21

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

Liucina, 17 parašė:

Merginos manau kuklesnes :::658

nesamone cia visai  neliciu dalylas ,kai vaikinas isimyli ir jaucia kad jis ne jos lygio ir jam jokiu sancu tada toks vaikinas niekada nesidrys net labas pasakyti nors jis viduje rekia ir staugia

22

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

Ir vaikinu yra kukliu:),bet merginu manau tokiu daugiau:::045:::042

23

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

is tikruju del to kuklumo tai net nezinau asmeniskai as tai pries vieus zmones esu tikrai kukli ir pan o kitiems tiesiais sviesiai i akis viska sakau ir pan priklauso nuo zmoniu , situacijos ir pacio zmogaus poziurio... wink

24

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

as tai is tikro esu kukli....nors visada i akis reziu tiesa ir elgiuosi kartais per izuliai...bet as vis tiek esu kukli...

25

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

visaip būna ... dažnai truputis kuklumo, tiek vaikinui, tiek merginai, duoda žavesio, kuris traukia aplinkinius smile

26

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

Buna visaip aisku smile bet vistiek manau kad merginos yra kuklesnes,bet ziurint kur kada ir su kuom!

27

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

O man negeda nusireng ir parodyt.Gal cia nepilnaverciams geda, ir reikalauja sviesa isjungt.

28

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

Tomas, 33 parašė:

O man negeda nusireng ir parodyt.Gal cia nepilnaverciams geda, ir reikalauja sviesa isjungt.

:::833

29

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

Vaikinai nu bet labiau merginos.

30

Re: Kas kukliausias:merginos ar vaikinai?

ziurint pagal xarakteri... kiekvienas zmogus yra skirtingas vieni vaikinai drovus kitos paneles....