41

Re: Stringai ar kelnaites???

Auris, 19 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Auris, 19 parašė:

balsuojam hebra uz stringus ir gyvenimas bus geresnis ! big_smile mes nusipelnem geresnio gyvenimo ! Balsuok uz S T R I N G U S ! big_smile~ big_smile~

tai Auri reiskia,kad tu stringus visalaika nesioji?

:::042:::042:::044:::042

alia nu bet sakes kokios pas tave cia kietos aliteracijos tai mane net sokiravai tiesiog nu... :?


na jei tave sokiravau tai tikrai pavariau normaliai...:::044:::044:::044

42

Re: Stringai ar kelnaites???

... Ziurint ka planuoju veikti siandiena... Nors dazniausiai viska darau eksprontu... Tad, stringai yra pirmoje vietoje, o po to visi kiti kelnaiciu tipai... :::741

43

Re: Stringai ar kelnaites???

ooo idomu kelnaiciu tipai big_smile

44

Re: Stringai ar kelnaites???

as  uz stringus..

Diana, jei visko taip baidaisi vien todel, kad nesveika, tai manau daug malonumu prarandi, juk sveikam mirti gaila:D

dariui - o tu pats bandei kada nors be kelnaiciu pvz su dzinsais vaikscioti ?:? wink

45

Re: Stringai ar kelnaites???

uz stringus

46

Re: Stringai ar kelnaites???

siaip tai tikrai kelnaites... ju ju yra ir labai sexy :::631 :::703

47

Re: Stringai ar kelnaites???

na jei del saves kad pries veidrodi pazetum wink bet jei kam sekas pamatyt tai cool

48

Re: Stringai ar kelnaites???

sortukai;)

49

Re: Stringai ar kelnaites???

tanga:)
jei vaikinai zino si kelnaiciu tipa...:D

50

Re: Stringai ar kelnaites???

ooo kas cia per tipas? smile

51

Re: Stringai ar kelnaites???

pagal nuotaika :::d20 big_smile

52

Re: Stringai ar kelnaites???

Šortukai:}

53

Re: Stringai ar kelnaites???

ash jau nuo 4kl neshioju stringus ir jie man patogiausi;))))))

54

Re: Stringai ar kelnaites???

Jessica, 16 parašė:

ash jau nuo 4kl neshioju stringus ir jie man patogiausi;))))))

eeech... kas ten gali būti patogaus? :::041 nuogu užpakaliuku vaikščiot - čia tai patogu, o kai virviūkštė kažkokia sulindus, tai... bet nieko, svarbiausia jaustis seksualiai turbūt, a?...

55

Re: Stringai ar kelnaites???

stringai jau nebemadingi, ir seniai, o ypatingai, kai jie kyso is po dzinsu ir pan ... nors visi mano apatiniai tik stringai, echhh, db tex juos keisti sortukais, beje stringai ne tik nebemadingi, bet ir kenkia panaliu sveikatai, ypac stringai \uzuolaidos\ wink ... bet, aisku, t.y. lb grazu, as turiu kokius 20 stringu, kaikuriu dar ne karto nesu uzsidejus ...

56

Re: Stringai ar kelnaites???

siltuoju metu laiku nesioju stringus,o kai salciau tai sortukus arba paprastas kelnaites.as didelio skirtumo nejauciu,man visaip patogu.o kad stringai paliko mada,cia tai tiesa.

57

Re: Stringai ar kelnaites???

Jei iseiciau daber su stringais i gatve "mentai" uzdarytau,o i papludimi kur nudistai vaiksto ti ir nuogas vaiksciociau.Kad tik neisiskirciau nuo kitu:::b02

58

Re: Stringai ar kelnaites???

fee ... stringaj .... slykstju ... gyvenime nenesiojau ir tikraj nenesiosju ... nes manau kad jie tikraj nepatogus kaj tau y uzpakaliuka sjumlenda kazkoks virvogalis ... ir vienu zdz yr pan ... o man tj yra ziauru ziureti kjp kokios penktokeas ketvirtokeas sestakeas .... nesioja stringus ... ir dar kaj jie buna islindea is po kelniu arba sijono ... tj yra ziauru kitose salyse isvis iki tam tikro amziaus nelejdzia nesioti stringu ... nu zdz as patyliu bet man yra ziauroO... :::914

59

Re: Stringai ar kelnaites???

kelnaitės..stringų iš vis nenešioju