21

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

na jei issiskiri draugiskai be pykciu ir isiucio priepoliu galima likti draugais...na aisku jei nera skaudu....

22

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

bet jei meile buvo lb didele ir stipri tai man atrodo kad nelb imanoma ligti draugais.

23

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

verta ar neverta, bet jus jais nebusit..bent man nepavyko

24

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

manau,kad verta likti draugais,juk kiek po to ivairenebiu nutinka ateityja:)

25

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

su nei vienu buvusiu nelikau draugais na bet sutikus gavtej labas pasakau bet jei ilgesnis pokalbis nuskyla tai kazkaip nelabai yra apie ka sneket.

26

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

manau,kad savo kailyja tuo metu netveri,tai todel ir zodziu ne be randi pokalbiuj su juo pratesti

27

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

as turejau pana,isiskyrem dabar jau 4metai kai vos negeriausi draugai,nors pas ja dar gryzta tas toks potraukis man bet as i tai nekreipiu demesio,mes tiesiog geri draugai:D

28

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Jurga, 19 parašė:

su nei vienu buvusiu nelikau draugais na bet sutikus gavtej labas pasakau bet jei ilgesnis pokalbis nuskyla tai kazkaip nelabai yra apie ka sneket.

tai gal delto jie ir yra tie BUVE smile

29

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

as su savo buvusiu (kartu buvom 2 m) jau 5 metai kaip esam draugai.. ir ka galiu pasakyti, geresnio draugo niekada nerasiu.. su juo galiu kalbeti apie viska be isimciu, nes pazista, vienas kita nuo a iki z.. tokiu ne visada gyvenime galima sutikti.. net apie savo antrasias puses vienas kitam patarimu duodam.. nors kartais ir senus jausmus atgaivina, bet tai labai graziai issprendziam.. nes suprantam, kad vis del to jei jau issiskyrem, tai buvo kazkas ne taip.. manau viskas priklauso nuyo pacio zmogaus smile

30

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

as va vis galvoju, o kodel mes palikdami zmogu siulom savo draugyste?Juk is tiesu jam reikia ne draugo, o artimo zmogaus.Laikas issprendzia visa ta klausima.As pati draugavau 4 metus ir po issiskyrimo praejo daug laiko kol galejom vienas su kitu tik draugiskai bendrauti.manau draugyste islaikem, nes musu draugai bendri,taciau jau prejo 4 metai po musu issiskyrimo ir visai nesenai suzinojau, kad jo jausmai dar nera visiskai draugiski, jie truputi stipresni.Netgi draugai manes klausia ka tu jam jauti:D Tai kaip gali buti atviras su zmogumi, kai zinai,kad jam dar skauda?Nors galiu sakyti, kad mes draugai

31

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Neverta, nesamone ir t.t.Nei viena mano buvusi pana man nereikalinga nei kaip drauge nei kaip dar kazkas..:)

32

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

zinoma. jei ilgesni laika draugavot tai ta zmogu tu gerai pazysti. gali uzjaust padel vajksciot i tusus..bet taip tap zinoma ne visiems taip isejna..kiek suprantu kai kam skaudu matyt kaip jos buvusi mergina/vaikanas vaiksto susikibe su kita/kitu ar ne? tokiu atveju manau turi susitaikyt su ta mintim ir palaikyt ji/ja visom prasmem.. ogal ziurek jiem nieko neisejs ir jus vel busit kartu? wink

33

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

priklausomai kaip ir kodel issikyrei.. jei tiesiog viskas isbleso tai kodel nea..

34

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

kodel gi ne? jei issiskiri draugiskai,abieju nutarimu,kad nera nieko bendra... As su buvusiu berniuku issiskyriau pries 1,5 metuku ir visa ta laika esame puikus draugai! Kartais pamastom,kad sutariam netgi dar geriau nei kai draugavome. Ir pasitiketi juo galiu labiau nei savo draugem.Juk vyrai yra vyrai,gali but garantuota,kad kitom tavo draugem tavo paslapciu neisduos.Jui mes moterys pliurpaliukai...:) o ir apie meile pakalbam,vienas kitam patarimu duodam,mintimis pasidalinam. jei kas negerai-pirmiausia pasiguodziu jam. Ar nebus taip,kad vel susibegsim? Tikrai ne,nes dabar as ji matau tik kaip drauga,broli... Jis masto taip pat.abu patenkinti kas buvo tarp musu. nieko nepakeisi.uztat dabar esam puikus draugai!

35

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

neverta likti draugais ....mano tokia nuomone

36

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Pritariu Laurai, man taip pat, issiskyriau su savo buvusia, bet dabar net geresni draugai nei buvom ir ji pas mane amzinai konsultuojasi del kitu vaikinu big_smile

37

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Kastytis, 25 parašė:

Pritariu Laurai, man taip pat, issiskyriau su savo buvusia, bet dabar net geresni draugai nei buvom ir ji pas mane amzinai konsultuojasi del kitu vaikinu big_smile

o tu nesijauti shalishkas ir neobjektywus tada?

38

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

nei kiek, jei jau negalejo mums kazkas geriau gautis, tegul  bent su kitu pavyksta, negi man gaila smile

39

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

verta, nes taip yra daug lengviau istverti issiskyrima ir abiems tai gali buti daug lengviau ieskantis kitos puses nes gali pasikalbeti ir pan smile

40

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

nors ir labai noresi,bet praeitis biskuti gali kisti koja,o gal net ir dvi..