru

79

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Martyna, 12 parašė:

Kur jus turite auskaru ir i kur geriausia wertis??

Neturiu ju niekur, bet, manau, vertis geriausia i ausis, nes auskaras, kiek suprantu is pavadinimo, tai yra ausis papuosalas... big_smile

80

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nesupratau kodel bamboj tipo pavojinga auskara turet ? big_smile pati turiu ir dar su jokiais pavojais nesusiduriau:) seip man asmeniskaj yra grazu kaj mergina ar vaikinas turi auskara liezuvy smile  o ziauriai atrodo kaj vaikinas i abi ausis yra prisiveres auskraru ;D ka zn,nevyriskaj atrodo kazkaip big_smile