41

Re: Kokios jūsų ydos?

Evelina, 17 parašė:
Auris, 19 parašė:

nu nea viskas kas virs 5% tai jau galima vadint alum smile

auri matau tavo hobby gerti, as teisi?

visiskai ne wink tiesiog isiubavom tema ir rutuliuojam ja ir tiek wink

42

Re: Kokios jūsų ydos?

bet kalba butent apie tave eina... o topikas visai kitoks ;D

43

Re: Kokios jūsų ydos?

nu nesispardysiu. Kadangi tema apie atviruma, tad prisipazinsiu big_smile taip as megstu alu big_smile taip as ji geriu ne del to kad megstu gert o del to kad jis man skanus big_smile kaip kitiem zmonem skani coca-cola, taip man skanus alus;) simple as that smile uztat angliskas alus yra myzalas nes jis neskanus. Bjaurus tiesiog. smile

tai vat. Svyturys skaniausias. big_smile~

44

Re: Kokios jūsų ydos?

Auris, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Auris, 19 parašė:

nu nea viskas kas virs 5% tai jau galima vadint alum smile

auri matau tavo hobby gerti, as teisi?

visiskai ne wink tiesiog isiubavom tema ir rutuliuojam ja ir tiek wink

dziaugiuosi del taves wink
nes jau galvojau... big_smile

45

Re: Kokios jūsų ydos?

uj... per greit galvoji... ;D

46

Re: Kokios jūsų ydos?

Matai. Gerti ir skanauti du skirtingi dalykai. Kaikurie geria tam kad apsvaigt, nes jie negali linksmintis kitaip. Nemoka, nesugeba. wink geria bet koki benzina nera jiem skirtumo ka, tik svarbu apsinuodyt ir apsvaigt... o mano veikla yra visiskai skirtinga nuo tos pirmosios wink Man net nereik kad alus svaigintu, as ji geriu del skonio, kaip kiti geria coca-cola del to kad skanu, ir net nesvarbu akd ji labai zalinga, vistiek geria. smile Tai vat. Tiek teorijos wink

47

Re: Kokios jūsų ydos?

Justas, 16 parašė:

uj... per greit galvoji... ;D

nu pastebejau per daug proto man dievas dave big_smile

48

Re: Kokios jūsų ydos?

Auris, 19 parašė:

Matai. Gerti ir skanauti du skirtingi dalykai. Kaikurie geria tam kad apsvaigt, nes jie negali linksmintis kitaip. Nemoka, nesugeba. wink geria bet koki benzina nera jiem skirtumo ka, tik svarbu apsinuodyt ir apsvaigt... o mano veikla yra visiskai skirtinga nuo tos pirmosios wink Man net nereik kad alus svaigintu, as ji geriu del skonio, kaip kiti geria coca-cola del to kad skanu, ir net nesvarbu akd ji labai zalinga, vistiek geria. smile Tai vat. Tiek teorijos wink

o tu daznai alu geri?

49

Re: Kokios jūsų ydos?

o tu daznai coca-cola geri? big_smile ne ... smile

50

Re: Kokios jūsų ydos?

ne labai ta cola geriu dazniau kazka kita
o siaip dar pries pora savaiciu kasdien geriau litrais wink

51

Re: Kokios jūsų ydos?

niu va wink o as apsiriboju svaitgaliu wink ir litru nereik big_smile uztenka pora bonkiu wink

52

Re: Kokios jūsų ydos?

pora bonkiu... ;D tai litras jau yra jei po 0,5 big_smile

53

Re: Kokios jūsų ydos?

Matai justai. Kadangi zodis Litru vadinasi tai yra daugiskaitos asmuo. O jei daugiskaita, tai kaip gali buti 1 litras? :]

54

Re: Kokios jūsų ydos?

manau pora bonkiu sudaro litra wink

55

Re: Kokios jūsų ydos?

savaitgalis dvi dienas turi juk big_smile

56

Re: Kokios jūsų ydos?

Teisingai manai. wink Uz tokia logika galiu duot medali, nes Litras yra vienaskaita. smile big_smile~

57

Re: Kokios jūsų ydos?

2 litrai daugiskaita smile Justas kaip pasake savaitgalis turi dvi dienas smile tai va gaunasi Litrai smile))) ai nesvarbu nes offtopica konkretu cia pavarem smile))  ir beje Auris sveikinu su 666 postu :DDD

58

Re: Kokios jūsų ydos?

xDD visi zhiurau y tema xDD
nu mano ydos:
1.uzhsispyrus akip ozhka
2.visa laik turi but mano virshus
3.Viska imu y galva.
ir dl to man sunku su draugais...;D

59

Re: Kokios jūsų ydos?

ka daryt ?! gal as nesveikas ?? neturiu nei trukumu, nei ydu, as tiesiog tobulas ! kodel as netoks kaip visi ! sad:(:(

60

Re: Kokios jūsų ydos?

hah...tobulu nebna ;>
net jieva ir adomas turejo tik po viena shonkauly xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD