81

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man taj patinka auskarai bamboj fainai atrodo...as taj tuliu 5 auskariukus ausy...ir ciotkai yr....:DDD

82

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

na as asmeniskai turiu bamboi auskariuka, desineje ausyje viena, keireje 3 smile)) ir dar tokioi vietoi kur manau nelabai suprasite big_smile na bet pabandysiu paaisinti smile kai pakeli virsutine lupa ten yra toks kaip liezuvelis, kitaip vadinamas pradanciu smile na tai va ten turiu smile)))

83

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

o kodel manot kad bamboj pavojinga????niekad neesu tokio bajerio girdejus,pati turiu 1,tai jokiu problemu del auskaro neturejau ir neturiu,jau 3m kaip ji turiu,nera jokiu nepatogumu ir pan;) ir atrodo tikrai neblogai:) smile

84

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

bamboj nera pavojinga pati tiuriu auskara

85

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

bambos iverimas kainuoja 70lt mazdaug, tiek ir kainavo net pries 2metus kas jau veresi, tas mazdaug tiek ir mokejo.. kai kam lb skauda jei bijo, siaip nieko baisaus, kam oda nepriima auskariuko, tai pernakti ar kita diena oda tiesiog auskariuka is bambos pati pasalins, va o jei bus viskas gerai tai tik apie 4men svariai dezinfekuojant turesite grazu auskariuka, gal net noras bus grazesni pilvuka tureti

86

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

As turiu bamboj ir jokiu problemu isvis neturejau...Ir gijo pakankamai greitai smile

87

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

ko cia tiek visi kalbate kad bamboi auskariuka tureti yra pavojinga,as turiu ir man nieko:) na aiskiu reikia moketi ji priziureti ir saugoti ir tada bus viskas ciki:))))

88

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Kur tau graziausia ten ir geriausia vertis:P Man asmeniskai lupoj grazu, tdl ir turiu ten..Dar shiaip ir liezuvy faina, bet kad labai sunkiai gyja ten...:/

89

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

man tai graziause yra bamboj,nosy,ausyja ausije vienoja gal kokie 3 o kitoje 2

90

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as tik ausyse... bet labai noreciau i antaki ar lupa, nors daug kas sako, kad man tiktu i nosi ;D

91

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

kaip ti, mano drauges drauge ;D turejo liezuvi auskara, tai pasakojo, kad kai susirgo pries einant pas daktare issivere, o kaip parejo namo pamirso isivert, tai kita diena jau netilpo... nes gi daug burnoj seiliu, greitaigija...:::027

92

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

Agne, 13 parašė:

kaip ti, mano drauges drauge ;D turejo liezuvi auskara, tai pasakojo, kad kai susirgo pries einant pas daktare issivere, o kaip parejo namo pamirso isivert, tai kita diena jau netilpo... nes gi daug burnoj seiliu, greitaigija...:::027

tai jei seniai ji jau tą auskarą turėjo, tikrai negalėjo per dieną užsitraukti skylė wink

93

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

a man lb patynka nosy ir lupoj auskaray:::d03

94

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

tykra tiesa:p

95

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as tai uz tai, kad auskarai ne i ausis turetu buti veriami sulaukus bent 18 metuku, ir nesvarbu ar tevai sutinka ar ne... as savo mergaitei ar berniukui neleisiu, kai paaugs ta ir darys...
man grazu auskarai tik ausy ir bamboj... bet su ausim irgi nevertetu persistengt i :V

96

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

as turiu auskariuka liezuvy ir labai juo dziaugiuos,, dar ausyse, niu bet cia taip elementaru, kad...
dar man grozis yra auskaras lupoj,, mmmm

97

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

ka zynau man tai ljabausia taj tjurbut ausyse yr bamboj o kaj tu auskaru milijonas tai ir kaip kvailai atrodo.....

98

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

nju man tai auskarai graziausia tai kai bambij yra ausyse... dar nosy kartais grazu jeigu tinka... wink

99

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

bamboje sako pavojinga busimoms mamoms, nes gali but pazeista vaiko virkstele, p tada tai butu bedos... bet cia tai tik 15-20 atveju is 200... gydytoja ginekologe pasakojo man ir draugei kuri nescia buvo ir turejo auskara bamboje... bet  jei ir vaikuciui viskas gerai:D   
man auskarai grazu ausy, bamboje ir lupoje... bet kas perdaug tas nesveika:)

100

Re: Auskarai. Kiek ir kur?

oi..pati megeja vienu metu buvau verti(s) auskarus..tai ir kelios drauges pasiaukojo mano expereimantams, ir pati isiveriau 9 i ausis ir i bamba... smile ausyse, kelios beliko, bo likusios uzgijo.. o bamba iki siol dziaugiuos smile