21

Re: siu metu derlius grybaujant

grybai grybai niam niam niam grybai grybai kiekvienam.;D

22

Re: siu metu derlius grybaujant

Agne, 16 parašė:

yr toks Grybenu kaimas, ga ten megink:DDD :DDD ;D

Blem, ziauriai girdetas.speju (ir atspeju), kad ignalkes rajone kur tai...

23

Re: siu metu derlius grybaujant

Benas, 23 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

siemet buvau grybauti visa viena karta. grybu beveik ner. nu ten radau baravykus kelis ir voveraiciu nedaug. pf... del tiek grybu neapsimoka grybaut. nors siaip po miska pasivaiksciot gerai.;)

na dar matai mergyt  ne ruduo tai gal dar tu grybuku atsirs bet kaipp nekeista augt pirmi pradejo tie tokie tikrieji grybai baravykai,raudonikiai,o umedziu,zydeliu ner.;D

Nu o mane jau veza, kai mane mergyte vadina.:D)
tarp kitko, tai umedziu as maciau. nu nedaug ( kaip ir kitu grybu), bet vistiek nemegstu ju, todel nerenku.Bet ir nenuspyriau koja.:D)

24

Re: siu metu derlius grybaujant

wa o pas mane kajme mishke rado baravyka 1kg 300g :pp big_smile

25

Re: siu metu derlius grybaujant

Eleonora, 15 parašė:

wa o pas mane kajme mishke rado baravyka 1kg 300g :pp big_smile

as jau isivaizuoju toki.:-] Man regis tokius jau galima vadinti lepsiais.;)

26

Re: siu metu derlius grybaujant

buvau miske smile per 2h prisipjoviau raudonvirsiu 2 kibirus kupinus big_smile big_smile big_smile virsiu grybiene wink niam niam big_smile big_smile big_smile

27

Re: siu metu derlius grybaujant

na grybauti tai man patinka tik kad grybu nelb megstu:)

28

Re: siu metu derlius grybaujant

hmz sveiki grybukai wink)

29

Re: siu metu derlius grybaujant

Rasa, 21 parašė:

hmz sveiki grybukai wink)


Zinai neisizeisk bet pati tikrai panasesne i tokia.;D

30

Re: siu metu derlius grybaujant

Eleonora, 15 parašė:

wa o pas mane kajme mishke rado baravyka 1kg 300g :pp big_smile


Sveikinu dabar jus busit grybu karaliai.;D

31

Re: siu metu derlius grybaujant

velnias jau net neatsimenu kada grybavau.. turbut pries kokius 3 metus:V vat sumastem su mama, kad butu lb smagu kur pagrybaut (net jei ir grybu nerastumem;D ), tik beda - nezinom kur?..:D

32

Re: siu metu derlius grybaujant

Labiausiai megstu valgyt nei grybaut,siemet metai geri vien baravykai ir raudonikiai

33

Re: siu metu derlius grybaujant

kad mano tevas labai geras grybautojas,tai kiek viena diena i namus tempia pilna pintine grybu..db pas mus labai daug raudonvirsiu bent jau tokius paskutiniu laiku daugiuasiai parnesa...ko noret kiekviena diena lyja o grybai auga:)

34

Re: siu metu derlius grybaujant

radau musmiriu pagaliau, tai dabar dziovinu.. jei kam idomu- labai ju daug moletu plentu vaziuojant

35

Re: siu metu derlius grybaujant

Denis, 22 parašė:

radau musmiriu pagaliau, tai dabar dziovinu.. jei kam idomu- labai ju daug moletu plentu vaziuojant

Aik tu sau, rimtai? tu klausyk visų nesurink, aš šiandien prilėksiu ;D ;D ;D

36

Re: siu metu derlius grybaujant

Gediminas, 29 parašė:
Denis, 22 parašė:

radau musmiriu pagaliau, tai dabar dziovinu.. jei kam idomu- labai ju daug moletu plentu vaziuojant

Aik tu sau, rimtai? tu klausyk visų nesurink, aš šiandien prilėksiu ;D ;D ;D

lek, rink, dziovink, bendrauk su kosmosu

37

Re: siu metu derlius grybaujant

pas mus tai daug grybu tetis visa savaite kiekviena diena po 3 kibirus ivairiausiu parnesdavo... dabar nelabai gali grybaut na nebent mane su mama pagrybaut nuvest:D

38

Re: siu metu derlius grybaujant

siemet neteko bet seip kiekviena vasara einu bet kiek zinau grybu uztektinai tik mokek juos pamatyti.o grybaut idomu kai eini su gerais draugais galima ir pailseti ir pasilinksmint=)

39

Re: siu metu derlius grybaujant

Auste, 18 parašė:

velnias jau net neatsimenu kada grybavau.. turbut pries kokius 3 metus:V vat sumastem su mama, kad butu lb smagu kur pagrybaut (net jei ir grybu nerastumem;D ), tik beda - nezinom kur?..:D


Ar bent zinok mergyt su mama kad grybu nereik ieskot ant esfalto|?:D

40

Re: siu metu derlius grybaujant

Viktorija, 25 parašė:

Labiausiai megstu valgyt nei grybaut,siemet metai geri vien baravykai ir raudonikiai

O lepsioku buva?:D