41

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

aš tikrai žinau, kad Lietuvoj yra labai gerų daininkų. pažiūrėkit plačiau. neapsistokim ties pop scena. V. Prudnikovas mane nuo seno žavi. o jei pažiūrėtumėt į sunkesnę muziką, tai ten praktiškai nėra blogų vokalų. V. Kairiūkštis (SBS, Fata Morgana), J. Milius (Soul Brothers), R. Laginauskas (Katedra)ir kiti tuo išties neleidžia abejoti.

42

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

manau kiekvienas atsirenka savo kas jam atrodo geriausia grupe ar atlikejas.....

43

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Tautvydas, 19 parašė:
Loreta, 16 parašė:

neaaaa ka jus Jurga Seduikyte, Lemon Joy, Andrius Mamontovas, Irma ir t.t.

Uz ka ta Jurga?? Del to kad moka vest laida?

Naaa... Jurga moka vest laida? Man taip neatrodo... geriau jau tegu tik dainuoja, nes toj laidoj kaip paskutine ***** atrodo ir elgiasi.. mano nuomone nekokia vedeja.. big_smile

44

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Aj ji kazkokia neapsisprendzianti, nezino ka daro isvis..

45

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Eva, o galima konkrečiau? ką reiškia "kaip paskutine ***** atrodo ir elgiasi.. "? kurie būtent jos elgesio ar išvaizdos elementai tave skatina taip galvoti?

46

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Eglė, 20 parašė:

Eva, o galima konkrečiau? ką reiškia "kaip paskutine ***** atrodo ir elgiasi.. "? kurie būtent jos elgesio ar išvaizdos elementai tave skatina taip galvoti?

na ten turejo buti zodis vista.. palikau jusu fantazijai vietos, bet na jei jau prasote... big_smile mane taip galvoti skatina visa jos povyza, snekejimo maniera, apskritai snekejimas (ir nusisnekejimas..), balso tono pastatymas, jos nesusiderinamumas su Rolandu, kazkoks gal nenaturalumas (ypac isspausta sypsena), ar stengimasis save i remus sukisti... isvaizda jos gera, nieko jai neturiu prikisti, elgesys kaip zmogui - puikus, bet kaip laidos vedejui... na mano manymu kaip ir dainuojant reikia tureti klausa, taip ir zmogui buti pries kameras ir gyvai vesti laida reikalinga tam tikrai gyslele, sarmas. Manau, kad Jurga jos neturi wink

47

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Tautvydas, 19 parašė:

Aj ji kazkokia neapsisprendzianti, nezino ka daro isvis..

Tai irgi tinka prie visu isvardintu blogybiu.. wink

48

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

pasakei daug, be esmės - nulis. nepasakei nieko tokio, ko negalima būtų prikišti bet kuriam tv veikėjui. iš viso to darytina išvada, kad reikėtų atsargiau drabstytis savo nelabai kuo pagrįsta nuomone. sutinku, būna žmonių, kurie tiesiog nepatinka. bet kam tada rėkti ir tai pateikinėti kaip objektyvų dalyką?
asmeniškai aš nematau Jurgos nei išvaizdoj, nei elgesy nieko blogo. veda ji neblogai, neišsidirbinėja (nors prieš metus gal to kiek ir buvo). iš esmės,  nepatinka - nežiūrėk.

49

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Eglė, 20 parašė:

pasakei daug, be esmės - nulis. nepasakei nieko tokio, ko negalima būtų prikišti bet kuriam tv veikėjui. iš viso to darytina išvada, kad reikėtų atsargiau drabstytis savo nelabai kuo pagrįsta nuomone. sutinku, būna žmonių, kurie tiesiog nepatinka. bet kam tada rėkti ir tai pateikinėti kaip objektyvų dalyką?
asmeniškai aš nematau Jurgos nei išvaizdoj, nei elgesy nieko blogo. veda ji neblogai, neišsidirbinėja (nors prieš metus gal to kiek ir buvo). iš esmės,  nepatinka - nežiūrėk.

ehm.. na o kokia cia turetu buti ta esme? konkretus pavyzdziai kaip ji ka pasake ar padare? :? tuomet tai butu pagrista nuomone? man rodos as ja pagrindziau isdestydama konkrecius dalykus kurie MANE erzina, jei to nebuciau sugebejus padaryt, tuomet tai gal ir butu niekuo nepagristas vertinimas. IR As to nepateikiau, ar bent nenorejau pateikt kaip objektyvu dalyka, butent kad tai yra subjektyvi MANO nuomone.
Del kitu tv veikeju, tai manes jie sitaip neerzina ir akiu nebado, kaip ta mergiote, nors neabejoju, kad ir jiems galima kazka prikist. Beje, gal galetum pateikt pavyzdziu - kokiems vedejams ir ka butent tavo nuomone is mano isvardintu "neesminiu dalyku" galima prikisti?
na jeigu tu nieko blogo nematai - tai puiku. O as matau. Ir man nepatinka. Todel ir NEZIURIU. wink

50

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

pvz? mane erzina sveikinimų koncerto vedojos šnekėjimo maniera. mane išvis erzina visi vedėjai, nes jie rengiasi neteisingai. nes man gal atrodo, kad reikia rengtis tik juodai.
nesuprask to tiesiogiai.
bet mes čia labai rimtą offtopicą darom. tad gal neišsidirbinėkim ir grįžkim prie temos.

51

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

Na jei jau apie Jurga, juk vedeja gal ir gera, bet kad neapsisprendzia ko nori. Tai dainininke, tai vedeja, tai vel grupe isardziusi kazkokia..Dabar zinau, truksta knygos, ji ja garantuoju isleis kokia nors. Taip, tai ir yra tie argumentai.

52

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

o kodėl žmogus negali būti ir dainininkas, ir vedėjas? kitaip sunkoka pragyventi būtų...
pažįstu vieną muzikantą, kuris pašto kurjeriu dirba. na ir ką padarysi? reikia.

53

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

na as manau kad tokiu yra :=( na bent su ziburiu paieskojus galima rast :]

54

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

CICNAS;D

55

Re: ar tikai lietuvoje nera geru dainininku?

yra kazkokia viena mergaite... bleen db tikslaii vardo neatsimenu bet vien zo jai 16 metu o ta jau apdovanojimu kambari pilna turi... o istorija tokia kad jos muzikos lietuvos prodiuseriai nenori irasineti nes tai yra neformatas... trumpiau sakant ji db sedi uzsieny amerikoj holivude ir irasineja savo albuma...