61

Re: Kultūringas seksas

aha:)

62

Re: Kultūringas seksas

ot Agnute jau sueuropejus wink

63

Re: Kultūringas seksas

as tau, tu man = europa?

64

Re: Kultūringas seksas

principas "akis uz aki" jau zinomas nuo seniausiu laiku... ;]

65

Re: Kultūringas seksas

joa europa, ypac vokieja,olandija..na prancuzija su ispanija.. o zinai lietuvaiciaies jei ir daro tai tyli wink

66

Re: Kultūringas seksas

Gedmantas, 19 parašė:

Arunas big_smile~
Arba skaitant knygas

kamasutra tipo a ne?:)

67

Re: Kultūringas seksas

Donaldas, 24 parašė:

joa europa, ypac vokieja,olandija..na prancuzija su ispanija.. o zinai lietuvaiciaies jei ir daro tai tyli wink

ir tas principas - aš tau, tu man - atseit labai geras?ir kultūringas?kai visuomenė nori pateisinti savo ydas, paverčia jas dorybėm (cha:)) arba mada.Elementaru iki nuobodybės.

68

Re: Kultūringas seksas

o kur mes cia matom yda? ;]
o koks principas geras? tu man, tu man, tu man o po to eik sikt? ;]

69

Re: Kultūringas seksas

smile na bet yra kaip yra ..

70

Re: Kultūringas seksas

yra kaip yra...nu pats baisiausias paskymas:)negi toks nuolankus visame kame?:)

71

Re: Kultūringas seksas

cia toli grazu iki nuolankumo wink as galiu sakyt viena,o minty turet daug priestaraujanciu tam \yra kaip yra\minciu..:) buk atydi pupsi..

72

Re: Kultūringas seksas

tai kaip tokie žmonės šiam gyvenime vadinami?viena sakau, antra galvoju, trečia darau?negražu taip apgaudinėti žmones, kurie tiki, kad kalėdų senis egzistuoja ar laumės gali vyrus negyvai užkutenti:)niu niu niu :::a16

73

Re: Kultūringas seksas

atvirai tai as pats tiksliai nezinau kurie gyvenimo kriterijai yra teisingi,kuriais galetum vadovautis ,matai kiek zmoniu tiek ir nuomoniu..jei tu manai jog tai yra niu niu niu,pvz man tai atrodo labai teisingas dalykas,o kas pasakys kokios gyvenime yra istikro tos tiesos ar netiesos??

74

Re: Kultūringas seksas

nera cia kazkokios kulturos, gryna nesamone tongue :DDD :::d20

75

Re: Kultūringas seksas

Donaldas, 24 parašė:

atvirai tai as pats tiksliai nezinau kurie gyvenimo kriterijai yra teisingi,kuriais galetum vadovautis ,matai kiek zmoniu tiek ir nuomoniu..jei tu manai jog tai yra niu niu niu,pvz man tai atrodo labai teisingas dalykas,o kas pasakys kokios gyvenime yra istikro tos tiesos ar netiesos??

teisinga, jei abu vienodi - as tau, tu man:)o jei vienas labai myli, o kitas tuo tik naudojas - negi teisinga?tai va...ko gero, gyvenime nėr vien juoda arba vien balta. o geriausia taisyklė - įgrisusi iki gyvo kaulo, bet nenugincijama - nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau darytų. nuo kultūringo sekso iki filosofijos...neblogai:)

76

Re: Kultūringas seksas

na zinai Indrute su tom taisyklem smile jei zonotum ,kad krisi pagalve pasidetum wink as daug ko noriu,daug ko ne, bet matomai per maza persona esu, kad visi, visada atsizvelgtu i mane.. taip ir sexe wink)))) buna kai atsizvelgi,pasitaiko kai ne..

77

Re: Kultūringas seksas

ne su taisyklem, o su taisykle.o pagalvę visada prie sikniuko prisirises vaiksciok:)

78

Re: Kultūringas seksas

vel tu kimbi prie smulkmenu wink o mano siknai nepadetu jokios pagalves smile

79

Re: Kultūringas seksas

Donaldai, neissiduok... big_smile

80

Re: Kultūringas seksas

o tu tai isvis kortas atvertei,cia tokia taktika buvo.. wink