41

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

na pati taip sesidazyciau big_smile jai tam zmogui tinka, tai grazu.

42

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o as noriu nusidazyt smile bet tokia sodria spalva:) buvau nusidazius tai vieniems patiko kitiems ne:) man asmeniskai tai cool.. jega!!!

43

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Raudonos, ugnines ar natūraliai oranžinės - liuks ;]

44

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man grazu

45

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

sakoma kad "ryzi" zmones laimingeusi :-D ir zinot is tu ryzu kiek pazystu jie visi tikrai lamingi ir labai grazus betu:P koks skirtumas kokia plauku spalva ar tai keice zmogaus vidu?

46

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

baisiau nebuna

47

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Man labai grazu.. smile Planuoju persidazyt ryzai smile

48

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ryzi yra saules vajkaj, ir jie dar megsta per tarka degintis smile)))) nu o sejp yra sako kad ryzas irgi nori myleti smile))))

49

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

tik merginoms. labai labai grazu

50

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man asmeniskay tay ryza spalwa nera grazu, bet jey jau netyce atikteko tokia spalwa... tay grazu kay yra tokia sodriai ryza, tokia nenublukusi ir t.t

51

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

dazniausiai ryzy buna dar ir strazdanoti,bei atlepausiai buna - tipiniai airiai. asmeniskai labiausiai nesiziuri man tokios mergos visiskai

52

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Ryza spalva negrazu, bet gali mergina gerai atrodidi ir su tokiais plaukais... reikia noro ir fantazijos, tada gali fantastiskai atrodyti...

53

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Na mano plaukai nera visiskai ryzi.. greiciau rusvi su auksiniu atspalviu nors daug kas raudonplauke isvadina. Bet nesiskundziu. Si spalva graziausiai is visu ant manes atrodo. Strazdanu irgi neturiu smile Tikrai nekeisciau plauku spalvos i jokia kita.

54

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man gražu tik tuo atveju jei žmogui tinka prie bendro įvaizdžio,su ryža spalva reikia elgtis atsargiai,nes galima sugadinti visą vaizdą. Turiu viena pažystama romantiškai garbanotais ugniniais plaukais - atrodo beprotiškai gražiai smile)

55

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Simona, 17 parašė:

daugelis sako kad ryza spalva jiems tiesiog baisi ir negrazi...
o man ji visai simpatiska....
kaip jum?

na jei ir negražu, tai bent jau originalu smile o ir tokių žmonių (jei natūrali plaukų spalva) asmenybės, kiek teko pažinot, labai savitos ir žavingos ;]
nors... kiek žmonių, tiek skonių

56

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

grazu kai mergnos "ryzais" plaukais dar ir akys buna zalios... grazu... zinoma jeigu tinka ir jeigu mergina siaip yra simpatiska..:)

57

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ir as noreciau zaliu akiu prie savo raudonu plauku :::034

58

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man atrodo tau tiktu, nes esi simpatiska mergina:D

59

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

joa grazi ta ryza spalva big_smile;D;D:D;DDDD tiesiog auksas ne zmogus..:D;D;D;D;DDDD :::319

60

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ryzi plaukai auksas ne zmogus???:D:D:D pritariu, tikrai ne zmogus:D)