41

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Julija, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edvardas, 24 parašė:
Julija, 19 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o man tai plaukai pilvo apacioja patinka smile

o tai ten jau nereikalaujama nudepiliuti? wink big_smile



Oj, tai tu, Evelina, apie klyna kalbejai? As tai visai ne apie mikuti... As turejau omeny ta juostele, kuri nuo bambos truputi i apacia eina:D)


nepasisekė tiems, kurių pravardės ar vardų sutrumpinimas - "mikutis" big_smile:D:D


Na, as tiesiog bandziau "tai" pavadinti kuo graziau ir svelniau: Visgi "mikutis" daug graziau skamba, nei pimpalas ar by...:D  big_smile  big_smile

julija tai as apie tai ir sakiau pilvo apacioja
o ne apie mikuti big_smile



Aaa...Tai, vadinas, siuo klausimu musu skoniai sutampa:D)

man irgi labai grazu kai kai pilvo apacia apaugusi plaukais tongue

42

Re: Plaukeliai ant kūno :)

pamatyciau berniuka su nuskustom kojom, numirciau is juoko...
o del plaukuotos krutines, tai man dzin, tiesa pasakius...
juk su zmogum gyvensi del kitu priezasciu

43

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Dovile, 21 parašė:
Julija, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:
Julija, 19 parašė:
Edvardas, 24 parašė:
Julija, 19 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o man tai plaukai pilvo apacioja patinka smile

o tai ten jau nereikalaujama nudepiliuti? wink big_smile



Oj, tai tu, Evelina, apie klyna kalbejai? As tai visai ne apie mikuti... As turejau omeny ta juostele, kuri nuo bambos truputi i apacia eina:D)


nepasisekė tiems, kurių pravardės ar vardų sutrumpinimas - "mikutis" big_smile:D:D


Na, as tiesiog bandziau "tai" pavadinti kuo graziau ir svelniau: Visgi "mikutis" daug graziau skamba, nei pimpalas ar by...:D  big_smile  big_smile

julija tai as apie tai ir sakiau pilvo apacioja
o ne apie mikuti big_smile



Aaa...Tai, vadinas, siuo klausimu musu skoniai sutampa:D)

man irgi labai grazu kai kai pilvo apacia apaugusi plaukais tongue

matau musu vis daugiau ir daugiau  su vienodais skoniais smile

44

Re: Plaukeliai ant kūno :)

plaukai pilvo apacioje lb seksualu... smile

45

Re: Plaukeliai ant kūno :)

niu visokiu problemu buna su tais vyrais, bet jas galima lengvai istaisyti big_smile

46

Re: Plaukeliai ant kūno :)

edita visas problemas? :? nemanau

47

Re: Plaukeliai ant kūno :)

klaiku kai ziauriai apzelusi krutine ar nugara..., o dar baisiau jei ant koju veslus plaukai ir dar balti

48

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Krutine kaip kada, priklausomai nuo apzelimo laipsnio ir zmogaus, niu bet jau peciai, nugara.. o baisiausia - gauruotas uzpakalis!.. fe! teko toki vaizdeli pamatyt.. kaip koks neandartalietis.. ;D

49

Re: Plaukeliai ant kūno :)

nu ka as galiu pasakyti....

50

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Dovile, 21 parašė:

man tai patys graziausi kuneliai-kaip kudykiu-jokiu plaukeliu ant pilvo, nugaros, krutines:D galetu is vis niekur nebuti big_smile

tai ir sakyk kad berniuko o ne vyro nori;Dvyras jei jis gauruptas tai ir gauruotas, ir taskas:D

51

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Erika, 21 parašė:

as nenusistacius smile man nepatinka big_smile o siaip tai skonio reikalas smile yra kam seksualu smile

Man pas vaikinus plaukuota krutine yra seksualu.. mmm ....

52

Re: Plaukeliai ant kūno :)

nieko Jus cia visai nesuprantat:V...grazu:V negrazu:V slykstu:V cia istikro tie plaukeliai apsaugo merginas kad nenudegtu nuo tokio karsto vyruko;D

53

Re: Plaukeliai ant kūno :)

fu man tj nepatinka plaukuoti....nu bet jei pamilciau toki gauruota tj ka jau padarysi teks taikytis prie jo....:):V

54

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Ai, jei man patiks, tai patiks ir gauruotas ir beplaukis. Tik man lb svarbu, kad pazastys butu priziuretos, kad miskai ten nezaliuotu. Na, nebent truputukas gelyciu ten butu. Tada tai dar nieko:D)

55

Re: Plaukeliai ant kūno :)

Man is pradziu nepatiko vyrai su gauruotom krutinen...kol...nepamaciau vieno vyriskio...jis buvo su chalatu ir matesi apzelus krutine...atrode taiiiiip vyriskai ir zaviai...nuo tada pakeiciau nuomone.

56

Re: Plaukeliai ant kūno :)

man tai visiskai nepatinka...

57

Re: Plaukeliai ant kūno :)

o kas tas?:D as da neturiu ant kuno jokioi vietoj plauku ihsskyrus galva:D ne o jie rimtai big_smile jus greit liepsit virams viska nusikirpt ishskirus galvos plaukus;D

58

Re: Plaukeliai ant kūno :)

i da big_smile vyras be plauku ant kuno - nevyras o moteris big_smile

59

Re: Plaukeliai ant kūno :)

tai yra normalu kad pas wyra yra plauku..as nieko pries wink

60

Re: Plaukeliai ant kūno :)

plaukai gerai ziema silciau big_smile  o ant koju plaukai da nemaiso big_smile gal da kojas pradeti skustis reiks big_smile