81

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man simpatiskai atrodo ryzi plaukai,bet negraziai atrodo kai ir veidas buna ryzas:::812

82

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ziurint kokia ta ryza,buna ir nuo peroksido ryzu!o siaip naturali labai faina,silta spalva!

83

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Naturaliai "ryzi" zmones ,ypac moterys, yra tikrai grazu. Dazymo budu retai pavyksta pagauti tikrai deranti spalvos tona prie odos,akiu spalvos. Raudonplaukiai nuo gimimo dazniausiai buna zaliomis akimis ir garbanotais plaukais. Net jei ir sviesus antakiai bei blakstienos, tuso pagalba nesunku tai paryskinti. O ir smulkios strazdanos prideda zavesio.:) Man grazu...

84

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

A man tai gražu smile Žavi tokios moterys, kaip Nicole Kidman, Donata... Nors nežinau, ar pati norėčiau būti ryža big_smile

85

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

O man pvz grazu. 
Kiti sako kad amno plaukai, o as amnau kad amno plaukai yra tiesiog rudi su auksiniu atspalviu wink
Nors man grazu kai zmones turi tamsius plaukus smile

86

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Man grazu raudoni,ryzi ir t.t.,jei jie dazyti.naturalus ne visada.bet ryzi vaikinai man tikrai patinka.jie kazkokie ypatingi.

87

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Jei jau kalbant tik apie merginos išvaizdą,konkrečiau-plaukus-ugninė plaukų spalva neturėtų būt suprantama kaip kažkoks trūkumas,juk šiaurinėj pasaulio daly labai daug tokios plaukų spalvos žmonių.Kadangi Lietuva yra truputį piečiau ir nedažnai pamatysi tokius plaukus turintį,todėl ir kuriamos tokios temos kaip 'ryža plaukų spalva jum graži?' O ar šviesi plaukų spalva jum graži? O juoda,ruda,raudona,ar gražios? Lietuviai yra lietuviai,į tokius žmones jie žiuri kaip į baltas varnas,kurių pilnas pasaulis smile  Gražu tie ugniniai plaukai,kartais net gražiau nei šviesūs ar tamsūs - pažiūrėkit į N.Kidman smile

88

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Vaiva, 19 parašė:

o man tai Ryzaplaukiai visada (bent kuoriuos pazistu) yra tokie judrus nenusedintys vietoje ir visada turintis ka pasakyti..o plaukai nu ir?juk graziai yra plius isskirtinai ne visi tokie yra zmones...

Galiu tik patvirtinti tavo pasakytus žodžius.Pažįstu ir aš tokį ir labai džiugu , kad yra tokių žmonių :::305

89

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

"ryzi" Na ydomus toks apibudinimas dar paskaicius komentarus, pastebejau kad kai kurie zmones apie "ryzus" daugiau gali pasakyti tokie kurie esa jau su tokiais susidure, pabendrave, o tie kurie tik is sono mate ar girdeje apie juos.. Na nezinau kodel bet ju atsiliepimai prasti mat jie meninkai, nesugeba bendraut ar panasiai.. O mano nuomone tai ne nuo plauku spalvos zmogaus protas pasireiskia, bet blogo nieko negaliu pasakyti. Bent mazos mergytes man atrodo nuostabiai.:::717

90

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

jei zmogui tinka ta spalva tai ji tampa tampa grazi:) bet man asmeniskai jin normali kaip ir bet kuri plauku spalva:)

91

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Priklauso nuo spalvos ryškumo, gymio.. Nepaisant šių niuansų, ryži plaukai patraukia akį, asmeniškai man visai gražu.

92

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Man labai grazu ir sexualu "ugnines" spalwos plaukai ir ryskus weido bruozai,kaip kad Astos Stasaitytes-Masalskienes..

93

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

plaukai turi buti naturalus tek vyram tek merginom

94

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

plaukai turi buti naturalus tek vyram tek merginom

95

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

naturalus plaukai,neidomu,o kaip raudoni plaukai ar neidomus?

96

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o aš labai džiaugiuosi kad turiu tokius plaukus, ir man visai vienodai jei kam jie nepatinka smile jie yra natūralūs smile ir man labai patinka smile

97

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Gal kas ir supyks,bet man niekada nepatiko ryzi plaukai... smile

98

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

....ryzas kushis pirma rushis....

...Abziok kushi maziau ushi....

Ka dar galima apie tai ....?   Manau cia kiek zmoniu tiek ir nuamoniu, kievienam savo beto galima ir nusdazyti smile

99

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

nzn man aukso spalvos plaukai nekliuva kaip tik idomiau atrodo kad gali matyti ne vien juoda blondiniska ar ruda spalva.... idomi plauku spalva as uz tai kad jin butu smile

100

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Britai dauguma yra juadaplaukei  airei taippat .  Bet atpludus ish skandinavijos blondinams vikingams ...

Juadaplauke + blondinas = ryzi vaikai

Pamenu Dubline po 12 pintos Guinness pareishkiau ant viso alubario jog esu vikingas ish swedijos ir savo teorija ishkur atsirado ryzi airei (britu nuapisos)

Man draugelis pashnibzdejo y ausy:

- buk draugas apsimesk kad manes nepazysti, as einu pajieskosiu maiselio ... surinksiu tai kas ish taves liks.   smile