21

Re: Narkotikai ir menas

logisku faktu nereikia pagrysti, tai akivaizdu..Haliucinogenai visai neprilygsta toms vizijoms ka gali regeti medituodamas, ar ishejas i astrala..gal tik pansu tiems kas zino kaip tu pavirsutiniskai..zinoma parodo kazka, bet tai yra laikina ir tikrai patikek, kad ne tai..Beje vartojantys zmones yra ant tos ribos kurie turi didele tikimybe but priklausomi..
visa to kad  tu manes nesupranti iki galo, tai jog neisigilini i mano pasakymus..bet tu jaunesnis, ismoksi jei stengsies ..

22

Re: Narkotikai ir menas

joo narkotikai gerai duodam sniura viena kita tabletele uzedam dar kasekeli utraukiam o kartais ir tiesiai i vena ipurskiam....BBD as ant to negalit pasilinksminti atsipalaiduot kitaip smile) nu **** zluge zmones man tie.......

23

Re: Narkotikai ir menas

>>>Haliucinogenai visai neprilygsta toms vizijoms ka gali regeti medituodamas, ar ishejas i astrala

O aš sakiau kad prilygsta? Tas pats kuris isigilina.. Tą sau gali ir toliau kartot kad vyresnis esi, gal geriau nuo to pasijausi. Nes akivaizdu kad kalbi kaip iš vadovėlio ir negali asmenine patirtimi nieko pagrįsti. Bet jei stengsies, išmoksi, ane?

24

Re: Narkotikai ir menas

Mantas, 24 parašė:

logisku faktu nereikia pagrysti, tai akivaizdu..Haliucinogenai visai neprilygsta toms vizijoms ka gali regeti medituodamas, ar ishejas i astrala..gal tik pansu tiems kas zino kaip tu pavirsutiniskai..zinoma parodo kazka, bet tai yra laikina ir tikrai patikek, kad ne tai..Beje vartojantys zmones yra ant tos ribos kurie turi didele tikimybe but priklausomi..
visa to kad  tu manes nesupranti iki galo, tai jog neisigilini i mano pasakymus..bet tu jaunesnis, ismoksi jei stengsies ..

Prie alkoholio ir cigarečių taip pat priprantama. Tai irgi savotiški narkotikai, be kurių dažniausiai nebemokam atsipalaiduot smile

25

Re: Narkotikai ir menas

Rolandai, pasakyk ka konkreciai nori is manes, kad tau pagrisciau..
manau as turiu patirties tame, jei nezinociau apie ka tu sneki tai ir  nesiremciau savo patirtim atsakydamas i tai ka Tu ne taip suprates esi ...

26

Re: Narkotikai ir menas

Be abejo, sviestas sviestuotas.

27

Re: Narkotikai ir menas

Mieli kanapės priešininkai, štai jums šio nuostabaus augalo istorija. Pažinkit savo priešą iš arčiau.

http://video.google.ca/videoplay?docid=8410436555236949417&q=magic

28

Re: Narkotikai ir menas

Vilma, 20 parašė:

as manau kad tikras menas tada kaip muza tikrai ne narkotikai tongue narkotikams NE big_smile

Ssutinku ir menas negali buti painiojamas su kazkokiais kliedesiais, be to as esu kategoriskai pries narkotikus netgi ir ta vadinama ,,zolyte\ tai slykstu :::852

29

Re: Narkotikai ir menas

vertinu neigiamai,nes tox menas jau nera grynai vaizduotes vaisius----tai pusiau to ir pusiau haliucinogeniniu medziagu tvarinys..taciau daug meno\klasiku\toki polinki turejo..deja..

30

Re: Narkotikai ir menas

Bla bla bla.Tai tikrai nera normalu.Atvirskciai.Galu gale kam viso to reikia?

31

Re: Narkotikai ir menas

Jų reikalas.Gi sau pačiam jie kenkia...

32

Re: Narkotikai ir menas

man nera svarbu:svaiginasi narkotikais,ar ne,ju reikalas...man svarbu,kad ju kuryba man patiktu.Janis Joplin-mano megstama daininke,amzina jai atilsi,mire nuo heroino perdozavimo.Tai,kas,kad buvo narkomane ir ne tik,bet per trumpa savo gyvenima irase tokiu nuostabiu dainu,kuriu ir dabar su malonumu klausosi zmones,kuriems jos muzika patinka.

33

Re: Narkotikai ir menas

Arunas, 20 parašė:

visi esam skaite sekspyra, o jis rasydavo apsiputes zolytes =]

apsiskaites? ar speji big_smile)

34

Re: Narkotikai ir menas

Rolandas, 23 parašė:

Nu bent jau muzikantu tarpe tai labai palite. vien kiek mirciu susijusiusu narotikais: Morisonas, Hendriksas, Joplin, Elvis, Bonas Skotas. Cia pirmo ryskumo zvaigzdes. O kiek dar gyvu? O ar padeda tai kurybai? gal kai nedideliais kiekiais, bet tik ne tada kai tai tampa problema smile

Menininkas labai skiriasi nuo paprasto zhmogaus. Chia viename atsiliepime buvo suvardinti visi kurie daugiau mazhiau kale narkotikus ir tai labai atsiliepe ju kuryboje kuri tapo nemirtinga. Norechiau dar pridurti Billie Holiday, Pink Floydus, Ozzy, Depeshus, Fredie Mercury, Kurta Cobaina ir t.t. ir pan. Zhiurint ish menines puses tikriausiai jei ne narkotikai vargu ar jie visi butu pasieke toki intensyvuma ir balansavima ties beprotybes riba - tai genijai. Zhmogishkai tai aishku sunku suprasti.
Didzhiausias lietuviu menininkas kuris save suede 33 metu buvo Rimvydas Jankauskas - Kampas. Jo paveikslai genialus. Pasaulineje daileje butu Andy Warholas, Jean Michel Basquiat, van Goghas...

35

Re: Narkotikai ir menas

zmogaus gyvenimas-tai zaibiskas  labai trumpas nepastebimas islydis visatoje.yra budu ta akimirksni nugyventi truputi kitaip..
meno zmogui kuryba yra vienintelis prasmingas uzsiemimas,atimantis per  daug laiko,jegu ir kitu resursu, kad  jam dar turetu rupeti sveikatos ministerijos kuruojami reikalai;)

labai abejoju,nors tikiu ,kad egzistuoja kazkokia talentingos kurybos forma,kuria  pagimdo kazkas,bet tik ne narko svaigulio sukrestu smegenu audra..
bet kas tai?kokios kitos, nelaisves ar kancios formos gali pakelti zmogu i aukstumas kuriose jis kaip dievas kurtu nauja pasauli?

36

Re: Narkotikai ir menas

girdejau per laida ganda jog mokslininkai tyre garsaus vokieciu kompozitoriaus kaulus(ar kazka) ir nustate jog vartojo narkotiku.ar mocartas,ar bedhovenas. nepamenu nelabai tada gilinaus

37

Re: Narkotikai ir menas

Judas, 29 parašė:

zmogaus gyvenimas-tai zaibiskas  labai trumpas nepastebimas islydis visatoje.yra budu ta akimirksni nugyventi truputi kitaip..
meno zmogui kuryba yra vienintelis prasmingas uzsiemimas,atimantis per  daug laiko,jegu ir kitu resursu, kad  jam dar turetu rupeti sveikatos ministerijos kuruojami reikalai;)

labai abejoju,nors tikiu ,kad egzistuoja kazkokia talentingos kurybos forma,kuria  pagimdo kazkas,bet tik ne narko svaigulio sukrestu smegenu audra..
bet kas tai?kokios kitos, nelaisves ar kancios formos gali pakelti zmogu i aukstumas kuriose jis kaip dievas kurtu nauja pasauli?

Tik shiek tiek pridursiu pritardamas. Ne kiekvienas narkomanas tampa genialus menininkas. Vadinasi narkotikai nera mena skatinantis preparatas, jie gal tik suaktyvina ir pazhadina ar dar kaip sukelia menininko galias.

38

Re: Narkotikai ir menas

as galvoju kad reike ziureti i menininko atlikta darba o ne kokioi busenoi jis ji dare :::b00

39

Re: Narkotikai ir menas

menininkui fantazijos gali atsirasti is bet kur...o narkotikai tikrai nepagalbine priemone reiksti sawo mintis ar pan...

40

Re: Narkotikai ir menas

Tadas, 17 parašė:

as galvoju kad reike ziureti i menininko atlikta darba o ne kokioi busenoi jis ji dare :::b00


gana teisinga nuomone, turiu pastebet, nes jeigu daugelis suzinotu kaip menininkai daro tuos darbus tai ir noras juos isigyt praeitu (aisku, ne apie visus juk kalbame) smile
del kvaisalu..na, budama tarp menininku pastebejau, kad dauguma (vyru) svaiginasi alkoholiu, aisku gal ir narkotikais, bet man to nesuzinot... :)taip, jie teigia, kad svaiginasi noredami patirti nirvana...man tai atrodo kaip saiudo griebimasis, kad sukurt kazka, kas patiktu ziurovui...
tiesa, besisvaiginanciu menininku vyru pastebejau, bet moteru neteko (kad butu tiksliau, kalbu apie destytojus, nes pati mokausi "meno"..)gal delto vyrai menininkai ir buvo populiaresni nei moterys...aisku, juk ankstesniais laikais isvis moterims nebuvo galima prisiliesti prie meno..gal ir dabar dar vyrauja sis stereotipas...
kad ir kaip ten bebutu, kas kaip moka tas taip soka wink o jus gerekites menininku sukurta iliuzija...