21

Re: ekstramalus sportas

panardykit su rykliais kokioje juroje ar su banginiais

22

Re: ekstramalus sportas

pazistamas sake kad guma nesuteikia tokio dziaugsmo kaip parasiutas :V manes tai kazkaip nelabai is vis traukia ta guma.. smile

23

Re: ekstramalus sportas

Viskas priklauso nuo to nuo kur tu shoki!!! jei shoki nuo TV bokshto ir tevo laisvas kritimas mazas tai aishkiai neatstos parashiuto... bet nesenai rode tv laida apie shokinejima su guma nuo skraigtasparnio.. smile virsh juros, virsh kalnu, virsh miesto... laisvas kritimas 200 m. !!!! Kai tuo tarpu shokant su parashiutu pirma karta apie keles sekundes.. smile

24

Re: ekstramalus sportas

na nezinau kaip kitiems, bet asmeniskai man pirmas suolis su guma paliko didesni ispudi nei pirmas suolis su parasiutu, nors tas laisvas kritimas uzeme praktiskai vienodai laiko. o patiko labiau, nes kai soki su guma, zeme yra daug arciau, matai zmones, automobilius, asfalta ir t.t. ir tai sukelia didesni baimes jausma, nei suolis kai matai tik graziais staciakampiais lopais isdeliota zeme smile bet cia tik mano nuomone, kaip sakoma "kiekvienam savo" smile

25

Re: ekstramalus sportas

Gal  kas zinot ar yra kur siauliuose kartingo trasa megejiskam pasivazinejimui??Noreciau vienam zmogiukui gimtadienio proga padovanot pasivazinejima...

26

Re: ekstramalus sportas

motokrosa pabandikite va ten tai adrenalino doze

27

Re: ekstramalus sportas

lietuvoj nauja pramoga atsirado ir su oro burbulais www.laisvalaikiodovanos.lt gal jau kas bandete??

28

Re: ekstramalus sportas

Egidijus, 24 parašė:
Tomas, 15 parašė:

as uz ekstremalu sporta.pats su bmx vazineju


ir cia extreem skaitosi? :V big_smile big_smile big_smile big_smile

zhmogau ATSIPEIKEK!! as taip jauciu tu net neisivaizduoji  ka reiskia VAZINETI BMX
nu aisku jeigu tu tiesiog gatve riedi tai cia aisku  nera jokio extremo, taciau patarciau kokia diena nueiti i skeitparka.. pabusi ilgiau tokiu traumu prisiziuresi.. . cia tau ne sokimas su guma nuo boksto, o backflipa su bmx padaryt tai dar ir daugiau adrenalino bus.
As asmeniskai bleidais skeitparke vazineju ir tai kiek traumu buna, o ir kiek adrenalino! o bmx tai jau manau kelis kartus sunkiau ir pavojingiau- labai fainiai kai krenti
ant bmx is kokiu 5 metru ir ka nors susilauzai.
Nu o shiaip tai dar su snieglente vazineju, tai kai nuo big air tramplyno soki (kai skrendi i toli kokius 15 metru ar daugiau) tai gaunas laisvas kritimas ant galo ir zymiai baisiau negu su kokia guma ar parasiutu nes dar ir nezinai kaip viskas pasibaigs, ypac darant sudetingesnius triukus.
O ir ismokt zymiai daugiau laiko reikia tokiom sporto shakom

29

Re: ekstramalus sportas

O as parasiutizmui prijauciu, ta akimirka kai iskrenti is lektuvo yra vienas is didziausiu malonumu gyvenime:D Siaip ir divingu teko uzsieminet:) Nemanau, kad divingas tai lb extrim, bet is tikro tai faina ir grazu po tuo vandeniu:) Seip aisku dar teko ir kvadraciklu lakstyt ir dar pora panasiu uzsiemimu:D

30

Re: ekstramalus sportas

va paskaitykit kas netingi apie bmxeriu traumas;))
http://bmx.boo.lt/forum/viewtopic.php?t=182&start=0

31

Re: ekstramalus sportas

Man extramalus sportas tj automobiliai ir motociklai.As bent vaziuodama automobiliu pajauciu adrenalina.Bet aisq tj nera vazinejimas paprasciausiai gatvemis.:)

32

Re: ekstramalus sportas

man dzipu pasivazinejimas patinka...............

33

Re: ekstramalus sportas

Grigorijus, 17 parašė:

va paskaitykit kas netingi apie bmxeriu traumas;))
http://bmx.boo.lt/forum/viewtopic.php?t=182&start=0

kad man kasko neatsidaro tas puslapiukas...o ka ten tokio jau raso???juk kiekviename sporte yra rizikos

34

Re: ekstramalus sportas

ash pats vazineju su bleidais, esu isbandes le parkour, skate, bmx, siuo metu su snieglente ciauzau..patikekit adrenalino cia daug! wink)

35

Re: ekstramalus sportas

extremalu yra tokiu oru su trumpu sijoniuku i lauka iseit big_smile

36

Re: ekstramalus sportas

mn pgiausias ir geriausias adrenalino gavimas yra leparkour;)

37

Re: ekstramalus sportas

ooo man irgi teke isbandyt suoli su parasiutu:)pasaka:)tai va tik reikai sokt su sportiniu parasiutu:)o ne su grybu:)

38

Re: ekstramalus sportas

na snieglente nera pavojinga sporto saka, taciau smulkiu traumu tai pilna buna. Na o adrenalino tai labai daug, netgi kai isivaizduoju kaip atlieku ka nors, ir tai sirdis ima nesveikai plakti..

39

Re: ekstramalus sportas

man tai patinka burlenciu sportas smile kaifas!!!!!

40

Re: ekstramalus sportas

na saudymas su oriniu tai toli grazu iki saudymo su dvylikto kalibro lygiavamzdziu,bet nemanau,kad cia ekstremalus sportas:) jei manote kitaip argumentuokite:)