41

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

ziurint kaip issiskiri??Jei iskaudina labai kazin ar norisi ir bendrauti su tuo zmogum tuo labiau dar draugais likti....is mandaguma galeciau pasakyti likim draugais bet dagiau nenoreciau nieko bendra tureti su tuo asmeniu.

42

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

neverta.bent man niekada nepavyko.jei viskas baigta vadinasi baigta

43

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

hmm.likti draugais,o jei tas zmogus tave isdave...ir vistiek likti draugais?Man jau taip buvo,labai sunku...Tu esi vasada salia kai jam bloga,kai ko nors reikia...ir tu esi..o jis tuo naudojasi!Nors ir turiu buvusiu vaikinu-draugu...tik tuo atveju kai as juos palikau...

44

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

newerta,nes tik save apgaudinesi... smile ( is patirties sakau... neutral ) vis tiek kazkas liks labiau iskaudintas ir puoseles viltis,kad "kada nors viskas bus kai buwe",nors tai niekad nebebus... :-[

45

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Ne visada norai su galimybemis sutampa, pasakysiu is savopatirties, kad issikyrus is pradziu nesinori jokiu draugysciu, kai skausmas sirdi praeina smile tad potruputi atsigauni ir jei norisi buti draugais tai imanoma viskas....:)

46

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

pritariu,kad iskart nieko gero nesigauna,nes nuoskaudos greit negyja... bet... bet biske pagyvenus,aprimus,vel pradedi kitaip zvelgti i ta buvusia simpatija ar meile... nors tiesa pasakius,kazkokia trauka vistiek jauciasi...

47

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

viskas tikrai priklauso nuo to kodel ir kaip issiskyri. jei tiesiog abu prieinat nuomones kad nieko nebesigauna, graziai issiskyri(visada esu tos nuomones kad skiriantis nebutina draskytis) tai kodel gi nelikti draugais? turiu toki drauga ir labai dziaugiuosi kad likome draugais....

48

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

.o ka daryti jei tas zmogus kuri palikai neduoda ramybes..praso gryzti..pradeti viska is naujo ir t.t..jausmu jam nebera (keistai skamba bet taip jau buna) o uz islikima draugais as 100% uz..bet manau jam butu per sunku..

49

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

mano manymu NEVERTA, o kam save dar labiau skaudinti???
beja, išsiskyrus reik pačiai išnykti (jam daugiau nei rašinėti, stengtis jo niekur net nesusitikti nors ir netyčia..) tuomet jei jis bus tau skirtas pats atbėgs.
Man tas pats buvo, tai pakeičiau nr keliems mėnesiams (nes pati prisigerdavau ir jam rašinėdavau), o paskui įsidėjau seną kortelę..tai vargšas buvo užsiparinęs kad aš dingus buvau. o tai retkarčiais labiau net traukia viens prie kito, nei dažnai susitikinėjant. (pagalvok - juk anksčiau ar vėliau dažniausiai viens kitam atsibosta).

50

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Vija, 24 parašė:

ne, ne ir dar karta ne smile jei jau issiskiria zmones, vadinasi vienas kuris is ju tai iniciavo ir bendroje sumoje, kitas liko truputi daugiau iskaudintas, kam dar labiau drasyti save, savo nervus, gadinti sveikata, draugais niekada nebusite, o tokie manymai, kad gal lieka slepia savyje paprasciausia vilti, o gal ir vel kada nors busim kartu smile
ar verta save kankinti?

sutinku 300% ir paciam geriau ir sveikiau...nebenori ir nereikia i sonus ir vsio...o cia kaip saves negerbtum aplink sliauzioji ir tikies kasko

51

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

as su savo ex pradraugavon 3 metus..issiskyrem draugiskai..ir nei vienas nei kitas del to nesigailejom..dabar galiu pasakyti kad turiu vyresni broliuka..kuris visada pagelbes bet kokiais klausimais patars arba bedai istikus pades..galbut tiesiog ta didele meile begant laikui peraugo i kitokius santykius..:)
manau cia dvieju zmoguciu reikalas..tokiu klausimu taisykliu manau nera..bet jei yra nors maza galimybe likti draugais butinai tuo pasinaudokit:)tik nedarykit to kzko tikedamiesi..bei neverskit kito zmogucio su skaudancia sirdute bendrauti..turi praeiti kzkiek laiko kol zaizdas issilaizys..gyvenkim draugiskai!!!;)

52

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

tai buvo tik siaip draugyste jei butum mylejusi nezmoniskai kazin ar taip lengva butu issiskirt...

53

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Gediminas, 19 parašė:

pamastymai sia tema.... noreciau ishgirsti nuomones


taip ir ne

54

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

manau kad tikrai verta likti draugais na ziurint pagal situacija jaigu tju ji isdavai taj nemanau kad  tavo antra puse kaska nores apie tave visai zinoti..taj priklauso nuo zmogaus...

55

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

manau kad issiskyrus kartais sunku likti draugais... daugiau merginos to nenori ar vengia ... na zinoma ir vaikinai ne isimtis... o kartais is po issiskyrimu lieka labai netgi geri draugai.. =]

56

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Nezinau man su buvusia skaudu matytis ir rasinetis sms. susirasau su ja bet toj jau spaudzia sirdele

57

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

labai sunku likti tik draugais... nemanau kad pavyktu. vistiek butumet "tik draugai", kol kuris vienas susirastu pora, ir tada ishirtu "tik draugyste".

58

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

jie neliko jokiu nuoskaudu del issiskyrimo verta likti draugais,ir vis dar sirdeles nekankina meile kitokiu atveju tai nepavyks kad ir kaip stengtaisi, jausmai parsivers ir gali but dar skaudziau,neverta taip kankintis

59

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

Manu visiskai neverta nes po to buna kartais oi kaip negerai negerai negerai pabuciavai.;D

60

Re: kaip manot ar po ishsiskyrimo su mylimu zmogum, werta likti draugais?

vienas klausimas ar verta, o kitas ar pavyks?.. manau jeigu tik zmoguciai sugeba is tikruju likti DRAUGAIS, o ne isivaizduoti, kad liko draugais, tada tikrai verta. tik itariu mazai kam taip pavyksta=)