21

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

as sudaryciau sutarti

22

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

as tai uz , aisku pries vedybas negalvoji apie skyrybas smile bet reikia pasidrausti nuo visko kad neliktum poto ant ledo ir dar be meskeres big_smile

23

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

o as turbut nesirasyciau:::042 logiskai pagalvojus labai protingas zingsnis butu, bet kai myli ar daug ta logika naudoji?.. per daug mastant nesugebetum taip stipriai mylet, tai man atrodo, kad ir neverta proto maisyt su jausmais, paskui nekas gaunasi

24

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

na manau zmonem,kurie tikrai jau daug turi,pv savo didelius verslus,viesbucius ir t.t,gal ir reiketu ja sudarineti.o siaip jei turi koki butuka su masinyte,na manau nedaryciau,man kazkaip viskas nesiderina su meile,na mane uzgautu,jei sakytu darom sutarty,man kazkoks materialinis isskaiciavimas,nezinau.neteko su tuo susidurt,manau reik ziuret uz ko isteki,na bet cia mano nuomone.

25

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

bet zmones us laiku keiciasi

26

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Dariau va cia tai atsakymas big_smile keiciames visi :::008 galvojam kad niekada zmona nepaliksim ir neisiskirsim o kita diena beveik norim nudet ja, kad pasizejo kita:::b02

27

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

mano nuomone meile ir turi risti du (ar daugiau:)) zmones o ne kaskokios materealines vertybes, si sutartis ir yra irodymas jog santuokos priezastis meile o ne turtai

28

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Andrius, 26 parašė:

mano nuomone meile ir turi risti du (ar daugiau:)) zmones o ne kaskokios materealines vertybes, si sutartis ir yra irodymas jog santuokos priezastis meile o ne turtai


Du tai suprantu kad meile, o kad (ar daugiau) tai jau grupinis ir kas tokia meile gali risti :?

29

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

...vedybu sutartis...mano galva...tik materialistams...

30

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

oi oi ! !
materialiskumas

o tu ka vyrui po skirybu viska zadi palikt ;(

31

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

... ash jam dar primokejau, kad dingtu visam laikui ish akiracio.... turtas uzgyvenamas dalykas....

32

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Jolanta, 34 parašė:

... ash jam dar primokejau, kad dingtu visam laikui ish akiracio.... turtas uzgyvenamas dalykas....


saunuole :::920 tokio nelietuvisko atsakymo nesiteikejau big_smile

33

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Tomas, 25 parašė:
Andrius, 26 parašė:

mano nuomone meile ir turi risti du (ar daugiau:)) zmones o ne kaskokios materealines vertybes, si sutartis ir yra irodymas jog santuokos priezastis meile o ne turtai


Du tai suprantu kad meile, o kad (ar daugiau) tai jau grupinis ir kas tokia meile gali risti :?

nu hicai hmm galetum suprast kad ir istvirkus meile !Vistiek meile:::b02

34

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Nezinau :? meile meilei, istvirkimas istvirkimui ,o kad sutrty reikia pasirasyti pries pradedant nauja gyvenimo etapa tai reikia .Jei kas atsitiks ir isiskirsi po 20m ...tai ka vel reikes viska nuo nulio pradet :::050

35

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

siaip gal kas galit koki pavyzdi papostint vedybines sutarties...idomu butu paziuret;)

36

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

na siaip mamnau geras dalykas, nees stovedamas zakse ar baznycioje MELUOJI  "MYLESIU TAVE IR GERBSIU KOL MIRTIS MUS ISSSKIRS"  << kaip gali zadeti tai ko nzn ar is tesesi nes juk prisiekineji ir i ateiti daug metu big_smile tokiu atveju reikia atsiprasyti visu sveciu kunigo ir kitu zmoniu ir lekti prie klausyklos big_smile big_smile
>>  siaip visokiu barakudu yra todel  vedybine sutartis gana protingas dalykas tik keistai tureciau jaustis ja sudarinedamas big_smile nors ar sudarinesiu bet as uz tokia sutarti, kad jei meile dings kad nereiketu gyventi po tiltu ar tevu namuose kaip Alfonsui...

37

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

manau jei du protingi zmones skiriasi, tai ir be sutarties mokes viska pasidalinti graziai, be pykciu. yra kaip yra, bet jei jau gyveno du zmones kuri laika vadinasi viskas buvo gerai, tai kam paskui nervus gadint. galima viska sutvarkyt graziuoju.

38

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Nesamone

39

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

vistiek santuoka ziurisi rimciau nei kazkokia sutartis. o jei gyveni tai norisi rast ta vienintele ir kartu gyvent ilgai ir laimingai, antraip busi ilgas ir abejoju ar laimingas partneriu ieskojimas.

40

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

as tai uz tas vedybines sutartis..."tas mano,tas tavo,buvo malonu su tavim susipazinti,dabar einu kitos laimes ieskoti...susitiksim kompote big_smile ,ciau!!!"
mano poziuris tox..o paverksi ir apraudosi savo likima pati viena..