21

Re: jaunimas uz vairo :)

emmm siaip yra tesies nuo 16 su juokingom masinytem galima tada vazinet xD
o pats syki be teisiu sugalvojau po turniskes palakstyt 150lt palikt teko...

22

Re: jaunimas uz vairo :)

Remigijus, 14 parašė:

as tajpat be tejsiu wazineju. mane tewas wazinet pratino nuo 6m. is pradziu ant keliu sededawau, po to sale tewas sededawo o kaj buwo 11m gawau maskwysiu is tewo smile) kaj buwo 12m jis sugedo hmm bet ce nebeda, tewas ciwika nupirko taj iki dbr wazineju ;D su mentajs problemu esu turejes 3 kartus: 1. waziawau pirmajs metajs kaj tik ciwika gawau i parduotuwe wilejkoj ir prasilenkiau su P41. jie pastebejo kad as be dirzo ir nepilnametis ir apsisuke pradejo wytiso as pasimetes pradejau begt ir patekau i akligatwi, ten mane ir sustabde pirma karta... teko duot kisi 200lt hmm 2. per si naujeka girtas waziawau alaus ir pakeliu WEL pasitajke P41 ;( pripuciau 2 promiles ;DDD ciwika nuweze i girajte o mane i mentura... sis kartas apsejo 400lt 3. waziawau drauges pasiimt. buwom su 4 draugajs. kajp tycia priesajs mentu masina bajgesi benzinas ir ta karta uzteko wos 60lt smile

geras cia big_smile as ten net neziuru tu vzinjimu ant keliu seip as gal nuo 10 metu vazineju  daznai per balius papraso manes pavezet kur ar nuves namo  ir visi pasitiki manim zn kad gerai vazineju ir nebijo . geriause kai vienas vzineju tada negailiu padangu ir masinos muzu masina dar yra gan galinga tai buna linksma big_smile

23

Re: jaunimas uz vairo :)

Arunas, 20 parašė:

blem tokiu vairuotoju nekenciu kaip remigijus.per jumis daug mano draugu jau uzmusti

zn ne butnai visi buna tokie prasti vairuotojai ziurnit kas ir kaip mokines vazinet as jau vazineju į metai normalei ir nebuvau padares kokiu avariniu sutuaciju aisku buve pora kartu uzklimt bet ir tai ne del mano kaltes

24

Re: jaunimas uz vairo :)

Tomas, 26 parašė:

Sujuokino cia su tuo "daug mano draugu uzmusti.."..:D O tas 14metis su civiku tai maladiec, as tokio amziaus apie masina tik svajojau zurnalus bevartydamas..:D

nu jauciu kad dar tik svajoje big_smile big_smile big_smile bet tai dabar uz tuos laikus atsiimi big_smile

25

Re: jaunimas uz vairo :)

Dovydas, 17 parašė:

emmm siaip yra tesies nuo 16 su juokingom masinytem galima tada vazinet xD
o pats syki be teisiu sugalvojau po turniskes palakstyt 150lt palikt teko...

ten nuo  16 metu galima vazineti tik su tom masinom kuriu variklis 0,9 big_smile

26

Re: jaunimas uz vairo :)

Deividas, 15 parašė:
Dovydas, 17 parašė:

emmm siaip yra tesies nuo 16 su juokingom masinytem galima tada vazinet xD
o pats syki be teisiu sugalvojau po turniskes palakstyt 150lt palikt teko...

ten nuo  16 metu galima vazineti tik su tom masinom kuriu variklis 0,9 big_smile

ir mase iki 550 kg ;D Aixam net kaip masinytes nereikia forminti pvz ;D mopedas ir tiek ;D

O siaip as asmeniskai vienas nuo 9 metuku vazineju, seniau tik po truputuka... o dbr oj ;D siaip su masinelemis (lengvosiomis) vazineti nebeipatingai idomu, siaip dbr patinka su kokiu GAZ 53, ar panasiom masinom. Sia vasara isvis su kombainu vazineju, nu tai super big_smile greicio neperdaugiausiai... tik 32 km/h, bet tai galingas daiktas... zodziu su vairu rankose pastoviai bunu....
Su mentais yra teke viena karta susidurti... nu tai parasiau pasiaiskinima, paskui per pazystamus per draugus kriminalinej uzrisom viska labai svariai, niekas nieko niekam wink Zodziu sausas islindau... pries metus cia buvo...
O jei paziurejus i vairavima ant keliu, nu tai nuo 2 metuku duodavo vaira pasukinet ;D fainiai budavo 

27

Re: jaunimas uz vairo :)

prisploptu greiciau tokie "vairuotojai" i medi vieni masinoj vaziuodami...tai iskart ramiau likusiems gyvent butu ant sio svieto:?

28

Re: jaunimas uz vairo :)

Deividas, 15 parašė:
Arunas, 20 parašė:

blem tokiu vairuotoju nekenciu kaip remigijus.per jumis daug mano draugu jau uzmusti

zn ne butnai visi buna tokie prasti vairuotojai ziurnit kas ir kaip mokines vazinet as jau vazineju į metai normalei ir nebuvau padares kokiu avariniu sutuaciju aisku buve pora kartu uzklimt bet ir tai ne del mano kaltes

sitas man sukele baisia daug juoko.. cia mazdaug kaip oi zmones girti eina i pirtis ir mirsta ten man taip nebus... ai einu palakstysiu kaip durnius ratuku o kai pradesiu prakaituot soksiu i kalnu upe.. manes nesuparalyziuos nes as sustras...

29

Re: jaunimas uz vairo :)

as tai taip savo akimis maciau,kaip 11 metu vaikas vairuoja traktoriu.kaime taip buvo. as tai gal nenusimanau apie tokias technikas ir nezinau ar sunku vairuoti traktoriu, bet mazu maziausiai tai man buvo juokinga...:D)

30

Re: jaunimas uz vairo :)

kaime as maciau 3 vaikius vienus su mazu vazinejancius... ten daug prikolu gali pamatyt ir netgi patirt... ne esme...

31

Re: jaunimas uz vairo :)

Remigijus, 14 parašė:

as tajpat be tejsiu wazineju. mane tewas wazinet pratino nuo 6m. is pradziu ant keliu sededawau, po to sale tewas sededawo o kaj buwo 11m gawau maskwysiu is tewo smile) kaj buwo 12m jis sugedo hmm bet ce nebeda, tewas ciwika nupirko taj iki dbr wazineju ;D su mentajs problemu esu turejes 3 kartus: 1. waziawau pirmajs metajs kaj tik ciwika gawau i parduotuwe wilejkoj ir prasilenkiau su P41. jie pastebejo kad as be dirzo ir nepilnametis ir apsisuke pradejo wytiso as pasimetes pradejau begt ir patekau i akligatwi, ten mane ir sustabde pirma karta... teko duot kisi 200lt hmm 2. per si naujeka girtas waziawau alaus ir pakeliu WEL pasitajke P41 ;( pripuciau 2 promiles ;DDD ciwika nuweze i girajte o mane i mentura... sis kartas apsejo 400lt 3. waziawau drauges pasiimt. buwom su 4 draugajs. kajp tycia priesajs mentu masina bajgesi benzinas ir ta karta uzteko wos 60lt smile

galima 1 klausyma? ar ne per anksti suaugai?

32

Re: jaunimas uz vairo :)

Arunas, 20 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Sujuokino cia su tuo "daug mano draugu uzmusti.."..:D O tas 14metis su civiku tai maladiec, as tokio amziaus apie masina tik svajojau zurnalus bevartydamas..:D

hm kurioj daly cia juokinga ? taip per girtus kaimiecius ir paauglius mire ne vienas mano geras draugas. isvis kiek ziuriu tiek tavo tomai kazkokie idijotiski komentarai

pritatiu arunui buna kai istikruju juokinga bet cia tai tikrai ne juokinga kai vaikai uz vairo sedi ir paskiau ne kalti zmones mirsta
taigi ne i tema tomai ;

33

Re: jaunimas uz vairo :)

sheip vienas pats vairuoju gal nuo 14 metu. kartais kai tevas varo y koki tai baliu, tai paprasho, kad ash nuvezhchiau jy ir po to namo parvazhiuochiau.. ;] easy. tik viena karta variau pas teva y darba, shalia vazhiavo senelis.. ir labai smagiai gryzhtant namo mentai sugalvojo sustabdyti.. nebuvau nei doku pasiemes, nei draudima mashinos radau.. tai taip solidzhiai ~700lt butu isheje smile bet pavyko susitarti ir ishlipt sausam.. po to karto vazhineju tik su tevu shalia smile

34

Re: jaunimas uz vairo :)

big_smile pas mane tai visada buna dukumentai sale big_smile

35

Re: jaunimas uz vairo :)

as tj uzpernai su golfiuku ivaziavau i griovi vos issukes is kiemo, tj buvo pamoka ir po to ivykio nesinorejo ne sest uz vairo smile o sia vasara tj po razienas pasivazinejau ir kai jau jauciau kad galiu su anuo susitvarkyt, vazinejaus kaimo keliukais, bet baimes yr

36

Re: jaunimas uz vairo :)

big_smile:D:D Nu cia kaikurie postai mane prajuokino... Seip as pac vairuoju taip nelabai rimtai jau gal nuo 11 metu, teisiu 16 metu taip ir neissilaikiau, nes zinojau kad masinos, kuri atitiktu reikalavimsu negausiu... O kisiu KP nesinori moket kiekvina karta kai pagauna... Patirty jau igaves nebloga, teko su ziogu pirmu pagulet ant stogo griovy, nuo to karto visada pagalvoju pries grait vaziuodamas ar nesukelsiu avarines situacijos ir nepastatysiu savo ir kitu givybes i pavoju... O seip visa praktika igyta vasaromis, kaime smile

37

Re: jaunimas uz vairo :)

ash kaime su bmw 7.79 i vazineju pvz man tik 12 ir man kas uzsiklijuoju gale ir prieki m raide ir vazineju su pusbroliu mentai karta buvo pagave ash persikes visas tai pusbrolis parode i m raide ir parode savo teisias ir toliau nuvazevau tai pvz jai esate nepilnametis ir norite vazineti pasisisodinkite sale zmogu kuris turi teisias ir vazinekite tik riekia m raides

38

Re: jaunimas uz vairo :)

as tai moku vairuot nuo kokiu 13 metu. ismokyno tevas ...na ar ismokyno? jug pats ismokau big_smile tevas sake ka daryt na vat ir pradejau vaziuot. viskas kaime buvo big_smile
ir per savaite karta i diena vazinedavau kaime, ir neblogai sektadavosi big_smile
poto 14 budamas, tawss pats tam paciam kaime. jau geriau vazinedavau. o kai persikeliau i anglija ta gaunu nemazai vairuot po aikstele big_smile po puses metu gausiu teises big_smile

39

Re: jaunimas uz vairo :)

nu nezinau,kur suaugusiu zmoniu atsakingumas,jei turi paty teva is baliaus sunus parvezti namo,kazkas man neatsakungo.as niekad nesesciau i masina vaziuoti,kur népilnametis neturintis teisiu,ar pats vairuotoja neblaivus,nes noriu dar gyventi.o policija tai irgi gera turim,kysiais tik gyvena,o neziuri ka veiksmingo nuveikt,najo taip tik musu lietuveleje pamatysi,zodziu baisu.ka kalbet,jei jusu vaika,mam,ar siaip brangu zmogu nutrenktu vaziuodamas 14metu viruotojas?papultumet i tokia situacija?na cia kievienam sprest,bet as esu pries,kad taip netsakingai visi ziuri i tokius dalykus.

40

Re: jaunimas uz vairo :)

As nematau cia nieko blogo vairuot nepilnameciams juk kazkada ir lietuvoi buvo galima vairuot nuo 16 tik atsirado daug dauneliu kurie prdejo lakstyt kaip be galvu ir tai buvo uzdrausta. o jai norit vairuot nusipirkit teises ir i airija varykit pats vazineju su levom teisem ir buvau ne karta sustabdytas ir nieko vazineju sau kur noriu ir kada noriu tik aisku vazineju su protu o vairuoju jau5 metai 4 metai lt ir metai IE.