41

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Justas, 16 parašė:

nu ka as zinau... skaityti visko neskaiciau, bet mano nuomone... vargse karve big_smile gintare... pagules reanimacijoj... atdigaus... pinigeliu turi, pasioperuos, pasidarys alia grozio fabrika antra karta ir valio big_smile niekas nieko nepastebes, jei pries tai nebutu zinoja wink


Bet blyn i man pagailo Gintares kai isgirdau jos tokia glazia daina gal ir tikrai neteisingai cia is jos juokiames.

42

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Gintares avarija - akivaizdus pvz. kodel VERTA segtis saugos dirzus wink

43

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Gal geriau atsargiau vairuot ypac kai vaziuoji vakare wink

44

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

seip skaiciau laikrasty kad buvo ir saugos dirzus uzsisege, kad vairavo ne jinai, o draugas, oro pagalves neissiskleide ir karviu visa banda buvo, o ne viena..:V bet tikek cia tais laikrasciais, ten jie taip prikurt sugeba, kad ir nebeatsirinksi kiek tiesos yra.. o seip tai.. niekas nezuvo, kai per koki ugnikalnio issiverzima zuva tukstanciais visiem vienodai sviecia, o cia del kazkieno sulauzytos nosies krimstis?.. tuo labiau kad ir pinigu jai "susiremontuoti" turi..

45

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Gintaras, 24 parašė:

Gintares avarija - akivaizdus pvz. kodel VERTA segtis saugos dirzus wink


Cia kaip tam anikdote sedi kaip gyvas ane?;D

46

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Auste, 18 parašė:

seip skaiciau laikrasty kad buvo ir saugos dirzus uzsisege, kad vairavo ne jinai, o draugas, oro pagalves neissiskleide ir karviu visa banda buvo, o ne viena..:V bet tikek cia tais laikrasciais, ten jie taip prikurt sugeba, kad ir nebeatsirinksi kiek tiesos yra.. o seip tai.. niekas nezuvo, kai per koki ugnikalnio issiverzima zuva tukstanciais visiem vienodai sviecia, o cia del kazkieno sulauzytos nosies krimstis?.. tuo labiau kad ir pinigu jai "susiremontuoti" turi..


na gerai nesinervykit tiek tos tegu dziaugiasi.;D

47

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

ernesta20 , tu mastai placiau ir mastyk toliau , o as veiksmu imuosi ir tuo dziaugiuosi ;D
keisti jus zmones ... o tuo pasisakymu norejau pasakyk kad zmones mastytu apie tuos kurie arti o ne apie tuos kurie zinomi wink
vakar buvau laidotuvese ir kazkaip netycia prisiminiau apie sita topica ir jusu nuomones , verkiau per asaras kur musu lietuvele ritasi , europejam vienu zodziu neutral greit isvis uzmirsim kad esame zmones ir busime tik mastantis robotai kaip visu auksta issivystimo lygi turinciu saliu pilieciai...
man gaila gintares lygiai taip pat kaip ir savo pusbrolio kuri susparde per kaimo sokius , nors gintare uzjaus mazdaug keli simtai tukstanciu o mano pusbroli duok dieve 5-6 zmones is kuriu gal tik 2 uzteks galimybiu ji aplankyt ligoninej ;D

kiek zmoniu tiek ir nuomoniu ir nieko su tuo nepadarysi, bet aciu benui uz tai parodo kokie tie zmones yra  wink


48

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Dekui Tautvydai kad palaikai mane.

49

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

:-D

50

Re: Pop liutes Gintares Avarija;D

Ai beja ka zinote toliau kaip ten viskas toliau klostesi viskas ciki jau?