41

Re: ekstramalus sportas

mano pirmas edrenalinas  buvo kai 18 metu ilipau i kamina aukstesni uz sesiolika auksti nama apleistoj lietuvos kuro bazej net policija gaude ,bet pabegau.paskiau su golfu pabandziau atsiplest nuo zemes kaip per ralli ir pavyko, nu ir prasidejo narkotikai parasiutai ,britvos ir tt...:)nebutinai edrenalinui litu reik turet

42

Re: ekstramalus sportas

As uz alpinizma ir uolu laipiojima. Adrenalinas tiesiog pilasi per ausis, kai lipi vertikalia siena be saugos ir netiketai sujuda akmuo uz kurio laikaisi arba slysta prakaituojancios rankos.
Kai esi 5km aukstyje ir uzklumpa puga. Pucia nezmoniskas vejas o reikia eiti 20 cm siaurumo ketera, is abieju pusiu 90 laipsniu zemyn. Jei koja uz kojos uzsikabins nieks nebeisgelbes.
Leidimasis i ledo urvus ledyne, 60 metru (15-20a pastatas) vienguba virve vertikaliai zemyn, tamsu, salta, baisu.
Va cia tai extremas, kai turi apgalvoti kiekviena judesi, nes nuo susikaupimo, istvermes ir visokiu smulkmenu priklauso tavo gyvybe, apie traumas net nekalbama.

43

Re: ekstramalus sportas

jo, bet ziant dar tikimybe, kad gali nutikti bet kas netiketo... ai, as tai esu pragulejes lovoje, kai ant kito sono visos valios pastangom gal per puse valandos pavykdavo (nugara) ,tai dabar dziaugiausi sveika savijauta smile

44

Re: ekstramalus sportas

man extremalus sportas - kalnu dviraciai

45

Re: ekstramalus sportas

puiki tema,nuo vaikystes trauke ekstremalus sportas,sokau su guma,su parasiutu... apskritai tie pojuciai visam gyvenimui sokit net neabejokit verta:::833

46

Re: ekstramalus sportas

Mano pagrindinis hobis - parasiutizmas, smagiausias dalykas kuri esu dares gyvenime ir manau, kad darysiu iki tol kol mane tai uzmus big_smile

Esu taip pat isbandes bungee, noreciau isbandyt rope-jumping ir galu gale viena diena pradet base jumpinga (didziausia svajone ir tikslas siuo metu).

47

Re: ekstramalus sportas

As uzsiimineju alpinizmu. Esu komandos nare, treniruojames, vazinejame i varzybas, bet ten ne taip ekstremalu, kaip suaugusiuju varzybose.. Atsimenu vienose maciau, kaip is mazdaug 10 metru aukscio soko zmones prisisege i virve, bet laisvu kritimu, o prie pat zemes susistabde ir juos saugantis zmogus pakilo i virsu.. Va cia tai..;o
Deja neteko isbandyti tokio malonumo, bet is mazesnio aukscio - taip smile
Megstu auksti, laipiojima sienele, oro perkelas. Bet tik siltuoju metu laiku, nes ziema saleje nera jokio malonumo hmm

48

Re: ekstramalus sportas

su dviraciu be ranku smile

49

Re: ekstramalus sportas

nesenei isigijau jegos aitvaru, tai smagu, kai pakelia i ora, gaila pakolkas neturiu dar snieglentes, tada atsiskleistu daugiau sio sporto privalumu...:)

50

Re: ekstramalus sportas

Sexas ir futbolas extremalus sportas

51

Re: ekstramalus sportas

Mano manymu patys tie extreme sportai diving freediving spearfishing, motokrosas, suoliai su parasiutu, apie kitus nelabai ka zinau nes neesu is asbandes. Jei kas noretu prisijunti panardyti Anglijoje mielai prasom rasykit aptarsim

52

Re: ekstramalus sportas

Lietuvoje, mano manymu, ekstemaliausia yra skristi sklandytuvu smile Ar yra bandžiusių?

53

Re: ekstramalus sportas

Ovidijus parašė:

Sexas ir futbolas extremalus sportas

  Tava Kiausiai jau Nuspirtii Link Vartuu tongue big_smile big_smile big_smile

54

Re: ekstramalus sportas

Shameless parašė:
Ovidijus parašė:

Sexas ir futbolas extremalus sportas

  Tava Kiausiai jau Nuspirtii Link Vartuu tongue big_smile big_smile big_smile

:::044

55

Re: ekstramalus sportas

https://youtu.be/6XEZ062rdys

56

Re: ekstramalus sportas

Kasis reperiu sportas

57

Re: ekstramalus sportas

Extreeme yra svarbus ne tik pats sportas o dar ir priklausimas bendruomenei. Ekstremalai tai labai mažos bendruomenės kur visi pažįsta vieni kitus. Bet aš jau senas extreemui. Jau uzbaigsiu savo gyvenimą ramiai. Nors kartais pagalvoju kad geriau žūti jaunam negu senatvėje ilgai kankintis nuo ligų.
O iš paskutinių extreemo trendu man roofingas ir trainhoppingas labiau patinka. Pas rusus labai paplite bet kaip ir sakiau senas as jau

58

Re: ekstramalus sportas

Mana Downhill Baikas Remonte tongue smile Laukiuu Nesulaukiuu Pasiardyt Atsibust Prisimint Traumas tongue tongue big_smile Sake Meistras Remontas apie 200e big_smile Pyzduu ka padarysii Geriau Dvirka Tvarkinas neguu Masinytee Supuvusii uz tuos 200 tongue tongue tongue big_smile Karocee Patylekittt Bee Komentaruu big_smile tongue

59

Re: ekstramalus sportas

Shameless parašė:

Mana Downhill Baikas Remonte tongue smile Laukiuu Nesulaukiuu Pasiardyt Atsibust Prisimint Traumas tongue tongue big_smile Sake Meistras Remontas apie 200e big_smile Pyzduu ka padarysii Geriau Dvirka Tvarkinas neguu Masinytee Supuvusii uz tuos 200 tongue tongue tongue big_smile Karocee Patylekittt Bee Komentaruu big_smile tongue

as Vilniuj dvirati kartais priduodu i servisa tai irgi apie tiek pat kainuoja

60

Re: ekstramalus sportas

Shameless parašė:
Shameless parašė:

Mana Downhill Baikas Remonte tongue smile Laukiuu Nesulaukiuu Pasiardyt Atsibust Prisimint Traumas tongue tongue big_smile Sake Meistras Remontas apie 200e big_smile Pyzduu ka padarysii Geriau Dvirka Tvarkinas neguu Masinytee Supuvusii uz tuos 200 tongue tongue tongue big_smile Karocee Patylekittt Bee Komentaruu big_smile tongue


Nu Blyyn Siande Paraidinau Dvirkaa Uz Visus Metus tongue tongue big_smile Buvoo Nuotykiu bet ACIUU bee Traumuu Gryzauuu tongue tongue smile

Nu ir ačiū Dievui