21

Re: amziaus skirtumas

hmm... nu idomu pasiskaityti cia tema ir galiu pasisakyt ja nes ji man aktoli. big_smile seip gyvenau su mergina ar moterimi net nezinau kaip ir pavadinti kuri uz mane buvo viresne 6 metais ir patikekit metai neturejo itakos musu bendravimui mes tikrai labai gerai suprasdavom vienas kita zinodavom ko norim bet va kaip ir minejo cia kazkas pas musu visuomeneja idomus poziuris yra jaigu vaikinas viresnis nors ir 20 metu tai nieko nu bet jai mergina viresne kad ir keleis metais tai jau kazkas baisaus. Ir pas merginu toks pats mastimas turiu toki pavizdi cia parasiau per ieskok vienai merginai 24 metu sakau kaip tokia grazi mergina dar vienisa parase visi stebesi bet niekas neima tai sakau gal nori nueit ant ledo paciuzinet kartu ar i kavine pasedet tai parase tu man per jaunas. Tai va esme tame kad merginos net nepabendravusios iskart nuraso jaunesnius. Nu zinoma jai panele koki 20 ir draugaut su 16 tai tikrai per jaunas.

22

Re: amziaus skirtumas

Jonas, 24 parašė:

Pritariu Vijai. ypatingai gerai jei moteris siek tiek vyresne - 2-3 metai.

Geriausia, kai vyras vyresnis 5-7 metais...:D

23

Re: amziaus skirtumas

Viktorija, 24 parašė:
Jonas, 24 parašė:

Pritariu Vijai. ypatingai gerai jei moteris siek tiek vyresne - 2-3 metai.

Geriausia, kai vyras vyresnis 5-7 metais...:D


Paskyk nors viena pliusa. as matau tik minusus

24

Re: amziaus skirtumas

Sakyciau, kad optimaliausias amziaus skirtumas yra kai vaikinas vyresnis yra taip iki kokiu 5 metu,nes paskui amzius padaro savo,nes kuo toliau tuo labiau pradeda isiskirti poziuriai net ir i elementarias smulkmenas. Galiausiais senstant didesnis skirtumas irgi neinauda.. ( na as taip mas tau nes man 19, kas zino gal po metu kitu mano nuomone kardinaliai pakis..)

25

Re: amziaus skirtumas

tarp manes ir mano draugo 13 metu skirtumas. puikiai sutariam. bendraujant kazkaip ir nesijaucia tas skirtumas. as nemanau, kad amzius taip visiskai ir nesvarbus. mentalitetas juk skiriasi. ir siaip... na neprasideciau su dvigubai vyresniu... net nesautu i galva, kad jis man skirtas ar pan.

26

Re: amziaus skirtumas

jei yra jausmai, kitokie poreikiai amzius nesvarbu, svarbu kad ta pora laiminga arba kad ji gauna tai ko nori. cia kiekvieno asmeninis reikalas, o kistis i kitu gyvenima ir kritikuoti visada legviausia. na ir kas kad moteris uz vyra vyresne 7 ar dar daugiau metu, jus negyvenat kartu ir negalit sprest kaip jiems, gera ar nea.

27

Re: amziaus skirtumas

Asmeniskai man tai jokio skirtumo   kiek metu tik tiek vat pastebejimas  yra  kad vad bendraujant  su savo amziaus  ir  siek tiek vyesnemis  yra  daug  lengviau rasti bendra  tema ir aplamai pats  bendravimas yra  kitoks

28

Re: amziaus skirtumas

na as asmeniskai nesidomiu vienmeciais nes jie mane erzinti pradeda....nes nusisneka na o su vyresniais vaikinais randu bendros kalbos.

29

Re: amziaus skirtumas

na amzius nedaro jokio skirtumo.....kiekvieno zmogaus cia apsisprendimas....bet man tai labiau patinka mano bendraamziai....ir neisivaizduoju saves su kokiu nors 40 vyru...juk mano tevui tiek metu...na jau ne....beje dauguma merginu ar vaikinu buna su vyresniais vien del pinigu...na as kalbu apie labai didelius amziaus kontrastus....cia mano nuomone.....

30

Re: amziaus skirtumas

Sandra, 16 parašė:

na as asmeniskai nesidomiu vienmeciais nes jie mane erzinti pradeda....nes nusisneka na o su vyresniais vaikinais randu bendros kalbos.



Na o kiek metu tas vyresnis?


31

Re: amziaus skirtumas

Mano subjektyvi nuomonė yra tokia: jeigu žmonėm gerai kartu, tai šaunu. BET.. Panašaus amžiaus žmonių pomėgiai ir potyriai yra panašūs, daugiau bendrų temų.. IR.. reikia pagalvoti.. jeigu planuojama ilgalaikiai santykiai.. Kas bus po 10.. 15.. 20 metų? Tada tikrai nebus viskas gerai.. wink

32

Re: amziaus skirtumas

na dabar man tik 13 taj ash neisivaizduoju, kaip galeciau draugaut su kokiu 10meciu ar 9meciu... nu nebent veliau smile

33

Re: amziaus skirtumas

Asta, 23 parašė:

Mano subjektyvi nuomonė yra tokia: jeigu žmonėm gerai kartu, tai šaunu. BET.. Panašaus amžiaus žmonių pomėgiai ir potyriai yra panašūs, daugiau bendrų temų.. IR.. reikia pagalvoti.. jeigu planuojama ilgalaikiai santykiai.. Kas bus po 10.. 15.. 20 metų? Tada tikrai nebus viskas gerai.. wink

He  he tai  isvis jei zinotum kaip bus  daug ko atsisakytum smile tai viena  antra  juk negali  sakyt va pradedi draugaut  ir viskas  tik mirtis mus isskirs big_smile  na ir galiausia  niekada negali zinot  kada numirsi tai vat nzn as cia  gal ir keistai mastau bet  metai esmes neturi svarbu tau yra gerai .tapsats butu kad  tarkim imi jauna grazia  pana  ir  negali zinot  gal iviks kazkokia  avarija ar kazkas  ir viskas pasikeis  tai vat  negalima sakyt  kad  jei turi jauna tai jau viskas  bus gerai veliau  .Jei ka labai nesupyk as biski  po sunkaus vakaro dabar big_smile

34

Re: amziaus skirtumas

ne metuose esme:V

35

Re: amziaus skirtumas

na primesk.. moteriškei 25, vyriškiui 40.. viskas gražu.. o po dešimt metų? vyriškis sekso nori vieną kartą per savaitę (geriausiu atveju), tai ką.. moteriškei slapta slinti pas meilužį?

36

Re: amziaus skirtumas

is esmes nera skirtumo, bet jai amziaus skirtumas 15-20 metu tai jau nesamone

37

Re: amziaus skirtumas

Asta 23 matai gyvenimas nera vien tik seksas smile

38

Re: amziaus skirtumas

Robertas, 21 parašė:

Asta 23 matai gyvenimas nera vien tik seksas smile


na bet be jo... manai normalu nuo 30-40-ties bendrauti vien tik intelektualinėje plotmėje? patikėk.. seksas yra didelė gyvenimo dalis.. Pagyvensi ir suprasi smile

39

Re: amziaus skirtumas

Asta, 23 parašė:
Robertas, 21 parašė:

Asta 23 matai gyvenimas nera vien tik seksas smile


na bet be jo... manai normalu nuo 30-40-ties bendrauti vien tik intelektualinėje plotmėje? patikėk.. seksas yra didelė gyvenimo dalis.. Pagyvensi ir suprasi smile

milzininska. net ir labai stiprus santykiai gali isirt vien del to kad vienas lovoj lieka ne iki galo patenkintas.
Robertai, dazniausiai toji nepatenkintoji buna moteris...

40

Re: amziaus skirtumas

Asta, 23 parašė:

Mano subjektyvi nuomonė yra tokia: jeigu žmonėm gerai kartu, tai šaunu. BET.. Panašaus amžiaus žmonių pomėgiai ir potyriai yra panašūs, daugiau bendrų temų.. IR.. reikia pagalvoti.. jeigu planuojama ilgalaikiai santykiai.. Kas bus po 10.. 15.. 20 metų? Tada tikrai nebus viskas gerai.. wink


Miela,Asta,gyventi reikia siandien,nes rytojus pats ateis,tas planavimas santykiu 10-20 metu i prieki labai jau slidus dalykas.....:)