21

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Viktorija, 25 parašė:
Arunas, 20 parašė:

velnias valanda varciau forume bet taip ir neradau id tos merginus kuri ir forume apie kokius receptus vis primena: o mane ispreivartavo, ir dzin jai kad katik aiskino kazkas kaip daryt tingini.matai ja isprievartavo. jei kas zinot jos id pasakykit ;]

apie receptus gali rasti moterims ir merginoms ten yra pan. temu namai namučiai

viktorija pvz labai daznai ne i tema paraso, stai puikiausias pavyzdys pacituotas big_smile

22

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Arunas, 20 parašė:

evelina manau nekarta esu tave kvaile ir nesusipratele isvadines turbut as esu tavo slaptam suvazinejamu zmoniu sarase big_smile

o as ir ne galvoju kad as protinga big_smile
tai kodel turiu pikti? big_smile

23

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Tautvydas, 20 parašė:
Evelina, 17 parašė:

siaip ne yra vienas
Anketos ID 504761
musu mylimiausias Tomukas


o ka tau tomukas blogo padare , juk jam tik 8 metukai big_smile

oi nieko ne padare big_smile

24

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

nu svarbu manes niekas nenori uzmisti big_smile tai ir as nenoriu uzmust big_smile

25

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

taip taip vytaute id 163890 hrrrr ne v temu pastovei. ir reikia jos gailetis pastovei visiem.zodziu serga demesio trukumu ir dar skelbia pasauliuj apie isprievartavima.afisuoja tai taip kaip politikai savo kompaniju dar neagituoja

26

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Aleksandras, 21 parašė:
Viktorija, 25 parašė:
Arunas, 20 parašė:

velnias valanda varciau forume bet taip ir neradau id tos merginus kuri ir forume apie kokius receptus vis primena: o mane ispreivartavo, ir dzin jai kad katik aiskino kazkas kaip daryt tingini.matai ja isprievartavo. jei kas zinot jos id pasakykit ;]

apie receptus gali rasti moterims ir merginoms ten yra pan. temu namai namučiai

viktorija pvz labai daznai ne i tema paraso, stai puikiausias pavyzdys pacituotas big_smile

na gal ir i ne i tema bet siuo atveju nesakyciau kad pacituotas,paprasciausiai zinojau apie ka arunas kalbejo!

27

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

viktorija. tu nesupratai manes. as daviau receptus kaip pavizdi kad vytaute betkokioj temoj (pvz. kaip apie receptus) kisa savo isprievartavima

28

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

aisku....geras..sorry..as tai siulyciau neimti giliai i kaulus kas ka sako, as kaskaip isitikinusi kad realybeje zmones  visai kitokie, nei tam forume kalba

29

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

ai uzmuskim visus ir poto patys nusizudykim ir bus tada visiem ramu big_smile

30

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

o as galvojau kad mane tai tikrai kasnors uzmusti nori,
bet nieko manau dar ateis tokie zmones big_smile

31

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Evelina, 17 parašė:

o as galvojau kad mane tai tikrai kasnors uzmusti nori,
bet nieko manau dar ateis tokie zmones big_smile


pvz as?;D neee as uzmust nieko nenoriu, bet pritildyti tai daug ka noretusi:D:D evelina vienas is pavyzdziu:D tik neisizeisk, nemegstu kai forume zmones istisai raso ne i tema ir nesugeba visko surasyti i viena posta, butina supilt kelis is eiles po tris zodzius.. kosmaras:D dar vienas pavyzdys, ID 384212, jei netingeciau, ir daugiau surasciau, bet tingiu..:D

32

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

as noreciau uzmusti bena (ID 134810) uz jo fraze- na ka galiu pasakyti ech noriu tawes mano tigriuk....ar kazkastai panasaus. nu cia ajskuz prie baerio bet man vistiek uz tai noris ji uzmusti :{}

33

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Auste 18. aciu. Susimastysiu.

34

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Gina, 23 parašė:

Auste 18. aciu. Susimastysiu.

susimastyt reiktu tik rasant postus;) ar jis i tema:D ir dazniau naudotis mygtuku "redaguoti":D

35

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

o as taip noreciau kad mane kas uzmust noreut, bet niekas dar nenori.. as pats noreciau uzmusti visus kurie nemoka naudotis laukeliu ieskoti forume ir kuria jau buvusias temas.. nors pats pradzioj apie ruukyma tokia sukuuriau wink bet tada buvo pradzia.. siaip man kazkodel cia vienas is fainiausiu forumu wink

36

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Lauras, 20 parašė:

o as taip noreciau kad mane kas uzmust noreut, bet niekas dar nenori.. as pats noreciau uzmusti visus kurie nemoka naudotis laukeliu ieskoti forume ir kuria jau buvusias temas.. nors pats pradzioj apie ruukyma tokia sukuuriau wink bet tada buvo pradzia.. siaip man kazkodel cia vienas is fainiausiu forumu wink

vat butent.. tokius kurie kuria vienodas temas arba vis naujas tokias pat "kaip ji/ja rasti/pakabinti/bendrauti"(blemba zmones pazinciu portale sedit, galu gale imkit ir rasykit visiem is eiles) tikrai noretusi prigesinti:D

37

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

niu kad nieko nesinori man uzmusti....nebent manes kiti nori:)

38

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

norerciau uzmust visus tuos kurie kritikuoja  temas net neatsake y klausima

39

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

Gintarė, 14 parašė:

norerciau uzmust visus tuos kurie kritikuoja  temas net neatsake y klausima

tavo temos visos durnos.atsibodo jau jas keikt. nieko neberasau.

40

Re: kuriuos sio forumo narius noretumet "uzmusti"

as tai jus visus iseiles uzmust noreciau, su dalgiu per galvas pereisiu koky kart;)