61

Re: jaunimas uz vairo :)

o man tai buvo taip, kol neisilaikiau teisiu tai masinos negavau net pabandyt vairuot big_smile
bet kai issilaikiau, tai tetis iskart dave ir savo masina, o dabar jau balandzio pirma bus du metai, patirties turiu jau, jau nuo kaledu ir savo masina vairuoju, kol kas sekasi gerai big_smile  siaip labai patinka vairuoti man. o del jaunimo, tai manau kad visu pirma reikia ismokti, o po to jau i kelius verztis, nes sukelia pajoniu ir kitiems ir sau...

62

Re: jaunimas uz vairo :)

tai kad pwz as tai ir is kar i gatwe newariau pirmiause tewas nusiweze i trasa pasimokit tad  kaime wazinejau o poto jau alytus kaunas palanga klaipeda big_smile big_smile big_smile

63

Re: jaunimas uz vairo :)

siaip nieko negaliu pasakyt apie jaunimo prasta vairavima, tiesiog gal kartais truksta patirties vienoje ar kitoje situacijoj, paciam teko padaryt gan nemenka avarija vien tik del to kad truko vairavimo igudziu slapiu keliu sad

64

Re: jaunimas uz vairo :)

nu joa yra powojingiause ziema ir  slapem kely sad

65

Re: jaunimas uz vairo :)

ash tai nuo 7 metu lakstau.. mat kaime gyvenu tai dzin mentu nera nieko baisaus... o atsitikimu tai buvo priesh kokius 6 metus tevas turejo moskvichiu.... turejo ir audi 80 bet moskvichaius nieks nepirko tai dave man pralekt big_smile ash neisukau i kieva ir uzshokau ant shulinio big_smile big_smile **** baimes tada buvo bet zinot rusishka technika liubit udar... tai va man db 17 ir galiu pasigirt 10 metu vairavimo stazhu... db tevas turi passata tai su tuo db beveik every day lakstau ir ****... db lankau kursus ir kitu metu kova turesiu teises.. jegele tada savo car nusipirxiu o tada jau.... big_smile big_smile big_smile big_smile krc vat tokia istorija... dideliu avariju neturejau (aciu dievui)

66

Re: jaunimas uz vairo :)

Evelina, 17 parašė:

o ka nepilnameciai gali turet teises:? nuo kada
nu pas mus vokietijoje tai nuo 17 galima bet lirtuvoj tai negirdejau :?

nuo  jau galima vairuot, tik ant stiklu uzsiklijuot M raide reikia

67

Re: jaunimas uz vairo :)

kiek man teko girdeti,kad vokietijoje kaip ir lietuvoje tik nuo 18 metu automobilio teises :::041

68

Re: jaunimas uz vairo :)

na pwz as vairuoju jau pora metu, nors teisiu neturiu big_smile) nelaimingu atsitikimu neturejau. kazkaip pavykdavo issisukt smile tongue big_smile

69

Re: jaunimas uz vairo :)

tai pasiseke..man tai masinos kai teisiu neturejau nieks neduodavo big_smile

70

Re: jaunimas uz vairo :)

Viktorija, 18 parašė:

tai pasiseke..man tai masinos kai teisiu neturejau nieks neduodavo big_smile


o dabar kai turi ar jau duoda? wink big_smile

71

Re: jaunimas uz vairo :)

as vazinejuos jau po klp be teisiu...viena karta su chebra tikrinom kaip ruciagas veikia tai pradejom verstis bet ratas isluzo:::037 buvo bahurelis ant kapoto biski uzkrites nes neziurejau kad jis eina bet nieko rimta nebuvo:::042

72

Re: jaunimas uz vairo :)

patariu nepilnameciams be tevo nesest uzvairo,kad butu kas prikontroliuoja.nes ne vienas kojas jau uzverte legdamas be saiko nepilnametis.mano vaikystej irgi daug buvo ivikiu ,bet laimej viskas gerai.vienas is ivikiu buvo rudeni ,kai uznese ant kelio lanko vaziuojant 130 km/h daug kart apsisukau , persokau  griovi ir sustujau ant pievos,o poros metru tereikejo kad buciau i medzius pataikes(auto liko sveikas).priezastis slenije susidares plikledis nors kelias atrode svarus ,o pozimiai tai nedidelis rukas toj vietoj, bet tik patyres vairuotojas tai gali suvokt:)

73

Re: jaunimas uz vairo :)

Laima, 16 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o ka nepilnameciai gali turet teises:? nuo kada
nu pas mus vokietijoje tai nuo 17 galima bet lirtuvoj tai negirdejau :?

nuo  jau galima vairuot, tik ant stiklu uzsiklijuot M raide reikia

kad dabar ta M raide nelabai ka gali gelbet  cia jau ne tie laikai kad turi sesiolika sale suauges M raide ir lakstai :PP

74

Re: jaunimas uz vairo :)

Gintautas, 25 parašė:

patariu nepilnameciams be tevo nesest uzvairo,kad butu kas prikontroliuoja.nes ne vienas kojas jau uzverte legdamas be saiko nepilnametis.mano vaikystej irgi daug buvo ivikiu ,bet laimej viskas gerai.vienas is ivikiu buvo rudeni ,kai uznese ant kelio lanko vaziuojant 130 km/h daug kart apsisukau , persokau  griovi ir sustujau ant pievos,o poros metru tereikejo kad buciau i medzius pataikes(auto liko sveikas).priezastis slenije susidares plikledis nors kelias atrode svarus ,o pozimiai tai nedidelis rukas toj vietoj, bet tik patyres vairuotojas tai gali suvokt:)

nu zn as kad ir teisiu neturiu wazineju su saiku nes mieste ka zn nepalkstysi mentai is kart kirs

75

Re: jaunimas uz vairo :)

idomu ar visos istorijos vairavimo buvo tikros cia papasakotos:) kartais jug megstama perkurti...

76

Re: jaunimas uz vairo :)

Mindaugas, 17 parašė:

idomu ar visos istorijos vairavimo buvo tikros cia papasakotos:) kartais jug megstama perkurti...

Baik Mindaugai, juk perkurimas nevyksta is niekur... daugelis perkurtu istoriju ir yra is gyvenimo... juk ir anekdotai is niekur neatsiranda..... big_smile

77

Re: jaunimas uz vairo :)

paklausius jusu man juokas ima as nuo 13 metu wazineju su belenkokia masina ziena su wasarinem padangom wazinejau ir be awariju

78

Re: jaunimas uz vairo :)

visi kurie ce atsakinejo galiu paakyt,kaimo vaikai wisi vazinejasi su masinom,nes kaime kai gyveni zud but turi moket wairuot su masina,nes reik i parduotuve wazinetis ir sjp kur nors tai reik moket...as pats nuo 6metu pradejau wairuot:)
pirmas transportas taj Traktorius t40:D dar ir dbr wazinejuos,o su masina taj tik nuo 9metu po kaima dbr duoduos:D tik blogai kai vaziuoji kur nors toliau bijai kad mentai neslystu is kokio kampo,taj ir waziuoji kaip ant adatu atsisedes:(

79

Re: jaunimas uz vairo :)

ash tj dar kudikis budamas wazhynejausi, ant galines sedynes:)

80

Re: jaunimas uz vairo :)

atemi vaira,duodi baranka ir piena gerti per tutuka,daugiau jiems nieko nereikia,tik pamanykit vaikelis ziema su vasarinem padangom...  big_smile
ir nesiskuskit kad be koju ranku be draugu liekat,eikit su lelytem masinytem pazaisti,suaukit,subreskit,nusivalykit piena nuo lupu ir tada teises laikytis big_smile