21

Re: ar Jums kiek nors skauda....

stengiuosi nezaisti,,, big_smile

22

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Plalaukit o tai ka daryt jei mylejo mylejo ir isausoviena diena kai jausmas dingo, juk per prievarta nebusi jei tas jausmas nbegryzta, jei nesimpatizuoji tai nesusidraugauni,jei susidraugavai tai susizavejimas, o jei tas jausmas nesustipreja ir nesvarbu ar ten draugas-e normaliems santikiams neprasidejus duodas su kitais-omis svarbu pasirinkti vienintele-i ir delto negalima kaltinti to zmogaus zaidziant su jausmais. Buvau jauciau ir isgivenau smile

23

Re: ar Jums kiek nors skauda....

kiek zinau visiems ir to niekas nepaneigs,jie ant visko padeje,bet kai jiems blogai,nori visada but suprasti...

24

Re: ar Jums kiek nors skauda....

kai su mano jausmais ziadzia tai tikrai skauda, ir del tokios priezasties as stengiuos nezaisti kitu jausmais

25

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Robertas, 19 parašė:

Plalaukit o tai ka daryt jei mylejo mylejo ir isausoviena diena kai jausmas dingo, juk per prievarta nebusi jei tas jausmas nbegryzta, jei nesimpatizuoji tai nesusidraugauni,jei susidraugavai tai susizavejimas, o jei tas jausmas nesustipreja ir nesvarbu ar ten draugas-e normaliems santikiams neprasidejus duodas su kitais-omis svarbu pasirinkti vienintele-i ir delto negalima kaltinti to zmogaus zaidziant su jausmais. Buvau jauciau ir isgivenau ...


meile taip greitai nedingsta

26

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Ji taip greit ir neateina. Na galima kerstaut galima ignoruot nors nesekmingai galima ir susitaikyt, visais atvejais skaudes ir labai,o del to kad tai gali atsisukti pries pati kaip pasake Birutele tai jau pagieza.

27

Re: ar Jums kiek nors skauda....

skauda... ir ne ka maziau nei Jums sad

28

Re: ar Jums kiek nors skauda....

"ar Jums kiek nors skauda...."
O ka mes nezmones?

29

Re: ar Jums kiek nors skauda....

gerai prisipazinsiu teko .zinojau kad panai patinku betji man neperdaugiausei tai viena vakara buvau su ja o paskui nebe idomu buvo.su ja beveik ir nebendravau bet buvo labai nemalonu nes zinojau kad zaidziu jos jausmais ir po to daugiau taip nebesielgiau nes pagalvojau kaip man sunku butu jai pana su manim taip pasielgtu. bet kaip sakoma mokomems ne is kitu o is svo klaidu tai man buvo gera pamoka

30

Re: ar Jums kiek nors skauda....

jei ne tu zaisi kieno nors jausmais tai kas nors suzais tavais.......

31

Re: ar Jums kiek nors skauda....

All the world is a stage... Visas gyvenimas zaidimas. Tu padarai - tau padaro, tau padaro - tu padarai. Viskas normalu, juk esam zmones.

32

Re: ar Jums kiek nors skauda....

geriausias budas tai suzinoti, paciai pameginti smile, tada zinosi, ar skauda kai yra zaidziama su jausmais. bet mano nuomone, tie/tos kas zaidzia tikrai apie tai negalvoja

33

Re: ar Jums kiek nors skauda....

nuo zmoniu priklauso ar jiem svarbu paskui ka padare ar ne

34

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Idilija, 24 parašė:

All the world is a stage... Visas gyvenimas zaidimas. Tu padarai - tau padaro, tau padaro - tu padarai. Viskas normalu, juk esam zmones.

Tai jau taip... Jei tau tai padaro turi daryti ta pati kad kentetu nekalti zmones?

35

Re: ar Jums kiek nors skauda....

as visada pagalvoju apie tai.............Bet kiti tik moka mano zaisti jausmais.......Jiems turbut tai malonumas...............Sis metas man pats sunkiausias...nes taip ir pasielge....su zaide mano jausmais....................Dar ir dabar verkiu,nes jau pradedu nusivilti viskuo.................Kodel as nemoku to daryti..........Visi ir sako esu per geros dusios zmogutis ir begalo jautrus!Visiskai noreciau atkersyti visiems,bet nepajegiu!Uzsidarau savyje ir viena verkiu!

36

Re: ar Jums kiek nors skauda....

O as Linut niekada stengiuosi neuzsidaryt smile Megstu ishrekt... smile Vat uztai tais velniais tiket nereikia, nes taip ir buna, kad paskui verki :\

37

Re: ar Jums kiek nors skauda....

zaisti.... kaip tai suprasti? zaisti jausmais?keistai isreikstas klausimas

38

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Lina, 19 parašė:

as visada pagalvoju apie tai.............Bet kiti tik moka mano zaisti jausmais.......Jiems turbut tai malonumas...............Sis metas man pats sunkiausias...nes taip ir pasielge....su zaide mano jausmais....................Dar ir dabar verkiu,nes jau pradedu nusivilti viskuo.................Kodel as nemoku to daryti..........Visi ir sako esu per geros dusios zmogutis ir begalo jautrus!Visiskai noreciau atkersyti visiems,bet nepajegiu!Uzsidarau savyje ir viena verkiu!

zinai, kai kas palieka, galima iskart lietis, aprekt ar dar ka nors... ziurint kokia situacija. daugiau gali neturet progos to padaryt ir nesvarbu kiek aplinkui zmoniu... tada galbut tau bus geriau... ir galbut tas kuris zaide, prades mastyti galva...

39

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Aš mėgstu žaisti žaidimus, bet tikras gyvenimas yra ne žaidimas. Skaudu, kai žaidžia tavo jausmais. Skaudu, kai mylima panelė į tave ne tik mažai kreipia dėmesio, bet ir išnaudoja. Nenorėčiau pradėti žaisti tokių žaidimų, nes turiu sąžinę.

40

Re: ar Jums kiek nors skauda....

Dalius, 24 parašė:
Birutele, 21 parašė:

kai zaidziate su kitu jausmais.......ir ar nepamirstate kad lazda turi du galus (kad kita karta gali buti suzaista su jusu jausmais)

Ash niekad nezaidziau bet visalaik su mano jausmais zaizdavo, tai dabar supratau uzteks gerieciu but ir pradet kitiems gyvenimus gadint..... Gali galvot ka norit ar lazda turi du galus ar ne bet faktas tas jei zaisi su kitu jausmais tai isgyvensi, ir jei busi geras zmogus gyvenime stipriai nukentesi wink

Na cia yra tiesos, bet ne visai. Gyvenime reikia but realistiskiems ir taip pat priklauso nuo zmoniu, koks ju poziuris i gyvenima. Ar jie pesimistai, optimistai ir t.t.. ir kad i tokias nemalonias situacijas nepakliuti, visa laika reikia galvoti (su kuo tu susitikineji, koks tas zmogus), nes siuo metu del nemastymo visuomene, taip sakant, degraduoja.. taip taip, degraduoja.