21

Re: Stringai ar kelnaites???

http://s.ieskok.lt/avatar/3/478663.jpg
http://s.ieskok.lt/avatar/3/478663.jpg

22

Re: Stringai ar kelnaites???

mano manymu ir viena ir kita yra labai grazu...tik ant atinkamo kuno ir atitinkamoje vietoje.....
pvz....stringai tikrai ne tai kuri sveria "truputuka " daugiau nei turetu     ir tikrai ne papludimy ,(pvz Palangoje..... tokiu siais metais jau maciau ne viena......) :-O:-O

23

Re: Stringai ar kelnaites???

Juk viskas del idegio, svarbu dengia kur reikai bet idegs kur galima rodyt smile

24

Re: Stringai ar kelnaites???

Na yra ir kelnaiciu labai graziu ;> ir stringu...ir sortuku... na as neskiriu ka noriu ta nesioju ;> viskas vienodai patogu, niu nebent kokios sviesios kelnes tai jau ten paprastu kelnaciu tamsiu su koku mikimauzu neapsimausi big_smile

25

Re: Stringai ar kelnaites???

Justas, 16 parašė:

2. Rinkitės natūralių audinių, tokių kaip medvilnė ar šilkas, kelnaites. Šios medžiagos gerai praleidžia orą ir neleidžia susidaryti šiltnamio efektui.

joa, trauzuose siltnamio efektas.....;D ;D kas bus kai ozono skyle atsiras..... ha ha ha ;D ;D ;D
bet is tikro mieliau ir fainiau paprasti triusikuciai

26

Re: Stringai ar kelnaites???

stringai ir sortukai pantalonu palapiniu nenesioju smile

27

Re: Stringai ar kelnaites???

wistiek stringai  yra grazu ir traukia berniukus

28

Re: Stringai ar kelnaites???

Tik stringai, nes man taip patogiau.Bet pazystu ir ne viena vaikina, kurie nesioja tik stringus, nes jiem taip patogiau...Ir jie tikrai ne gejai.:=)

29

Re: Stringai ar kelnaites???

man labiau patinka stringai, taciau prisiskaicius visokiu straipsniu apie ju poveiki sveikatai, stengiuos ju daznai nenesiot...

30

Re: Stringai ar kelnaites???

man labiau patinka stringai, taciau prisiskaicius visokiu straipsniu apie ju poveiki sveikatai, stengiuos ju daznai nenesiot...

31

Re: Stringai ar kelnaites???

Stringai smile

32

Re: Stringai ar kelnaites???

oman labiau patinka kai jus paneles be jokiu stringu kelnaiciu triusikaiciu ir t.t big_smile

33

Re: Stringai ar kelnaites???

diana o tu dar daugiau pasiskaityk apie poveiki sveikatai kokia duoda internetas su kompu big_smile tai greit ish lovos nebeihslipsi:D

34

Re: Stringai ar kelnaites???

Man labiau kelnaites.. o tiksliau - sortukai smile

35

Re: Stringai ar kelnaites???

stringai big_smile):D):D):D):D):D):D);D:V

36

Re: Stringai ar kelnaites???

Stringai ir sortukai:D~:D  O kai miegu nieko....:)

37

Re: Stringai ar kelnaites???

bet ir miegancios panos buna su kelnaitem kai kurios..

38

Re: Stringai ar kelnaites???

balsuojam hebra uz stringus ir gyvenimas bus geresnis ! big_smile mes nusipelnem geresnio gyvenimo ! Balsuok uz S T R I N G U S ! big_smile~ big_smile~

39

Re: Stringai ar kelnaites???

Auris, 19 parašė:

balsuojam hebra uz stringus ir gyvenimas bus geresnis ! big_smile mes nusipelnem geresnio gyvenimo ! Balsuok uz S T R I N G U S ! big_smile~ big_smile~

tai Auri reiskia,kad tu stringus visalaika nesioji?

:::042:::042:::044:::042

40

Re: Stringai ar kelnaites???

Danguole, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

balsuojam hebra uz stringus ir gyvenimas bus geresnis ! big_smile mes nusipelnem geresnio gyvenimo ! Balsuok uz S T R I N G U S ! big_smile~ big_smile~

tai Auri reiskia,kad tu stringus visalaika nesioji?

:::042:::042:::044:::042

alia nu bet sakes kokios pas tave cia kietos aliteracijos tai mane net sokiravai tiesiog nu... :?