21

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

Edvardas, 19 parašė:

nelaukiu nie vieno filmo:) kokie bys tokie bus:) seip teseniai visa laika buna neidomus:)

nori pasakyt nepatiko saw 2?:) matricos antra ir trecia dalys? american pie tesiniai? tesiniai kartais pranoxta pirmasias dalis

22

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

na daugiausiai einu i komedijas...tai siais metais taip pat teko jose apsilankyti...viena is ju: nuotykiai su diku ir dzeine...klasiskas filmas...gera komedija dar geresnis aktorius smile

23

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

jo fun with dich and janie ir man patiko big_smile

24

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

na va dar galvoju ar reiketu nueiti i ta "pjukla"...hmm...matet kas nors? kaip? siaubiakai siaip man labai patinka...hehe...

25

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

nu ice age geras...bet da vincio koda nesamone nes ten yra apie kai kurius dalykus mitu o visi ir tiki del to mane ir nervina...tas filmas...nu pasaku prikurta o visi ishplete akis ziuri ir klauso kai bobutes...

26

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

uz ta zinute galio gaut geltona ir man tas pats nes ash visihkas krikscionis ir nepatinka kai nesamones kalba...ir netikrove...

27

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

ash pjukla su draugu ziurejau bet nedabaigem nes nueajom antros vodzios...:D nu bet pradzia jega tai manau ir visas filmas turetu but geras...vis del to gera pradzia puse darbo:D

28

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

jo ice age man irgi patiko...net nezinau kiek kartu ji maciau...ir kiek dar kartu zesiu...nu ta vovere tai klasiska...hehe...

29

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

gal kas nors matet riesuta? hehehe...:D

30

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

Saw2! big_smile

31

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

jau yra tas saw 2 seip praeitu metu filmas tongue

32

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

The  Net 2

33

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

As tai labiausiai laukiau Da Vincio kodo, bet labai juo nusivyliau...Dabar laukiu Ir velnias devi prada. Meril Streep - puiki aktore ir labai noriu pamatyti ja piktos boses vaidmenyje...

34

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

Net Nezinau Tikriawsiaj Siaubo big_smile

35

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

As tai laukiu    Devil  wears prada , just my luck, nu ir aisku the grudge 2

36

Re: kokie filmai siemet jusu laukiamiausi? :)

as laukiu Saw3 dalies smile