81

Re: Kultūringas seksas

sws

82

Re: Kultūringas seksas

e **** nzn kad pas mane 2 geltonos kortos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mirkit lamosei moderatorei

83

Re: Kultūringas seksas

Dovydas, 14 parašė:

e **** nzn kad pas mane 2 geltonos kortos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mirkit lamosei moderatorei

laikas tau dingt is forumo, turbut visas temas, kokias tik pasiekei uztersei.

84

Re: Kultūringas seksas

Donaldas, 24 parašė:

vel tu kimbi prie smulkmenu wink o mano siknai nepadetu jokios pagalves smile

man patinka prie smulkmenų kabinėtis:)siaip pačius rimčiausius klausimus ir problemas su pačiais artimiausiais žmogeliais akis į akį aptariu. o forume tai siaip smagu apie nieką ir viską paplepėti...tai kaip ten tas kultūringas seksas???:):):) 

85

Re: Kultūringas seksas

Indre, 27 parašė:
Donaldas, 24 parašė:

vel tu kimbi prie smulkmenu wink o mano siknai nepadetu jokios pagalves smile

man patinka prie smulkmenų kabinėtis:)siaip pačius rimčiausius klausimus ir problemas su pačiais artimiausiais žmogeliais akis į akį aptariu. o forume tai siaip smagu apie nieką ir viską paplepėti...tai kaip ten tas kultūringas seksas???:):):)

taip zinoma tik kad jis nieko neparase ka nors kad butu susije su kulturingu seksu :? jei ir i jo smulkmenas zet tai tan ir nieko gtero:::050 kuo cia geltonos ir seksas susije :?

86

Re: Kultūringas seksas

Tomas, 25 parašė:
Indre, 27 parašė:
Donaldas, 24 parašė:

vel tu kimbi prie smulkmenu wink o mano siknai nepadetu jokios pagalves smile

man patinka prie smulkmenų kabinėtis:)siaip pačius rimčiausius klausimus ir problemas su pačiais artimiausiais žmogeliais akis į akį aptariu. o forume tai siaip smagu apie nieką ir viską paplepėti...tai kaip ten tas kultūringas seksas???:):):)

taip zinoma tik kad jis nieko neparase ka nors kad butu susije su kulturingu seksu :? jei ir i jo smulkmenas zet tai tan ir nieko gtero:::050 kuo cia geltonos ir seksas susije :?

mes nuo temos, pupuli, nukrypom, tai ir klausiu, kad prie temos grįžtume, kaip tu nesupranti?ir kokios dar geltonos?

87

Re: Kultūringas seksas

Indre, 27 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Indre, 27 parašė:
Donaldas, 24 parašė:

vel tu kimbi prie smulkmenu wink o mano siknai nepadetu jokios pagalves smile

man patinka prie smulkmenų kabinėtis:)siaip pačius rimčiausius klausimus ir problemas su pačiais artimiausiais žmogeliais akis į akį aptariu. o forume tai siaip smagu apie nieką ir viską paplepėti...tai kaip ten tas kultūringas seksas???:):):)

taip zinoma tik kad jis nieko neparase ka nors kad butu susije su kulturingu seksu :? jei ir i jo smulkmenas zet tai tan ir nieko gtero:::050 kuo cia geltonos ir seksas susije :?

mes nuo temos, pupuli, nukrypom, tai ir klausiu, kad prie temos grįžtume, kaip tu nesupranti?ir kokios dar geltonos?

as cia ne apie jus big_smile o kitas pasnekovas big_smile sori gal ne gerai isreiskiau mintis neutral

88

Re: Kultūringas seksas

Aleksandras, 22 parašė:
Dovydas, 14 parašė:

e **** nzn kad pas mane 2 geltonos kortos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mirkit lamosei moderatorei

laikas tau dingt is forumo, turbut visas temas, kokias tik pasiekei uztersei.

sitas jau po visur prikakojo o temoi "po welnju kaip jy suwiliot? "su savo pasnekovu...  be komentaru big_smile 
Tikriausiai seksas juos veikia nekulturingai labai tai ir kyla gyvuliski jausmai big_smile o kultura pakimba kabutese big_smile

89

Re: Kultūringas seksas

a, nu supratau...kazkaip... nu sorry, kad neismaneliu ir pupuliu išvadinau :::807kudikis dar, tai ir nesupranta, kas gera ir grazu...

90

Re: Kultūringas seksas

oij **** **** **** pz jums cia dar atvirai is manes saipotes nu sakes

91

Re: Kultūringas seksas

as tersiu viska duskit

92

Re: Kultūringas seksas

Dovydas, 14 parašė:

oij **** **** **** pz jums cia dar atvirai is manes saipotes nu sakes

as tai nesisaipau :::050 reikia vengti tokiu tekstu kaip sws <-- taisykles draudzia !!! nes turi buti isamiau pasakyta mintis :::b18 be to visalaik turi tekstas sietis su tema !!! o kritika reikia tau ismokt priimti, nes taip kalbant nesimato kad ka nors zinotum apie kulturinga seksa:?
Tai pagarba panelei turi buti:::818 taip kalbant nekas :::127 ispirs panos is lovos tave :::036

93

Re: Kultūringas seksas

tai ir gerai

94

Re: Kultūringas seksas

gerai? blogai nes bus pideriuku vienu daugiau big_smile

95

Re: Kultūringas seksas


Indre, 27 2007-06-14 15:43:47 

pasipasakok apie kultura lovoje wink

96

Re: Kultūringas seksas

nu ce gerai diskutuojam ziuriu :::817 kulturingas seksas....hm....fantazija pradeda selioti ;D
nera jokios kulturos sekse apskritai jei imam pati veiksma big_smile nuodeme, saldi nuodeme. taip kad kulturos paseskokim kur kitur wink

97

Re: Kultūringas seksas

Reda, 19 2007-06-19 07:59:50 
  T/Ž: 0/3
nu ce gerai diskutuojam ziuriu  kulturingas seksas....hm....fantazija pradeda selioti   
nera jokios kulturos sekse apskritai jei imam pati veiksma  nuodeme, saldi nuodeme. taip kad kulturos paseskokim kur kitur 

ot paselus ta musu Redute wink

98

Re: Kultūringas seksas

Reda, 19 parašė:

nu ce gerai diskutuojam ziuriu :::817 kulturingas seksas....hm....fantazija pradeda selioti ;D
nera jokios kulturos sekse apskritai jei imam pati veiksma big_smile nuodeme, saldi nuodeme. taip kad kulturos paseskokim kur kitur wink

zudymas dar baisesnė nuodėmė, o kiek kinų sukurta, knygų parašyta apie tai.taigi...

99

Re: Kultūringas seksas

Donaldas, 24 parašė:


Indre, 27 2007-06-14 15:43:47 

pasipasakok apie kultura lovoje wink

paSIpasakoti, saulele, net neketinu:)o apie kultūringą (ne puritonišką!!!!) seksą ir pats daug, įtariu, žinai. :::817

100

Re: Kultūringas seksas

nu kas cia daros