41

Re: jaunimas uz vairo :)

faina, bet nesaugu smile

42

Re: jaunimas uz vairo :)

big_smile
wiskas yra nesaugu bet juk reikia rizikuot tongue man tai tas vazevimas jau ne tokio malonumo suteikia kaip seniau aisku kai  per savo miesta vienas praleki apie 100 tai buna tada jau geriau idomiau smile big_smile

43

Re: jaunimas uz vairo :)

Tokie kai tu paskui ir pridaro awariju bendrawardi:D Per miesta ant 100,paskui rodo per zines apsikabino elektros stulpa kai gywate kakla:DDDDDDDD

44

Re: jaunimas uz vairo :)

ir be to agnute nespresk pagal elgesi  apie zmogu  ir bus viskas ok wink

45

Re: jaunimas uz vairo :)

nu vot sen 16  metu suejo ir sen mentai pariso 100lt palikau sad bet kaz gerai kad pazystamu turiu butau mokejas 500lt ir da ipuciau bisky smile

46

Re: jaunimas uz vairo :)

tj ishvis tau uzh tokius darbus galetu imusht ragus ant teisiu, kokie 2 metam. bet gaila kad tik uzh avarija padaryta neturint teisiu tj buna...

47

Re: jaunimas uz vairo :)

kad zinok ir uz tokius w pasiwazinejimus kaip mano ir teises atida velesniam laikui. ir da paskui negali eit dirbti i mentus gaisrine nu ir i panasias vietas. o as da noriu eit mentu pats dirbt big_smile

48

Re: jaunimas uz vairo :)

Deividas, 15 parašė:

ir be to agnute nespresk pagal elgesi  apie zmogu  ir bus viskas ok wink

;D neblogai pasakyta...
o šiaip, Deivi, belieka tikėtis, kad neužsiimi vairavimo be teisių ir išgėrus propaganda, nes baisoka darosi tavo pasisakymus paskaičius...

49

Re: jaunimas uz vairo :)

as pati tai nevazineju,man lb patinka kai mane vezioja:)bet vat turiu puske,kuri irgi nepilnamete budama vairavo,nu ir nieko nepridare,tik kartais budavo problemyciu,bet taigi jos greit issprendziamos:)o kai sukako 18 metu,tai issilaike dar papildomai kazka,kad galetu dzipu vazineti...

50

Re: jaunimas uz vairo :)

nesaugu kai jaunimas uz vairo ;D nu bet jei rimtai tai nesvarbu amzius , svarbu tik tai ar moka gerai vairuot big_smile

51

Re: jaunimas uz vairo :)

niu as jau turiu patoirties ant vairavimo smile smile

52

Re: jaunimas uz vairo :)

niu taj gerai manau kad visi patirties turetu nors truputi turet wink

53

Re: jaunimas uz vairo :)

mano nuomone taj- jau geriau mokantis vairuot ir be teisiu..nei visiskas liurbis gaves teises is 3karto, nes db kaj pasidairai gatvese taj baisu darosi...va vakar nuvaziavau y aikstele pasivezint...taj baisu ziuret, chebra ant ledo malasi belenkajp...nors sonu slysdami tos masinos nifiga nesugeba suvaldyt...nezn...vnz prisiziurejau as tokiu ajkstelej ir kaj pagalvoji kad jie net nezinotu ka daryt jei gatvej sumetytu...ziauru...

54

Re: jaunimas uz vairo :)

nu nzn sita tema as jau senai sukures tai man atrodo tada dar nebuvo sitos temos big_smile  seip ziema vazinejau ant ledo tai ir jega daug pasimokai nors zn kaip suvaldyt masina ant sldaus kelio big_smile

55

Re: jaunimas uz vairo :)

stazas tris metai be teisiu ir tik seis metais pagavo. turejes tris avarijas viena is ju baigesi tuo kad drauguj skilo krutines lasta.seip nepatariu nei vienam issidirbineti prie vairo ar kazkam kazka irodineti.

56

Re: jaunimas uz vairo :)

niu vat teisingi zodziai wink big_smile

57

Re: jaunimas uz vairo :)

man pries kokius metelius buvo lb didelis noras ismokt vairuoti,kaime pabandziau truputi,bet kadangi ten grioviai pas mus lb gilus,tai issigandau ir galvoju gal nereikia.siaip man tai dabar jokios butinybes nera ismokt vairuoti,visur kur man reikia esu nuvezta,o jeigu ka tai moku ir viesuoju transportu pasinaudoti.

58

Re: jaunimas uz vairo :)

Egidijus, 24 parašė:
Deividas, 15 parašė:

nejuokink jau per velu tai sakyt dabar be vairavima numirtau big_smile  ir daznai man tenka teva vezioti tai niekaip neiseitu atsisakyt vairavimo big_smile


seniau geri laikai budavo :V uzsumeti stebuklingas M raideles, pasisodini bicha su teisem salia ir varineji be problemu big_smile big_smile big_smile  ir taip nuo 14 metu dziaugiausi tokia privilegija big_smile big_smile big_smile


dabar jau galima wink bet yra siokie tokie apribojimai: reik but baigus vairavimo mokykla ir vazinet su giminaiciu turinciu 5m stazo.

59

Re: jaunimas uz vairo :)

nejaugi iekas neturi jokiu muotikiu papasakoti? sad

60

Re: jaunimas uz vairo :)

nium as nepritariu jaunimui kurie verziasi vairuoti , nes jie sukelia daugybe autoivykiu ir kelia gresme sau ir aplinkiniams su tokiu absurdisku vairavimu