21

Re: kodel visi tik ziuri, bet niekas neparaso?!

Ash tai ziuriu tik nes kiek parasysi kam niekas neatrasys big_smile, dabar zymiai idomiau forume rasinetis big_smile

22

Re: kodel visi tik ziuri, bet niekas neparaso?!

pirma atsiprasau is anksto jei kanors labai negero parasysiu, snd man galima
antra pastebejau toki desni, tie kurie pas tave apziuri anketa jiem parasius bendrauja daaug mieliau negu parasius bet kam ish online esanciu
trecia Aukse, o klausyk, ar teisybe jog jusu amziaus zmones pasikeicia rolem su vaikinu ir merginu iniciatyva ir jusu atveju dazniausia moterys pirmos raso jom patikusiem vyrukam? pabreziu zodi dazniausia. smile
aciu uz demesi..
ai dar tiesa.. ka pagalvotumet jei jusu anketa apie pora shimtu kartu perziuretu? :]]

23

Re: kodel visi tik ziuri, bet niekas neparaso?!

Sveikas Laurai,20!  Pirma,nezinau,kodela kartais galima rasyti ka nors negero.Juk kur kas mieliau idomiai ir gerai rasyti apie ka nors.
Antra,taip,tie,kurie anketa pasiziurejo maloniau bendrauja,kai jiems parasai.Tik dar sbarbu,ka rasysi.Rasyti taip pat reikia sugebeti.Sudominti savo laiskais nevisi sugeba.
Trecia,nelabai supratau,apie kokius pasikeitimus rolemis turi omenyje. Konkreciau galiu pasakyti tik apie save,uz kitus nesiimu kalbeti ir daryti bet kokias isvadas.As rasau ne ieskodama ko nors,o tam,kad galima butu su kazkuo pasidalinti ivairiais klausimais ,pabendrauti.Jei galvoji,kad mano amziau moterys tik ir troksta susirasti koki kelneta vyra,labai apsirinki.Tas liecia daugiau jaunima.Beje,kad man kas nors butu patikes is esanciu ieskok.lt(vyru) nepastebejau.
Na,jei anketa tiek kartu perziuretu,tai malonu butu ir rasciau,kam parasyti .
Sekmes,biciuliai! Jus jauni ir jums dar viskas pries akis!

24

Re: kodel visi tik ziuri, bet niekas neparaso?!

is vienos puses pritariu...o is kitos ne...pats kartais vakarais atsisedu prie PC ir "vartau" anketas...kazkas primena i naujo zurnalo puslapių vartyma...bet kartais pamatau kokios nors paneles nuotrauka, ir net miela pasidaro...nu pvz meniska nuotrauka, ar siaip labai simpatiska, tada parasau.