61

Re: Neakivaizdinės studijos

Gabija, 21 parašė:

as tau Egle patariu i akivaizdini...cia tik mano tokia nuomone,nes man neakivaizdziai atrodo tas pats kaip nueiti i univera viena karta per menesi...nu ir kur cia studijos :::307 ?
neisizeiskit neakivaizdininkai...

na kam viena karta, o kam kiekviena diena visa sesija, na aisku isskyrus savaitgalius, nors tenka ir sestadieniais keliauti sad ir dar su darbu derinti yra menkas malonumas, kai atidirbus visa diena, tenka ruostis egzams ir plius darbus rasyti sad nera taip lengva neakivaizdininkams, kaip atrodo wink

62

Re: Neakivaizdinės studijos

As studijuoju neakivaizdiniam. Minusai? Kai ateina sesija tenka iki isnaktu sedeti prei knygu ir menesi per metus imti neapmokamu atostogu, nes dvi sesijos per metus po menesi. Pliusai? Mokaisi ir tuo paciu dirbi, mokslo programa lengvesne nei dieninio ir trevams ant sprando nereikia sedeti, o pats gali uzsidirbti sau ant duonos ir studiju.

63

Re: Neakivaizdinės studijos

gal kas finansine apskaita ismanot??ir galetumet padeti padaryti man namu darba is prekybos imoniu skaiciawimo ir waldymo apskaitos. cia buhalterija. man iki rugsejo men. reikia o as nemoku

64

Re: Neakivaizdinės studijos

Koks skirtumas ar tu akivaizdziai ar neakivaizdziai mokiniesi,vistiek darbdavys ziures i tavo diploma, o ne tai kaip tu mokinaisi.

65

Re: Neakivaizdinės studijos

gerai o kode turetu but blogai nekivaizdziai

66

Re: Neakivaizdinės studijos

neakivaizdiniam studijuoti yra lb gerai jai nori papildomai uzsidirbti ir padirbeti.ir tikrai destytojai ziuri i tai lb normaliai stengiasi padeti kiek tik gali.

67

Re: Neakivaizdinės studijos

sveii as vpu neakivaizdziai studinu liko paskutinis mensiukas ir diplomas net nepamaciau kaip prabego 5 meteliai,,,dirbau ir puikiai mokiaus..

68

Re: Neakivaizdinės studijos

Studijuoju neakivaidziai vienoje kolegijoje mechanikos inzinerija, tai ganetinai daug reikalauja, teorijos duoda nemazai, i mokslus kiekviena menesi reikia po savaite laiko.

69

Re: Neakivaizdinės studijos

Arunas, 20 parašė:

tai aisq kad lengviau neakivaizdiniam.o ka tu mastei kitaip?
ir niekas ten niekad neiskrenta...

#

toks ir neiskrenta,  pas mus grupej buvo 46, po  2 metu liko 15, nezinai kaip yra- nemalk sudo,

70

Re: Neakivaizdinės studijos

Na gal neakivaizdiniam yra geriau todel,kad gali dirbti ir tuo pat metu mokintis,taigi gavus diploma turi patirties ir dirbant ir dar diplomas rankose,ir manau toki zmogu greiciau priimtu i darba,kuris dirbo ir turejo patirties,beto dar turi savu pinigeliu,manau tai puiku.

71

Re: Neakivaizdinės studijos

SVEIKUCIAI smile
Gal kas studijuoja VU KHF, verslo vadyba ir administravima, par. i privata smile)