21

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

atmosferinem variklems tik ismetimas tikrai neprides tiek ag kad ka nors pajaustum:) jau gereu zvekes ir laidus pasikeisk gausi tuos 2ag+:)

22

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Vaidas, 23 parašė:

atmosferinem variklems tik ismetimas tikrai neprides tiek ag kad ka nors pajaustum:) jau gereu zvekes ir laidus pasikeisk gausi tuos 2ag+:)

na dar aukstasukiams japonams oro truksta..

23

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

viskas turi buti daroma nuoseklei jai nori pajausti efekta:) nuo viena kazkokio "navaroto" smile tikrai nieko nebus:)

24

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

bet kokiu atveju.. didesniems arkliams reikia kiseneje tureti ne viena ir tikrai nei du tukstantukus..

25

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Prie to paties paklaust norejau jus nuomones apie greziotus ar pjaustytus stabdziu diskus. Kokie ju trukumai lyginant su paprastais? Privalumai tai aisku.

26

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Siaip niekas is pazystamu neturejo nusiskundimu, bet ir l. stipriai nesidziauge. Ryskesnis efektas isimetus didesnio diametro diskus ir kokias RedStuff kaladeles:D~

27

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

O dedant didesnio diametro diskus tai ir suporotai keisti reikia? Siaip tai dideli blizgantys stabziu diskai uz bet kokius spoilerius efektingiau atrodo. Aisku ratai atitinkami turi buti...

28

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

dazniausiai - taip. jei i koki bmw imesi m3 diskus tai reikes keist

29

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Laimonas, 19 parašė:

ziurint kox tiuningas tave domina ... ka ir kaip nori daryti... sheip jai ka nori placiua pasneketi parasyk man asmeniskai patarsiu ka shiek tiek ir pazinciu turiu...

Heya, mane taip pat domintu tuningas.. Bet vidaus apdaila, matavimo prietaisai ir apsvietimas..  Gali ka pasiulyt?

30

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

o gal nereikia?

31

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

o graund zero dar nesubyrejo? man atrodo jau neber jos...
o su savo tokeis klausimais kur galima pigiai ir gerai patiuninguot...**** ce jums ne karba II golfui pareguliuot...reik zinot ka nori pasidaryt ir konsultuotis su profais dometis..arba moket $$$$$$$$$ ir varyt y rimta firma. o pagal jusu pamastymus taj arkliai dedasi ce uz kiekv dalyka po +5ne? taj jei as isidejes rezonke ir laisvo ismetimo bakely gale taj pas mane db +10ag? nejuokinkit. viso ismetimo perdarymas kolektorius+tiesus ismetimas max +10ag..ir taj jei labai gerai padaryta.
dar vienas dalykas..susitvarkykit masinas pirma..zvakes, zvaklaidzius, filtrus siurbliukus prasivalykit..bus geriau nei belekox tiuningas:D

32

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

ira daug tu garazu bet tai geraiusias man tai moderna tewas dvi masinas tunigavo beske ir a6 2000 nu a6 tai nedaug bet b4 tai gerai padare buvo karo*e be priekaistu padarys viska apsoliuciai

33

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Emilis, 22 parašė:

o graund zero dar nesubyrejo? man atrodo jau neber jos...
o su savo tokeis klausimais kur galima pigiai ir gerai patiuninguot...**** ce jums ne karba II golfui pareguliuot...reik zinot ka nori pasidaryt ir konsultuotis su profais dometis..arba moket $$$$$$$$$ ir varyt y rimta firma. o pagal jusu pamastymus taj arkliai dedasi ce uz kiekv dalyka po +5ne? taj jei as isidejes rezonke ir laisvo ismetimo bakely gale taj pas mane db +10ag? nejuokinkit. viso ismetimo perdarymas kolektorius+tiesus ismetimas max +10ag..ir taj jei labai gerai padaryta.
dar vienas dalykas..susitvarkykit masinas pirma..zvakes, zvaklaidzius, filtrus siurbliukus prasivalykit..bus geriau nei belekox tiuningas:D

is vis abejoju kad 10 ag dar padaro kokius 6 gal kaskur nu dar aisku prikaluso kokia desi reik geresne firma o  kad i rimta firma reik varyt tai jo aisku

34

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

taj matai tau ta moderna rimto tiuningo ir nedaro....jie daugiau isvaizda uzsiima.  ground zero geras buvo..bet sakau man atrodo jau nebeliko jo..va Vimota gerai daro ir tikrai lyginant su kitom fyrmom nera plesikai.

35

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Emilis, 22 parašė:

o graund zero dar nesubyrejo? man atrodo jau neber jos...

ne nesubyrejo. Blogai atrodo. Patikek - klientu jiems netruksta.

36

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Emilis, 22 parašė:

taj matai tau ta moderna rimto tiuningo ir nedaro....jie daugiau isvaizda uzsiima.  ground zero geras buvo..bet sakau man atrodo jau nebeliko jo..va Vimota gerai daro ir tikrai lyginant su kitom fyrmom nera plesikai.

Vimota kaip zinia specializuojasi cipu dejime ir Ju sureguliavime.

37

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Gintaras, 24 parašė:


Vimota kaip zinia specializuojasi tik cipu dejime ir Ju sureguliavime.

nu kajp tau zinia taj as nezinau...bet patikek ne tik cipais:D

38

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Emilis, 22 parašė:
Gintaras, 24 parašė:


Vimota kaip zinia specializuojasi tik cipu dejime ir Ju sureguliavime.

nu kajp tau zinia taj as nezinau...bet patikek ne tik cipais:D

Siaip tai Vitoldo specializacija. Tie kas tvarko varikli - veza i GZ, kas chipa - pas Vitolda

39

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

ir isviso paskutiniu metu Vitoldo specializacija kazkotai ant turbodyzeliniu varikliu cipavimo pagrinde perejo :V

40

Re: Gal kas zno koky nebloga garaza kur noblogai masinas patiuninguoja ir varikliuka uzturbina?

Ir bene daugiausiai - krovininems. Kodel? Nes ju degimo paderinimas gali sumazinti degalu sanaudas ne vienu litru simtui kilometru, o tai - desimtys tukstanciu litu per metus.

Dar viena priezastis benzininiu varikliu su turbina ne taip jau ir daug, o t-dyzeliu - pilna