21

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

gal kada kas nors ir isras sampuna storincius plaukus, bet bent jau lig siol apie toki dar negirdejau!

22

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

geriausias budas sustipritnyi ir atgaivinti plaukus yra:
1. nenaudok jokiu kaukiu plaukams - tai slamstas! neklausyk ka sako reklamos....
2. nenaudok fenu... ir visu kitu virsui isvardintu irengimu....
3. skusti galvos visai nereikia....
4. atsiaugink nors 3 cm nudazytu plauku spalvos...
5. nusipirk kosmetinio zibalo ir kiekviena karta isiplovus plaukus, juos perskalauk su zibalo ir vandens tirpalu...
6. pasidaryk...ramuneliu nuoviro (drumzliu) + zalias kiausinis+2saukstai grietines palaikyk kauke ant neplautu plauku 30 min, po to isiplauk su sampunu ir balzamu, perskalauk su zibalu kosmetiniu.
Pajusi skirtuma po 5-6 tokiu proceduru....

23

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

o mano sliko labai na ziauriai,  ir taip pat ploni. susigalvojau tai, nuo plauku sliknimo labai padeda varnalesu aliejus yra droge pirkt, juo neplautus plaukus istepu ir isplaunu, o kita karta kai plaunu tai pasidarau kiausinio trynio ir medaud misini  irgi istepu palaikau  15 min irgi isplaunu.. ir kiekviena diena su ramunelem skalaunu.po 2 sav  plaukai nustojo slinkti, nuo kiausinio jau bloga tas kavapas mane  nervinti pradejo tai dabar  plauku galus majonezu tepu... ir vel su ramunelem. o apie taibala nesu girdejusi o kur ji pirkti??

24

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

o ka daryt jei as noriu tiesiu plauku?:(

25

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

Kristina jei plaukai ploni nieko nepadarysi,tokia jau struktura...gali tik naudoti maitinamasias kaukes,sampunus ,balzamus nuo siausimosi,elektrinimosi...

26

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

o kam tau stori plaukai... dziaukis tais kuriuos turi...

27

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

nu panos plikai skust tikrai nereikia big_smile na reciau juos dazyk ir ziema saugok nuo salcio, na gal dar nosies tiesumu i waistine nuosiuoliuok gal koki sampuna isis is zoleliu wink (man tai daugumos rusaiciu plaukai lb jau stori boona mmmm big_smile )

28

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

yra eurokos parduotuves ampules "placenta", jas ant plauku uzpili ir palaikai ten kzk minuciu, as nebandziau bet sako padeda.dar zinau kad plaukus storina truputis acto su daug vandens silto ir jame pamirkyti plaukus kokia 10min. as pati tai naudoju plauku waska(yra droguose) toki nebrangu bet lb padeda smile

29

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

o pas mane ir taip stori plaukai man nereikia jokiu nesamoniu big_smile

30

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

ka daryti kad plaukai tapru storesni?   (isiplauk galva) big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

31

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

jo tas "vaflinis" posakis man tai pat patiko labai, bet jei rimtai tai jis peilia plaukams

32

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

tu tcia mane vafliniu pavadinai?

33

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

na as tai keleta kartu esu dariusi plauku kauke, reikia puses stiklines medaus ir puses sauksto alyvuogiu aliejaus, tada viska sumaisyti ir tepti ant plauku :)palaikyti nuo 30min iki 1 valandos.ir tada gerai issiskalauti plaukus.  zinau kad labai slykstu, galva pasunkeja keliais kilogramais, bet uztai  po keliu tokiu proceduru as pajutau rezulatus smile))  o visa sita reikia daryti karta y menesi smile

34

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

na man tai problemoas labai dideles:Smano garbanoti ir ploni plawkai nesvarbu tiesinu ar ka daraw vistiek garbanoti:(:(:(:(:(:(:(:(;(

35

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

nieko cia nepridarysi, jei negimei su tokiais plaukais, tai jie is oro nepastores, tokia SKAUDI tiesa

36

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

Priziurek wink Naudok priemones plaukam kokybiskas, nedziovink su fenu, vitaminu papildomu gerk , galiukus apsikirpinek daznai smile Turetu padeti, nju bent jau , kad graziau plaukai atrodys tai tikrai...

37

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

tai visokiu liaudisku priemoniu yra:alijosiaus sultim trinti, dilgelem skalauti...

38

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

ir dar rupia druska trinti karta per savaite labai gerai.

39

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

ne ne ne.... jei tavo plaukuciai buvo stori ir jie suplonejo, tai gal ir pades ten visos super duper priemonytes, bet jei turi plonucius plaukucius, tai gali persizegnoti ir vsio smile

40

Re: ka daryti kad plaukai taptu storesni?

na tos priemones ju tikrai nepastorins, taciau sustiprins,kad sie daugiau neslinktu ir kitaip neplonetu:)