21

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

jo, nuskust nieko pries ne? big_smile o tuo tarpu kai virs tai ir filma galiam koki susukt wink o antros dienos ta likusia nuo cepelinu "sriuba" valgai? seip lb ****, daugiau druskytes ir pipiriuko pasiberi, su grietine ir kemsi wink kaimiskai taip big_smile

22

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

as sriubu nevalgau su grietine !!! nei vienos . net jei lashiukas grietnies... as tada nejauciu jokio sriubos skonio !! o jauciu grietine su ppriedais smile  siaip nesu valges da to ka tu pasakei bet ytariu reiks pabandyt  kadanors big_smile

23

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

nieko te blatno, tik kai lieka tie tirsciai.. atrodo tikrai ne kaip... neipatingai skaniai wink jei pvz cepus darai su lasinukais, ne su farsu, tai da skaniau, buna sriuba su lasinukais smile

24

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

siaip kartais patinka pasisukiot virtuvej, tik kad nelabai ka jau ir moku gamint.. pica ishsikept, koldunus ishsivirt, kepsni koki ishsikept.. bet nieko yaptingo kaip ir nesugebu.. :V

25

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

pada picai pac darai?

26

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

na tikrai ne visos merginos nemoka gaminti,visos moka tiesiog tyngi:D:D

27

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

tiesiog jos taip specialiai elgiasi manau,nes jau pakankamai prisiziurejo i mama kuri kasdien gamina,o tetis tik v ziuri....o jos tokio gyvenimo nenori todel viska bando pakeisti....manau gaunasi visai neblogai,nes jei mergina gaminti nemoka tada jau vaikinas stoja prie puodu...o kaip kitaip?

28

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

svarbiausia ideti daug meiles! big_smile jei tik seip... salotas gabalais supjaustai, grietines sauksta ir viskas.. tada nekas... kuo maistas ilgiau ruosiamas, tuo jis skanesnis.. gaila kad tam dalykui laiko nevisada buna!

29

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

Manau nelabai daug vyru yra, kurie megtu gaminti valgyti sau ir kitam, mano tevukas irgi megsta gaminti bet be jo mazai ka pazystu is vyru kulinaru

30

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

Viktorija, 25 parašė:

Manau nelabai daug vyru yra, kurie megtu gaminti valgyti sau ir kitam, mano tevukas irgi megsta gaminti bet be jo mazai ka pazystu is vyru kulinaru

cia apie daugumas ar mazumas neplepam big_smile

31

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

nenukrypkit nuo temos.daugiau receptu duokit ;] o tai barake vistiek nera ka veikti. aplinkuj geru kulinaru nera tai nera is ko pasiziuret ko naujo ir skanaus

32

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

ir as tokio vyro noreciau :V:-D

33

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

Man tai kliudo jei vyras sėdi koją ant kojos susimetęs.Man patiktu jei mes abu gamintumėm

34

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

Aldis, 23 parašė:

pada picai pac darai?


kaip kada, kartais pats, kartais perku jau pagaminta smile
siandie galvoju, kad reiktu ishsikept, parsisiust koki filma, nusipirkt alaus.. wink

35

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

ignas o paploti pac darai?????:) nes siaip paploteliu yra 3 kazkur rushys wink gal;l net dawgiau:( nzn nebe lt esu tai sunku paskayt:)

36

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

tai gal zinot kas gera recepta pado? man pvz milano picu padai yra skanus nerealiai! gal kas ka panasaus zinot?

37

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

o ko nzn tai padazu sad

38

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

ech sendie persivalgiau kepsneliu su idaru ir sampinjonu padazu .. bloga net.. big_smile big_smile

39

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

nu picai pada tai darau is tu miltu kur yra tipo "picai" ten daugmaz pagal taip kaip ant jo parasyta big_smile o padaza tai pasidarau paprasta, cesnakini: majonezas, pomidoru padazas, cesnakai.. smile

40

Re: Vyrai, kurie megsta ne tik skaniai pavalgyti, bet ir gaminti

aisku:D nu o cesnakinis skanus:D bet yra ir kitokiu padazu;) tik majonezas su tomatu arba tomatas tik su grietine;)