21

Re: meiles istorijos...

ar tu tiki,kad zemej yra laime?ir zmones alpsta vasaros naktim..?o as tiokejau kad atnesi laime, tamsus berniukstri melynom akim...manaj kad verxiu jei iseisi?manaij sakysiu- neiseik?oj nea..keliauk jei tinkama surasi tamsus berniuksti melynom akim..na eik pas ja..as nepavydziu ir neski neski jai draugyste tik daug tyresne negu man nesei..dekoju tau uz buvuisa draugyste ir uz zodzius kuriuos man melavai..juk pasitaiko zmoguj ir suklysti bet ti ne taip kaip tu kad syklydaij...atleisk kad as tave mylejau,atleisk kad as tave trukdziau,atleisk kad as tavim tyukejau ir tik siandiena supratau,,atleisk,,gyvenime juk visko buna,bet as nedaug tau blogo padariau,todel skubu is kelio pasitraukti vien tik del to kad butu tau geriau..geraij zinau kad tu mane pamisrsi..ir mano vietoj atsiras kita..ir ja TU SAULE vel vadinsi,taip kaip kadaise vadinaj mane..sypsaus ir tu manaj laiminga>ir tu amnaj kad linxma man sirdy?apsirinki kaip daug kas apsiriko..as laimes nerandu gyvenimo kely.... 


tai ne eiles..o zodziai is mano sirdies...

22

Re: meiles istorijos...

as tavo varda smely israsysiu..ji su pirma banga isnyx..bet as tau nieko nesakysiu nors man sirdi,kaip juroje zuvedra klyx...

23

Re: meiles istorijos...

tikrai grazus zodziai...